DAJ CYNK

SE Xperia X10 Mini Pro w Play

02.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4668

Ważne 0

0

3. grudnia w ofercie Play pojawi się telefon Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro - podaje na swoim blogu rzecznik prasowy telekomu, Marcin Gruszka.

3. grudnia w ofercie Play pojawi się telefon Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro - podaje na swoim blogu rzecznik prasowy telekomu, Marcin Gruszka.

Smartfon działa na systemie Android OS, posiada 2,5-calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli i sprzętową, wysuwaną klawiaturę QWERTY. Oprócz tego w telefonie można znaleźć 5-megapikselowy aparat fotograficzny z autofokusem i flashem, odbiornik GPS i akcelerometr. Całość napędza procesor Qualcomm o częstotliwości taktowania 600 MHz.

Ceny urządzenia prezentują się następująco:

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
19. ~jerry
0

2012-09-05 20:51:07

niestety te ustawienia nie działają, smsy nadal są krótkie :(

Odpowiedz

18. ~www.lzs-skalagi.pl
0

2012-09-04 22:15:44

Ustawienia -> Język i klawiatura -> Klawiatura międzynarodowa -> ustawienia wprowadzania tekstu -> POPRAWIAJ PISOWNIĘ (wyłączyć) wtedy działają dłuuugie smsy

Odpowiedz

17. ~
0

2010-12-30 13:35:13

Ja mam ten trlrfon od kilku dni i wszystko było by fajnie żeby nie to że sms są krótkie, konsultant poradził mi abym włączyła język angielski, ale to chyba jakieś nieporozumienie bo wtedy nie moge używac słownika T9,może Wy mi poradzicie

Odpowiedz

16. ~gerberv
0

2010-12-19 11:41:28

telefon super myslalem ze bedzie za maly do uzytkowania przez faceta ale mylilem sie !! telefon godny polecenia maly ale z duzymi mozliwosciami

Odpowiedz

15. marshmellow
0

2010-12-05 12:48:16

Podobają mi się xperie, zwłaszcza że są w rozsądnych cenach. A co do powracającego tematu braku telefonów w salonach Play, no to mnie skutecznie odstrasza od tej sieci, bo nie mam nerwów ani czasu na takie traktowanie, ale jest jak jest.

Odpowiedz

14. uzer
0

2010-12-03 12:05:45

11@ Nowości i dostępne wkrótce telefony można sprawdzić w najnowszym Katalogu telefonów: http://www.playmobile.pl/pl/telefony/katalog-telefonow/index.htm l

Odpowiedz

13. ~
-1

2010-12-02 20:45:33

A może SEX peria XXX? :-D

Odpowiedz

12. ~Ricko
0

2010-12-02 20:00:29

Defy ma sie pojawić w połowie grudnia 2010 ale jako telefon na zyczenie.

Odpowiedz

11. ~Pytacz
0

2010-12-02 15:43:19

A kiedy w Play będzie Motorola Defy?

Odpowiedz

10. ~Adaś
0

2010-12-02 14:10:57

@7 dziwi Cię to ? przecież nie na darmo tak się mówi o słabej nawet bardzo obsłudze klienta w Play. I owszem wtedy nie mógł nawet wiedzieć że go wprowadzą do oferty, ale takie wymądrzania się mógł zostawić dla siebie :) Akurat Xperie to wyższe modele w ofercie SE.

Odpowiedz

9. uzer
0

2010-12-02 13:53:49

Z nowych smartfonaów w Play na dniach mają być Nokia C7 i pewnie N8.

Odpowiedz

8. ~
0

2010-12-02 13:26:38

Qwerty qwerty nierowne, wazne co jest wyciagniete na zewnatrz, jak sie pisze polskie znaki, dla dotykowcow autokorekta... Ale telefon dla kobiet wiec spoko. No i to pro poprawia humor :-)

Odpowiedz

7. Wąglik
1

2010-12-02 13:26:08

Pamiętam jak chcieli przedłużyć mi umowę i pytałem o mini. Konsultant powiedział, że nigdy tego telefonu w ofercie nie będzie.. bo to telefon bez przyszłości.. słaby procek, nie będzie uaktualnień systemu do 2.1 itd... Nie przedłużyłem umowy, kupiłem w komisie i jest to wg mnie najlepszy z dotychczas posiadanych przeze mnie urządzeń... a play niech nie robi sobie z gęby d.py...:)

Odpowiedz

0

2010-12-02 13:23:39

Potwierdzam słowa rikiego. O ile na początku byłem zawiedziony funkcjonalnością telefonu - głownie ze względu na nakładkę SE to po instalacji odpowiedniego launchera telefon użytkuje się znakomicie.

Odpowiedz