DAJ CYNK

Ruletka w Play już naprawiona

09.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8264

Ważne 0

0

Dziś klienci Play mieli problem z nawiązywaniem połączeń. Dochodziły one do skutku, jednak rozmowy były kierowane do losowych osób.

Dziś klienci Play mieli problem z nawiązywaniem połączeń. Dochodziły one do skutku, jednak rozmowy były kierowane do losowych osób.

Jak informuje na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora, problem został rozwiązany przez służby techniczne Polkomtela. Awaria była spowodowana błędem w konfiguracji łączy transmisyjnych. Podczas prac związanych z rekonfiguracją łączy część z nich została błędnie podłączona, co skutkowało łączeniem połączeń głosowych w sposób niewłaściwy.

Problem dotyczył tylko części połączeń które były kierowane do naszych abonentów znajdujących się w roamingu krajowym - napisał Gruszka.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
141. toms
0

2010-06-17 16:12:19

@139-gadasz bzdury.A co powiesz na fundację Anny Dymnej?Też Ci przeszkadza tak jak Caritas,czy WOŚP?

Odpowiedz

140. ~
0

2010-06-17 13:10:18

Zbanujcie nick PLAY bo jedynie zaśmieca portal, ziomek13

Odpowiedz

139. AbrahaM
-1

2010-06-16 17:24:53

@135: dziwię się że nie łapiesz że 131 robi czarny PR by pewna inna b. duża organizacja charytatywna (powiązana z pewną instytucją) się mogła obłowić.

Odpowiedz

138. ~wk....y
0

2010-06-11 19:41:45

mam dwa numery w play i jak jestem w domu mam problem z dodzwonieniem sie do dziecka operator zawsze mnie zbywa ze wszystko ok wygadam co swoje i wracam do HEYAH choć to skarbona ale pewna

Odpowiedz

137. toms
0

2010-06-11 19:21:58

@135-mam swoje powody i nie chcę o nich tutaj mówić.Zdecydowanie wolę wesprzeć WOŚP,czy Caritas.W ten sposób zlikwidowałem parę sim-skarbonek.Czy napisałem ,że jestem przeciwny pomaganiu?Więc na przyszłość nie wyciągaj zbyt daleko idących wniosków wobec mojej osoby,ok?

Odpowiedz

136. ~
2

2010-06-11 04:56:50

133. A co to telefon umie wybierać stacje koszerne i niekoszerne? Owszem czytałem o tym przypadku, ale to w większości była czysta wyobraźnia dzieciarni, która mimo niskich stawek nadal się do czegoś przyczepić. Warto sobie net monitorem zobaczyć że telefony łapią te same stacje w ten sam sposób. Odnośnie jakości, jakoś podobna jakość jest w Orange i nikomu sekundowe przerwy nie przeszkadzają, jakość w Play to loteria, ale w większości przypadków rozmawia się komfortowo, po dostawieniu paru stacji egsm900 w mieście i sporo umts da się normalnie rozmawiać, widocznie obciążenia stacji mają wpływ na jakość połączeń. /Kwistas

Odpowiedz

135. Yerbniety
0

2010-06-11 03:39:32

#131. Podziel sie tymi rewelacjami. Moze zwyczajnie bojkotujesz pomaganie. Powodzianie ci tego nie zapomna, ooo na dlugo nie zapomna. Gdyby ktos potrzebowal namiarow na taka pomoc: www.pck.pl WARTO!

Odpowiedz

134. ~
1

2010-06-10 20:08:52

To prawda z zasiegiem w roamingu a raczej z jakoscia,ostatnio na wilenskim w Wrszawie nie dalo sie rozmawiac z PLAY cielo jak rzeznik swinie,wlozylam plusa i problem znikl i czesto dzwiek jest "cichy" w roamingu powinna byc reklama tniemy koszty zawodowo :) od BOK-u do BOKU a jak nie z boku to z podskoku i uskoku

Odpowiedz

133. PLAY
1

2010-06-10 18:58:49

132. Nie parafrazuj mówiłem tylko ze w simplusie miałem lepszy niż w roamingu Plusa w P4. Coś nie zrozumiałeś?

Odpowiedz

132. ~
1

2010-06-10 17:36:17

Czyli kolega PLAY twierdzi, ze zasieg Plusa i Simplusa, to rózne zasiegi róznych sieci i w zwiazku z tym sie róznia od siebie?

Odpowiedz

131. toms
0

2010-06-10 16:05:34

@65-jak słyszę PCK ,to mi się nóż w kieszeni otwiera,banda cwaniaków i tyle!Coś na ich temat wiem.

Odpowiedz

130. PLAY
-3

2010-06-10 15:46:13

jojo@ No ja myślę;) bo miałem juz pare napaleńców co mnie obarczały a same chu*a warte. :P

Odpowiedz

129. jojo
0

2010-06-10 15:21:53

PLAY (128) - A nie widać? Specjalnie się poświęciłem i wpisałem host tego "operowca". Nie bój się nie o Ciebie (jak na razie) chodzi.

Odpowiedz

128. PLAY
-1

2010-06-10 15:08:00

127@ O kim mówisz?

Odpowiedz