DAJ CYNK

Plus: nowe stare pakiety internetowe

13.05.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7576

Ważne 0

0

W związku z wejściem nowych taryf prepaid i mix, Plus odświeża regulaminy pakietów internetowych. Oferta pakietów pozostaje bez zmian.

W związku z wejściem nowych taryf prepaid i mix, Plus odświeża regulaminy pakietów internetowych. Oferta pakietów pozostaje bez zmian.

Użytkownicy nowych taryf na kartę dostępne mają następujące pakiety internetowe:

Pakiet

Opłata
(z VAT)

Koszt
1 MB

Kod
aktywacyjny
Pakiet 25 MB 5 zł 20 gr *121*11*05#
Pakiet 100 MB 10 zł 10 gr *121*11*04#
Pakiet 250 MB 20 zł 8 gr *121*11*11#
Pakiet 500 MB 35 zł 7 gr *121*11*12#

Dla użytkowników nowych miksów Plusa dostępne są następujące pakiety:

Pakiet

Opłata
(z VAT)

Koszt
1 MB

Kod
aktywacyjny
Pakiet 25 MB 5 zł 20 gr *121*11*05#
Pakiet 125 MB 6 zł 5 gr *121*11*04#
Pakiet 300 MB 12 zł 4 gr *121*11*11#
Pakiet 600 MB 18 zł 3 gr *121*11*12#

Sprawdzenie stanu pakietu możliwe jest za pomocą szybkiego kodu *121#.

Zobacz: regulamin promocji Pakiety internetowe w Plusie na Kartę (plik .pdf; 305 kB).
Zobacz: regulamin promocji Pakiety internetowe w Plus Mix (plik .pdf; 284 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
23. wlo
0

2011-05-17 22:39:12

I to na dodatek jest w tym godzina-dwie odebranych połączeń VoIP via Skype - tak płacę za odbierane połączenia, żeby znajomi mieli do mnie tanio ;-) Taki ze mnie debil...

Odpowiedz

22. wlo
0

2011-05-17 22:33:18

21. - dla mnie proste - niech kupuje w Play... Po cholerę mnie wywołujesz, jak w temacie mnie zabieram głosu? Akurat aż tak duże pakiety mi nie są potrzebne i nie kanaluizuję tego, nie wypowiadałem sieę, a Ty mówisz, że wg mnie jeste podobnie wszędzie. Po cholerę się czepiasz? Brakuje Ci mojego głosu w sprawie? Jak tak to proszę: mi wystarcza do komórkowego internetu z powodzeniem 50 MB na 4-5 m-cy ;-) Nawet nie myślę o większych pakietach.

Odpowiedz

21. ~
0

2011-05-16 10:12:21

#20 - bo w Plusie płacisz za prestiż :) Ale wg wlo, wszędzie jest podobnie.

Odpowiedz

20. ~
0

2011-05-16 09:12:55

Za pakiet 500 MB w Play Fresh płacę 15 zł i obowiązuje on w sieci własnej jak i na nadajnikach Plusa, za ten sam pakiet w Plusie na kartę w ich własnej sieci musiałbym wydać aż 35 zł.

Odpowiedz

18. a_lex
0

2011-05-14 15:24:25

#17 - w prepaidzie?

Odpowiedz

17. ~hm
1

2011-05-14 14:35:44

no to w orange 100 MB na stałego klijenta tylko 2zł i 50 gr

Odpowiedz

16. wlo
-1

2011-05-14 12:00:11

10. ~ExSimplusowiec - da sie i co 10 kB wyobraź sobie, wystarczy przeczytać... jak Cie nie obchodzi to po co pytasz?

Odpowiedz

15. wlo
-1

2011-05-14 11:58:27

nie - w tych pakietach nie ma żadnych limitów - idzie tak szybko jaką masz technologię

Odpowiedz

14. ~nowy
0

2011-05-14 00:30:23

czy sa limity 1mb/s w prepaid plusa? Mam play, ale zmieniajac na plusa zawsze max 1mb/s. Czy ktos wie jak to jest?

Odpowiedz

13. ~the bill
-3

2011-05-13 16:12:44

dobre i uczciwe ceny dostosowane do obecnej sytuacji na rynku, nawet lepsze ceny niż u fioletowej konkurencji.

Odpowiedz

12. ~a_lex
2

2011-05-13 15:42:41

A pomyśleć że to Plus był prekursorem tanich pakietów internetowych ... W tamtych zamierzchłych czasach internet w TT - 5 MB za 5 zł, a w Plusie 20 MB za 5 zł, w Orange chyba nie było wtedy nic. I ta ich ówczesna bezkonkurencyjna taryfikacja - co do bajta. Mogliby się jakoś wytłumaczyć, dlaczego pogarszają ofertę.

Odpowiedz

11. ~Ludzie i tak to kupią
1

2011-05-13 15:32:00

Tu nie chodzi oto czy więcej za pakiet czy mniej.Tu chodzi oto że w takim TT/Heyah/Fresh po przekroczeniu ilości MB przyznanego w ramach wykupienia danego pakietu internet działa nadal fakt wolno 16kb/s ale dla Opery Mini w zupełności wystarczy. Nie wiem czy mam śmiać się z tej oferty czy też współczuć tym co z niej skorzystają i korzystać będą...

Odpowiedz

10. ~ExSimplusowiec
1

2011-05-13 15:14:17

Heh, taryfikacja co 100kB, 100MB 2 razy droższe niż w MVNO. Ciekawe czy przez APN WAP da się wykorzystać te pakiety i czy taryfikują co 10 a nie 100kB nadal;)Ale to już nie moje zmartwienie.

Odpowiedz

8. radko93
1

2011-05-13 14:58:48

Czekałem na ruch w Simplusie jeśli chodzi o pakiety internetowe i się nie doczekałem...

Odpowiedz

7. ~
1

2011-05-13 14:56:31

Przepraszam a w czym to tak nasz Plus lideruje poza ilością klientów kontraktowych? W necie mobilnym to Play ma najwięcej klientów.

Odpowiedz