DAJ CYNK

Sami Swoi - nowa oferta komórkowa

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2826

4 sierpnia 2004 roku ruszają Sami Swoi - nowa telefonia komórkowa działająca w systemie przepłaconym. To oferta dla osób, którym zależy na niskich i przewidywalnych kosztach połączeń.

4 sierpnia 2004 roku ruszają Sami Swoi - nowa telefonia komórkowa działająca w systemie przedpłaconym. To oferta dla osób, którym zależy na niskich i przewidywalnych kosztach połączeń. 887 - Żadnych niedomówień, żadnych ukrytych opłat. Co więcej - po raz pierwszy w historii polskiej telefonii komórkowej możemy rozmawiać za darmo! Do 30 października wszystkie połączenia pomiędzy numerami sieci Sami Swoi są darmowe!

Już za 199,99 zł brutto można stać się posiadaczem łatwego w obsłudze telefonu komórkowego Siemens A52. Aparat ten jest estetyczny, trwały i objęty roczną gwarancją. Po raz pierwszy na rynku oferowany jest telefon komórkowy gotowy do użycia! Karta SIM znajduje się już na swoim miejscu, bateria jest w pełni naładowana, nie musimy wprowadzać kodu PIN, a nabywca ma 3 zł na pierwsze połączenia lub SMS-y. Bezpośrednio po zakupie telefonu, wystarczy wcisnąć jeden przycisk i można wykonać pierwsze połączenie. Zakup telefonu nie wymaga podpisywania umowy, opłacania abonamentu i nie powoduje zbędnych formalności związanych np. z okazaniem dokumentu potwierdzającego stałe zatrudnienie. Dodatkowym atutem nowej oferty jest możliwość nabycia go w systemie ratalnym.

Sami Swoi to również tania i prosta taryfa. Jedna niska stawka za połączenia obowiązuje cały dzień, przez siedem dni w tygodniu. Czas połączeń liczony jest z sekundową dokładnością już od pierwszej minuty. Cena jednominutowego połączenia wewnątrz sieci Sami Swoi wynosi 60 gr., a koszt połączenia ze wszystkimi pozostałymi sieciami - 90 gr. Ponadto zasilanie konta odbywa się za pomocą kart zdrapek, co pozwala na kontrolę wydatków związanych z korzystaniem z telefonu komórkowego. Ceny pozostałych usług kształtują się następująco: wysłanie SMS-a 30 gr., połączenie z pocztą głosową jest bezpłatne.

Produkty Sami Swoi będą najbardziej dostępne pośród wszystkich operatorów komórkowych. Dzięki specjalnie stworzonej sieci sprzedaży można je będzie kupić nawet w najmniejszych miejscowościach, tam gdzie do tej pory nie było salonów GSM. Od najbliższej środy ponad osiem tysięcy punktów na terenie całego kraju, będzie sprzedawało produkty Samych Swoich:
- Zestaw z telefonem za 199,99 zł brutto, przeznaczony dla osób, które nie mają jeszcze telefonu komórkowego. Telefon jest gotowy do użycia: ma włożoną kartę SIM, naładowaną baterię i na dobry początek 3 złote na pierwsze rozmowy lub SMS-y.
- Zestaw startowy za 29,99 zł, adresowany do osób posiadających już telefon komórkowy. W zestawie znajduje się karta SIM, którą wystarczy tylko włożyć do aparatu. W tym przypadku użytkownik również ma do dyspozycji 3 zł na rozmowy lub SMS-y.

- Karty zdrapki do zasilania konta. Ich nominały wynoszą 10, 20 i 40 zł. Karta o nominale 10 zł przedłuża ważność konta o 7 dni dla połączeń wychodzących i o dodatkowe 7 dni dla połączeń przychodzących. Zdrapka kosztująca 20 złotych przedłuża ważność konta o 30 dni w przypadku rozmów wykonywanych przez użytkownika i o dodatkowe 30 dni w przypadku rozmów przychodzących. Natomiast karty za 40 złotych przedłuża ważność konta o 60 dni dla połączeń wychodzących i o 30 dni dla połączeń przychodzące. Dodatkowym atutem oferty jest fakt, że po zakończeniu okresu ważności konta pozostała na nim kwota zastanie przeniesiona na następny okres. Warunkiem jest zasilenie konta w ciągu następnych 30-dni.

Więcej informacji na stronie: www.samiswoi.pl

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Sami Swoi

Przewiń w dół do następnego wpisu