DAJ CYNK

Rok temu odszedł Steve Jobs [wideo]

08.10.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2266

Ważne 0

0

5. października minął rok od śmierci Steva Jobsa, legendarnego szefa Apple. Na stronach producenta iPhona i iPada pojawił się film go wspominający.

5. października minął rok od śmierci Steva Jobsa, legendarnego szefa Apple. Na stronach producenta iPhona i iPada pojawił się film go wspominający.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~
0

2012-10-11 22:45:17

pozostaje tylko czekać kiedy apple pójdzie za prezesem w piach. Bo jak na razie wariują, ale sprzedaż się kręci.

Odpowiedz

18. ~elwu
0

2012-10-09 08:14:27

Nie potrzebna beatyfikacja. On już został obwołany Mesjaszem i poszły za nim tłumy ogryzkowców. A Ci co nie poszli, to przeczytali jedną z ewangelii wydanych po śmierci i też ''zmienili zdanie''.

Odpowiedz

17. Hose
0

2012-10-08 20:05:57

Kiedy beatyfikacja? Człowiek jak człowiek, według wielu był wielkim wizjonerem (może i tak), ale również miał swoje wady i to wielkie. Co można powiedzieć na deser: nie ma człowieka idealnego, smartfona również idealnego nie ma.

Odpowiedz

16. ~
1

2012-10-08 17:43:53

11 a dzieła Marksa i Engelsa już przestudiowałeś?

Odpowiedz

14. ~tadek
-1

2012-10-08 13:58:45

@WitekT oo fajnie sprawdzę.

Odpowiedz

13. ~
1

2012-10-08 12:57:03

jeszcze niech go ogłoszą świętym

Odpowiedz

12. thonka
2

2012-10-08 12:46:34

@10 ze niby mam przeczytac biografie, by moc powiedziec, ze apple za czasow Jobsa kopiowalo wszystkich, a potem uwzajac, ze maja wylacznosc pozywac za idiotyczne patenty? moze i byl wizjonerem, ale byl tez wielkim hipokryta... jak oni kopiowali to bylo cacy, ale jak ktos kopiowal ich to bylo juz niecacy... Gates juz 2002 prezentowal "tablet pc", nic nie przeszkodzilo apple by kilka lat pozniej ten sam pomysl wykorzystac u siebie, ale jak tylko samsung troche zbilzyl sie wygladem do produktu apple, to poleciala cala wiazanka pozwow... oto do czego doprowadzil Jobs swoja wojna totalna z androidem, zapominajac, ze sam swiety nie jest...

Odpowiedz

11. WitekT
1

2012-10-08 12:34:01

tadek: teraz siedzę nad książką Lachinskego "Inside Apple". Strasznie ciekawych rzeczy można się z nich dowiedzieć, pomocnych w życiu i biznesie.

Odpowiedz

10. ~tadek
-1

2012-10-08 12:31:36

@WitekT Własnie to powinno być kryterium przed komentowaniem jego osoby.

Odpowiedz

9. WitekT
1

2012-10-08 12:26:54

code: w biografii Jobsa jest to nieźle opisane. Polecam, niedawno skończyłem czytać. :-)

Odpowiedz

8. ~code
1

2012-10-08 12:23:05

@6: jeśli śledziłbyś temat, wiedziałbyś, że Obama kilkukrotnie spotykał się z Jobsem w sprawie przeniesienia produkcji lub cześci produkcji urządzeń Apple do USA. Fakty sa takie, że w USA nie ma wielu wysokospecjalizowanych inżynierów, podczas gdy w Kraju Środka sa ich setki tysięcy (i nie mówie tu o szeregowcach przy taśmie).

Odpowiedz

6. ~
1

2012-10-08 11:36:26

Prawdziwą hipokryzją jest przypominanie z tej okazji jego słów, jak to nie chce być najbogatszym na cemntarzu... Applowe lemmingi to łykają i nie ważne, że pierwsze co zrobiłpo powrocie do Apple to skasował wszystkie programy charytatywne, a i potem aktywność w tym obszarze Apple była i jest znikoma. Dziwię się Amerykanom, niby takie parcie na CSR i generalnie przyjazny obraz marek, a śpiące na kasie Apple ma jakieś dziwne fory. Ba, oni nawet nie próbują wywierać na nich presji, żeby z częścią produkcji wrócili do USA... Akurat ich by było na to stać, bo mają chore marże. Może kiedyś zmądrzeją.

Odpowiedz

1

2012-10-08 10:54:40

@3 ja nie

Odpowiedz

3. ~REd
3

2012-10-08 09:50:33

Trzeba przyznać, że gość był wizjonerem. Szkoda człowieka bo mógł sobie jeszcze pożyć i pewnie coś ciekawego pojawiło się na rynku. O Apple można mówić dobrze, można mówić źle ale jedno trzeba powiedzieć, ich rozwiązania i pomysły kopiują wszyscy.

Odpowiedz