DAJ CYNK

Serce i Rozum: dwie nowe reklamy [wideo]

24.11.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7326

Ważne 0

0

Do sieci trafiły dwie nowe reklamy Serca i Rozumu, Sherlock oraz FunPack HD.

Do sieci trafiły dwie nowe reklamy Serca i Rozumu, Sherlock oraz FunPack HD.

<: F365 :>


Źródło tekstu: TP S.A.

Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2011-12-03 12:53:58

Widać, że pomysły się kończą i czerpią z popkultury. Pioseneczka tu, postać literacka tam... Ten motyw z włosem po prostu wstrętny. Straszny badziew te animki... To już nowe reklamy Netii są lepsze...

Odpowiedz

19. ~
0

2011-11-30 20:58:00

DNO na poziomie siedmiolatków. Pewnie tacy sami siedmiolatkowie to tworzą i zatwierdzają.

Odpowiedz

18. ~sf
0

2011-11-29 13:21:10

Jak by dawali d dekodery na d tv bylo by ok

Odpowiedz

17. ~
0

2011-11-28 22:42:14

Mam pilootto mam lapooppo!!!

Odpowiedz

16. ~
0

2011-11-27 00:11:31

To prawda, tp ponosi większą część kosztów związanych z rozbudową. Ale i tak jak widzimy ma ciągle nowości w swoich ofertach

Odpowiedz

15. ~
0

2011-11-26 16:21:09

To DNO leci w ramach jednej przerwy reklamowej TVN Turbo... Reklama jest tragiczna i wstyd mi, że firma ma w nazwie przymiotnik związany z moją ojczyzną. A jakby zestawić tę reklamę z np.: Axe Excite &quot;Ulegną nawet anioły&quot; to wychodzi z tych debilnych animek dno do sześcianu!

Odpowiedz

14. ~
0

2011-11-26 11:54:27

Aaaah, więc to na produkcję takiego g... idą pieniądze, które płacę Telekomunie Francuskiej...

Odpowiedz

13. ~
0

2011-11-26 11:21:51

&quot;włos markizy, której nazwiska nie wspomnę z szacunku dla jej męża, markiza Astora&quot; 10/10

Odpowiedz

12. ~Słoneczny
0

2011-11-26 09:38:09

@6 Nie cwaniakuj koleego, nie cwaniakuj - szczególnie na odległość. Wystarczy że spokojnie przeczytać mój wpis jeszcze raz. Jak nie dasz rady ogarnąć, to podpowiem.

Odpowiedz

11. ~kamil
0

2011-11-25 19:11:38

co do jakości usługi to ja nie mam żadnych zastrzeżeń.awarie usuwane szybko, sprawnie i bezpłatnie...konkurencja może się uczyć od tepsy takiej jakości obsługi. A co do cen... to nie widzę zasadności porównywania kablówek i radiówek do neostrady bo to zupełnie inne usługi, co ciekawe nikt się do nich nie przyczepia, a na tepsie ciągle siedzi UKE i wszystko &quot;normuje&quot;

Odpowiedz

10. ~Ninja
0

2011-11-25 16:45:40

Wole nowe reklamy Plusa ;)

Odpowiedz

9. ~Karol
0

2011-11-25 14:29:39

No więc powiem tak...dwukrotnie złapałem się na wyszukiwaniu reklam w sieci (z powodu ich świetnego zrobienia). Były to &quot;reklamy&quot; T-mobile z cyklu &quot;T-mobile dance&quot; oraz właśnie TP z sercem i rozumem. Gratulacje zatem dla agencji, która obsługuje reklamy TP bo jest to mistrzostwo świata jeśli człowiek bez przymusu chce obejrzeć reklamę, a do tego dobrze się przy tym bawi :) Oczywiście nie mówię tu już o samej ofercie TP bo ta jaka jest, każdy widzi :)

Odpowiedz

8. ~F4N
0

2011-11-25 09:37:31

różnica między kablówkami a TP jest taka, że kablówki są wyłączone z regulacji, co wybudują to jest dla nich a budują tylko tam gdzie jest potencjalny klient. A TP - tam gdzie jest klient - przez wiele lat regulacje powodowały że TP nie była w stanie konkurować w dużych miastach, a była i jest zmuszona do inwestowania tam, gdzie nie ma wielkiego potencjału sprzażowego a inwestycje są drogie - wiochy.

Odpowiedz

7. ~
0

2011-11-25 09:06:54

A gdzie ta reklama z tekstem &quot;gdzie ty wtedy miales oczy? -telewizje ogladalem&quot; ?

Odpowiedz