DAJ CYNK

Play kończy testy "Xtra Numeru"

14.07.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2884

Ważne 0

0

Play kończy testy usługi Xtra Numer, która pozwala na czasowe przypisanie dodatkowego numeru do posiadanej już karty SIM u tego operatora. Od jutra ma być dostępna oferta komercyjna.

Play kończy testy usługi Xtra Numer, która pozwala na czasowe przypisanie dodatkowego numeru do posiadanej już karty SIM u tego operatora. Od jutra ma być dostępna oferta komercyjna.

Play informuje użytkowników usługi, że testy dobiegają końca. Komercyjna usługa ma być dostępna od jutra na stronie xtra.playmobile.pl.

Szerzej o usłudze Xtra Numer pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Octopus
0

2010-07-14 23:37:25

Zdaje się ,że to sepsa tepsa dopiero co zakończyła testy na dualny nr w ramach jednej karty. Tak więc play to już te-psa ?

Odpowiedz

13. ~
0

2010-07-14 22:29:34

ja do ogłoszeń w necie kupiłem fresza i nokie 1600 na allegro za 25zł i taki zestawik jest najlepszy a nie jakies kombinowanie, jak dla mnie to ta usługa jest całkowicie zbędna

Odpowiedz

12. ~impassive
1

2010-07-14 19:14:11

11. Zawsze można podać właściwy numer. Ja bym podał. A ten "extra" to dobry np. do powieszenia ogłszenia w necie, żeby później do końca życia jacyś żartownisie nie wydzwaniali.

Odpowiedz

11. ~JAck
-1

2010-07-14 17:51:09

Jak dla mnie opcja całkiem w sumie nie potrzebna. Taka zabawa w ciuciu babkę. Przy sprzedaży czegoś trochę nie fair bo jak coś będzie nie tak to wtedy się ktoś nie dodzwoni i uzna że został oszukany.

Odpowiedz

10. guregori
1

2010-07-14 15:38:39

Ja dostałem taką wiadomość: ,,Xtra Numer. Bezplatne tety dobiegaja konca. W podziekowaniu za testy uslugi, przedluzamy gratis okres waznosci Twojego Xtra Numeru o 30 dni. http://www.xtra.playmobile.pl” od 8011. Ta strona już działa. Trochę drogo za tę usługę :-/. Poza tym dlaczego mamy płacić smsami premium zamiast bezpośrednio środkami z konta głównego?

Odpowiedz

9. ~zzz
1

2010-07-14 15:16:31

do 3 i 5 - nie kłamcie, 5 zł - 300 zł 365 dni 455 dni bonusowe SMS-y do wszystkich sieci --> http://doladowania.playmobile.pl/

Odpowiedz

7. ~:)
0

2010-07-14 14:53:59

@3 i @5 - o czym piszecie? co sie zmienilo ostatnio?

Odpowiedz

6. ~
0

2010-07-14 14:32:34

Jeżeli będzie jak w orange, to w porządku.

Odpowiedz

5. ~zdepko
-1

2010-07-14 14:30:25

@3 Było 5 zł, teraz 10, a potem będzie 15. Play coraz częściej pokazuje, że chce więcej zarabiać na swoich klientach i w końcu przestać dopłacać do interesu,heh

Odpowiedz

4. ~
-1

2010-07-14 14:03:57

dzis ostatni dzien na aktywacje.wlasnie mam esa ze moj nowy nr jest wazny do 29lipca..ale play kłamie bo gdy wysylam esa na przedluzenie numeru dostaje esa ze jest wazny do jutra.parodia.sprawdzcie sami.mirekb

Odpowiedz

-2

2010-07-14 13:59:32

No no... już zamiast 5zł to trzeba 10zł na rok ...

Odpowiedz

2. ~Jacek
1

2010-07-14 13:59:10

Czy play rozwiązał problem, gdzie mając dodatkowy numer można ustalić jaki jest numer główny na karcie sim? Chodzi o usługi typu kto_dzwonił/kto_tam/czy_jesteś/itp. w których wysyłany jest główny numer telefonu.

Odpowiedz