DAJ CYNK

Serce i Rozum gratis do neostrady tp

02.02.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10423

Ważne 0

0

Telekomunikacja Polska nabyła w ilościach hurtowych maskotki Serce i Rozum. Otrzymać można je jako prezent do podpisywanej umowy na neostradę tp.

Telekomunikacja Polska nabyła w ilościach hurtowych maskotki Serce i Rozum. Otrzymać można je jako prezent do podpisywanej umowy na neostradę tp.

Maskotki to bohaterowie popularnej serii reklam Telekomunikacji Polskiej. Sieć nabyła aż 100 tys. kompletów (zestawy z 2 maskotkami) jako gratisy do nowych lub przedłużanych umów na neostradę tp (opcja na 12 lub 24 mies.).

Jeśli ktoś maskotkami zainteresowany nie jest, wybrać może pendrive (umowa na 12 mies.) lub zestaw do nawigacji samochodowej (umowa na 24 mies.).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska

Komentarze
Zaloguj się
33. ~JOGIBUBU
0

2012-12-29 15:55:04

A DLA MNIE TE GADŻETY TO ŚCIEMA .PODPISAŁEM UMOWE NA 24 MC. I DALI MI PENDRAJWA A MIAŁA BYĆ NAWIGACJA ALBO BON ZAKUPOWY.ŻEBY DOSTAĆ NP.NAWIGACJE TO CHYBA PODPISAĆ UMOWE NA DOŻYWOTNIO.OBIECUJĄ CO INNEGO ŻEBY ZŁAPAĆ KLIENTA A POTEM LIPA .

Odpowiedz

32. ~mick
0

2011-06-21 02:24:05

pendrive to też "rozum", więc jest i fajny i pożyteczny ;)

Odpowiedz

31. ~Max
0

2011-02-11 10:13:49

czy ma ktoś link do tej reklamy TP z serce i rozum?

Odpowiedz

30. ~Cieslin
0

2011-02-10 20:42:03

Ile kosztuje taka maskotka na allegro bo chce sobie kupić ;]

Odpowiedz

29. ~
0

2011-02-07 12:33:24

@27, kwestia gustu. Jeden woli gadżet, a drugi maskotki :). W sumie to chyba było spore zainteresowanie tymi pluszakami, więc dobrze, że teraz można je dostać jako prezent. Myślę, że zwolenników nie zabraknie

Odpowiedz

28. ~a_lex
0

2011-02-03 15:45:42

Jak coś może być pożyteczniejsze niż serce i rozum ;)

Odpowiedz

27. Skarpyta
0

2011-02-03 10:00:11

trzeba poczekać pluszaki pojawią się na straganach no na moim miejscu wzioł bym jakiś gadżet, to bardziej pożyteczne niż serce i rozum :D

Odpowiedz

26. Blank
0

2011-02-03 09:38:08

24, zauważ że neostrada to nie tylko ceny podane w cenniku. To także chora opłata za utrzymanie łącza (chodzi o jej wysokość) lub bardzo bardzo drogi abonament telefoniczny. Jeżeli chodzi o porównanie to rzeczywiście porownalem tp do operatorów kablowych. Takie porównanie może wydawać się bez sensu, ale jednak nie wziąłem pod uwagę tylko ceny ale także stabilności która np. w upc jest tragiczna. Po ostatniej obniżce cen tp w sensie neostrady nie jest już tak bardzo opłacalna. Ale i tak maskotki moim zdaniem najlepszym prezentem :)

Odpowiedz

25. ~
0

2011-02-03 09:21:57

Przy okazji - zajrzyjcie na Allegro, od kilku dni chodzą po ponad 100 złotych :-). Teraz cena pewnie spadnie, bo zwiększy się dostępnosć, ale to pokazuje jak bardzo były poszukiwane.

Odpowiedz

24. ~
0

2011-02-03 09:20:22

@19 - droga w porównaniu do czego? Chyba kablówek, bo nie innych ogólnopolskich operatorów (wypada więc np. Etlink) działających na kablach TP (ok, LLU Netii jest ok, ale dostępnosć nadal nie jest i nie będzie ogólnopolska).

Odpowiedz

23. ~
1

2011-02-03 09:18:02

Po co mają czarować gadżetami, jak po obniżkach (na BSA) są często tańsi od Netii (lub parę złotych średniomiesięcznie drożsi, zależy od wariantu), swojego głównego konkurenta. O obecności 12M umów nie wspomnę, bo to coś co jest w TP standardem, a w NEtii (podobno) oferowane jest dopiero jak się złoży rezygnację... Ja tam czekam końca umowy i zmieniam operatora, zwłaszcza, że na horyzoncie nie ma LLU. Reklamy są swoją drogą genialne.

Odpowiedz