DAJ CYNK

Propozycja Orange

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7422

Propozycja Orange to program dla stałych abonentów sieci Orange, którym upłynęła lub wkrótce upłynie umowa na czas określony.

Propozycja Orange to program dla stałych abonentów sieci Orange, którym upłynęła lub wkrótce upłynie umowa na czas określony.

W ramach programu Propozycja Orange, w zamian za przedłużenie umowy z PTK Centertel (w sieci Orange) na czas określony, jej użytkownik otrzyma wiele atrakcyjnych ofert zależnych od taryfy, z której zdecyduje się skorzystać.

Uczestnik programu Propozycja Orange sam:
wybiera elementy oferty, dzięki czemu będzie ona dostosowana specjalnie do jego unikalnych potrzeb,
może bezpłatnie zmienić swoją dotychczasową ofertę na nową ofertę Twój Plan lub pozostać przy dotychczasowej taryfie.

Skorzystać z Propozycji Orange może każdy abonent sieci Orange, który:
posiada aktywny numer w dowolnej ofercie z rachunkiem lub mix,
jego umowa na czas określony jest zakończona lub skończy się w ciągu najbliższych 2 miesięcy,
nie ma zaległości płatniczych wobec operatora.

Z programu Propozycja Orange skorzystać można w każdym punkcie sprzedaży Orange. Sprzedawca pomoże każdemu klientowi w skonstruowaniu najatrakcyjniejszej dla niego oferty. Można tam również obejrzeć dostępne modele telefonów oraz uzyskać materiały na temat atrakcyjnych usług, które można wybrać. Dodatkowo w salonie można dokupić dodatkowe usługi na innych posiadanych przez klienta sieci Orange numerach lub dokupić nową aktywację.

Jeżeli dodatkowo klient sieci Orange jest zainteresowany ofertą Telekomunikacji Polskiej może wybrać się do najbliższego Telepunktu. Oprócz skorzystania z Propozycji Orange zapozna się tam z ofertą usług i planów taryfowych TP i terminali oraz urządzeń sieci stacjonarnej.

Jeśli klient ceni sobie wygodę, może skorzystać z programu Propozycja Orange nie wychodząc z domu. Wystarczy zadzwonić pod numer *400 lub 501400400 (61 gr z VAT niezależnie od długości połączenia). Konsultant Orange pomoże mu w podjęciu decyzji i skonstruowaniu najlepszej oferty, a telefon i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczy kurier.

Jeżeli klient sieci Orange korzysta z oferty Twój Plan, ma do wyboru wiele atrakcyjnych propozycji. Jeśli podpisze umowę na czas określony z siecią Orange (PTK Centertel) i skomponuje swoją ofertę wybierając spośród następujących elementów:
nowy telefon w promocyjnej cenie,
oferta Bez Telefonu 50% Więcej - zachowa swój dotychczasowy telefon, a każdego miesiąca, przez cały czas trwania umowy, otrzyma aż o 50% więcej niż wynosi suma usług Wszyscy i na wszystko oraz Orange i Stacjonarne, z których korzysta w danym cyklu rozliczeniowym. Dodatkową wartość klient sieci Orange może przeznaczyć na połączenia w ramach sieci Orange oraz na numery stacjonarne,
starter Orange GO w cenie 10 zł z VAT,
akcesoria do posiadanego telefonu,
usługa Idealny Rabat na Internet w TP,
Wieczory i Weekendy - możliwość bezpłatnych połączeń w ramach Orange oraz na numery stacjonarne wieczorami i w weekendy,
Wybrane Numery - może wybrać od jednego do kilku numerów w sieci Orange lub sieci stacjonarnej, z którymi będzie rozmawiał za darmo,
Orange World i Internet - dzięki tej usłudze otrzyma miesięczny pakiet megabajtów do wykorzystania na połączenia z Internetem i WAP-em (niezależnie od połączenia: GPRS, EDGE czy UMTS).

Jeżeli klient sieci Orange decyduje się pozostać w jednym z dotychczasowych planów taryfowych może skorzystać z ofert:
nowy telefon w promocyjnej cenie,
oferta 50% więcej - jeśli zdecyduje się na ofertę bez nowego telefonu otrzyma co miesiąc aż o 50% więcej niż wynosi kwota deklarowana i to przez cały okres trwania umowy,
starter Orange GO w cenie 10 zł z VAT,
akcesoria do posiadanego telefonu,
usługa Idealny Rabat na Internet w TP.

Jeżeli kKlient sieci Orange korzysta z oferty Jedna Idea może dodatkowo wybrać:
Pakiet Rozmowy - dodatkowa wartość do wykorzystania na rozmowy w Orange i na numery stacjonarne,
Pakiet Wiadomości - dodatkowe darmowe SMS-y w ramach Orange,
Pakiet Świat Idei - propozycja dla tych, którzy lubią łączyć się z Internetem lub WAP-em,
inne usługi dostępne w ofercie Jedna Idea.

Jeżeli kKlient sieci Orange wciąż korzysta z Idei Optimy lub Nowej Idei Optimy otrzymuje do wyboru:
Sekunda PRO - naliczanie sekundowe już od pierwszej sekundy rozmowy,
Podwójny Pakiet Minut - dodatkowe minuty do wykorzystania na połączenia w Orange,
Dłuższe Rozmowy - w zależności od planu taryfowego otrzyma co miesiąc w ramach abonamentu od 5 do 50 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci,
inne usługi dostępne w planie taryfowym klienta.

W ramach programu Propozycja Orange Klienci mają coraz więcej nowych możliwości. Dzięki usłudze Idealny Rabat na Internet w TP przez pierwsze pół roku korzystania z neostrady tp jej użytkownik będzie za nią płacił 1,22 zł z VAT miesięcznie - resztę zapłaci Orange. Jeśli Klient chcesz skorzystać z tej oferty, wystarczy że:
skorzysta z programu Propozycja Orange dla Stałych Klientów i przedłuży umowę o świadczenie usług telekomunkacyjnych na czas określony z siecią Orange (PTK Centertel),
podpisze umowę o świadczenie usługi neostrada tp.

Po pół roku, w zależności od wybranej opcji opłata wynosi:
od 71,98 zł z VAT/mies. - za neostradę tp 128,
od 120,78 zł z VAT/mies. - za neostradę tp 512,
od 181,78 zł z VAT/mies. - za neostradę tp 1024.

Oferta dostępna tylko w sieci Telepunkt. O szczegóły oferty najlepiej zapytać pracownika Telepunktu lub telefonicznie pod numerem *400 (koszt połączenia 61 gr z VAT niezależnie od długości połączenia).

Niezależnie od posiadanego planu taryfowego, korzystając z Propozycji Orange dla Stałych Klientów może wybrać jako jeden z elementów oferty dodatkowe akcesoria do telefonu, m.in.:
zestaw słuchawkowy Motorola HS-801 działający w technologii Bluetooth. Zestaw dostępny tylko podczas realizacji oferty przez Orange Biuro Obsługi Klienta pod numerem telefonu *400 lub 501400400 (61 gr z VAT niezależnie od długości połączenia),
samochodowy zestaw głośnomówiący Nokia CK-1W działający w technologii Bluetooth (dostępny od 3. października). Zestaw dostępny tylko podczas realizacji oferty przez Orange Biuro Obsługi Klienta pod numerem telefonu *400 lub 501400400 (61 gr z VAT niezależnie od długości połączenia).

Jeżeli klient sieci Orange decyduje się nadal korzystać ze swojego dotychczasowego telefonu w ramach Propozycji Orange może wybrać nową baterię, która pozwoli mu użytkować telefon dużo dłużej.

Więcej informacji o ofercie Propozycja Orange: www.orange.pl/portal/map/map/private_proposition.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu