DAJ CYNK

Siemens SX1 - McLaren Edition

02.06.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Niemiecka firma Siemens wprowadziła do swojej oferty "ekskluzywną" wersję zaawansowanego aparatu SX1.

Formuła 1 jest powszechnie kojarzona z nowymi technologiami, szybkością i prestiżem. Nic więc dziwnego, że producenci z branży elektronicznej chętnie wykorzystują te właśnie wyścigi do promocji swoich wyrobów. Po aparatach cyfrowych i notebookach z limitowanych edycji, nawiązujących stylistycznie do Formuły 1, przyszedł czas na telefony komórkowe.

Niemiecka firma Siemens wprowadziła do swojej oferty "ekskluzywną" wersję zaawansowanego aparatu SX1. Telefon SX1 McLaren Limited Edition, jak w zwykle w takich przypadkach, jest w stosunku do modelu podstawowego zmieniony stylistycznie i oferuje kilka dodatkowych "bajerów". Czarna, połyskująca obudowa ma przypominać z wyglądu najnowszy bolid teamu West McLaren Mercedes, sponsorowanego m.in. właśnie przez Siemensa. Fanów Formuły 1 z pewnością ucieszy też dostęp do nowych dzwonków o brzmieniu silnika oraz dostęp do informacji o stajni McLarena i galerii zdjęć z kierowcami Kimim Räikkönenem i Davidem Coulthardem, którzy podobno sami używają takich telefonów. Wśród dodatków znalazła się też animacja z wyścigówką West McLaren Mercedes MP4-19, która jest prezentowana przy włączaniu aparatu. Oprócz tego do dyspozycji użytkowników oddano wszystkie funkcje SX1, a więc aparat VGA, odtwarzacz MP3, tuner radiowy i slot na kartę MMC.

Nowy Siemens prezentuje się bardzo stylowo, niestety na razie dostępny jest tylko w Niemczech, gdzie trzeba zapłacić za niego 649 euro – o 50 euro drożej, niż za "zwykły" model SX1.

Źródło tekstu: 4Press

Komentarze
Zaloguj się