DAJ CYNK

Piperidis: jestem tymczasowym prezesem

10.12.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5037

Ważne 5

6

Jestem tu po to, by wprowadzić spółkę w kolejną fazę rozwoju, do czasu wybrania nowego prezesa. Kluczowe zadania na najbliższe miesiące to udział w aukcji na częstotliwości LTE i integracja z GTS - mówi Pulsowi Biznesu Zacharias Piperidis, który poznał T-Mobile jako członek rady nadzorczej.

Jestem tu po to, by wprowadzić spółkę w kolejną fazę rozwoju, do czasu wybrania nowego prezesa. Kluczowe zadania na najbliższe miesiące to udział w aukcji na częstotliwości LTE i integracja z GTS - mówi Pulsowi Biznesu Zacharias Piperidis, który poznał T-Mobile jako członek rady nadzorczej.

Jak dodaje, nie są planowane żadne radykalne zmiany w spółce. To będzie raczej inne rozkładanie akcentów, aby działać skuteczniej. Nie walka o kolejny procent rynku, ale zapewnienie, że T-Mobile jest rentowną firmą.

Chcemy być dostawcą usług zintegrowanych, ale rozumianych jako połączenie najlepszej jakości sieci i technologii z możliwością dostarczania najlepszych treści - wyjaśnia Piperidis dodając, że jeżeli pojawi się interesująca możliwość przejęcia, to rozważy ją.

W styczniu zniknie marka GTS i zastąpi ją T-Mobile. Mówi się też o możliwości sprzedaży infrastruktury telekomunikacyjnej działającej w ramach NetWorkS! Fundusze inwestycyjne co rusz proponują takie rozwiązanie zarządom obu operatorów. Piperidis nie jest jednak przekonany, czy ten model miałby zastosowanie w Polsce.

Przed nami jest jeszcze aukcja i inwestycje w rozbudowę zasięgu naszej sieci LTE - dodaje.

Źródło tekstu: Puls Biznesu

Komentarze
Zaloguj się
25. ~otwarty
0

2014-12-13 18:11:44

~24. piszac o godzinnym czekaniu oczywiscie przesadziłem... ironi nie widac w tym ? natomiast czesto jak dzwoniłem to zdarzało mi sie czekac po okolo 12-18 minut zanim zniecierpliwony czekaniem rozłaczałęm sie. i to o rożnych porach zatyka sie bok t mobile. masz też racje co do tego ze klient t mobile moze życzyc sobie wyłączenia smamu z ich ofertami.ale , jest takie ... ale ,że wygaszenie tego trwa kilka dni....bo z róznych nr chlapia swoimi ofertami i trzeba dzwonic do bok zgłaszajac kolejen nr. sa tez plusy t mobile. startery t mobile za 5 zł z 1 gb internetu.... niektóre z nich sa chyba przez jakis bład programowy... niezabezpieczone i zdarzało sie , że z jednego wyciagnełęm 81 gb. inne kończyły mi sie po około 8-10 gb. wiec warto je kupowac : )

Odpowiedz

24. ~pabloki
0

2014-12-12 01:16:10

@22 w kwesti żadnego prezesa telekomu nie leży podejmowanie tak małostkowych decyzji jak zgody na rozsyłanie spamu marketingowego. przypominam że to od klienta zależy zgoda na marketing którą mozna zawsze odwołać. być może dlatego nie zauważam problemu spam marketingu, byc może nie zauważam tez wciskania umów przez wydzwaniajach konsultantów. nie wiem tez jak to sie dzieje że czekasz az godzinę by dodzwonic sie do bok skoro połaczenia po 20 min są rozłączane. jedyny problem miałem dodzwonić sie do boa t mobile podczas akcji " daj 5 zł". owszem zdarza sie słyszeć mi komunikat że czas oczekiwania jest wydłużony ale z reguły połaczenie uzyskuję w max. 10 min, przeważnie krócej. zdarzyło mi sie trafic na słabo zorientowanego konsultanta ale ponowiłem połączenie i trafiłem na rozgarniętego. ton wypowiedzi większości pracowników boa tmobile staje się bardziej naturalny i otwarty jeśli umiesz prowadzić rozmowe przez telefon- to trzeba umieć. z tym że nikt tak nie dba o klienta jak tmobile to sie niezgodzę bo najlepiej to plus chyba dba (byli gotowi stworzyć prawie indywidualną ofertę z abo 70 zł, ale odszedłem). Nie doświadczyłem żadnych niedogodności ze strony t mobile a pomoc zawsze na wysokim poziomie. Raz dzwoniła konsultantka bo miała wątpliwości w opisie problemu na e mailu ale wtedy bardzo przepraszała że mnie niepokoi . mam naprawdę mały abonament i nie jestem jakimś tam złotym klientem więc nie wiem jak to sie dzieje że ludzie mają problemy. ach bo ja w korporacji pracuję to i z korporacyjnym pracownikiem sie dogadam - no tak że tez wcześniej na to nie wpadłem.

Odpowiedz

0

2014-12-12 00:38:21

Żeby ten NetWorks siał jeszcze gęsto po wiochach to rozumiem. W miastach to żaden luksus, bo w miastach są wszyscy, nawet fioletowy glut. A na wsi wszyscy wezmą Plusa ze względu na zasięg. I jeszcze do tego fioletowy leci na roamingu T-Mobile. No to jak tu panie ma być dobrze w Barbie mobile? Trzeba zmienić politykę firmy, a nie kukiełki na stanowiskach. Oni mają tylko pomysł jak wydoić klienta. A może wkrótce EE mobile w Polsce?

Odpowiedz

22. ~otwarty
0

2014-12-11 19:31:06

~21. ależ , pozwole sie nei zgodzic. a dziesiatki natarczywych sms z ofertami od t mobile ? a wydzwaniajacy niestrudzenie i niezmordowani konsultancji wciskajacy nowe umowy ? a czasem godzinne czekanie umilone muzyczka zeby dodzownic sie do bok ? to rybka może ? nikt bratku tak nie dba o klienta jak t mobile company : )

Odpowiedz

21. ~pabloki
0

2014-12-11 19:23:11

z tego co przeczytałem to on taki figurant jest tylko . jak t mobile słabo pójdzie w aukcji to nie splami to nowego prezesa. na razie zatem czeka nas stagnacja w t mobile, ale jak kiedys pisałem wg mnie t mobile to taka firma która po prostu świadczy usługi a jak ktoś zawrze umowe to zawrze . jednak na tle innych tak jakoś miałko wypada. mimo że sam korzystam to widze tylko śwadczenie usług , nie ma tu jakiegos zabiegania o klienta jak u konkurencji.

Odpowiedz

19. ~otwarty
-1

2014-12-11 10:41:37

pierdylion piperydysów rzadzi w tym kraju na stanowiskach prezesów spółek , rad nadzorczych , menagerów , szefów koroporacji czy też polityków. a w wszyscy , robia to w w pocie czoła i nie szczedzac swojego czasu , zdrowia z prawdziwym bezinteresownym zainteresowaniem.wrecz za darmo pracujac bo nie o kase im chodzi a szczescie nasze. wszystkie ich wysiłki idą na polepszenie jakości naszego życia. żeby było lepiej , piękniej i szczesliwie. odajmy zatem cześc i hołd pierdylionowi piperydysów a jako naszym dobroczyncom

Odpowiedz

18. ~BALBIN-RZ
3

2014-12-11 00:21:37

Panie Boże, uchroń Nas od sprzedaży NetWorkS. To najgorsze możliwe rozwiązanie. Mam nadzieję że operatorzy rozumieją oraz głęboko sobie zdają poważną sprawę z tego, jak ważna jest możliwość posiadania technicznej kontroli nad własną macierzystą siecią telekomunikacyjną.... nie można tego zepsuć i zniszczyć. Jeśli NetWorkS zostanie sprzedane, to nawet najlepsze "umowy" o współpracy nie pomogą i jakość techniczna jeszcze bardziej poleci w dół - po prostu trzeba będzie uciekać do operatorów z pełni zależną własną infrastrukturą np. P4/Polkomtel , niestety.

Odpowiedz

17. ~
1

2014-12-10 20:37:54

@16Play i tak korzysta z infrastruktury każdej sieci, przede wszystkim z T-mobile, więc raczej nie będzie chętny na wynajem masztów. chyba, że chodzi o działanie kolejnej sieci na sprzęcie NetWorkS!, ale na wybranych nadajnikach. co do Plusa to oni raczej są zbyt "dumni" i prędzej sami dostawią kilkaset masztów niż pójdą w łaskę do Orange/T-mobile.wszystko zależy od tego co mają na myśli mówiąc o sprzedaży infrastruktury.

Odpowiedz

16. ~norek1
1

2014-12-10 20:15:38

sprzedaż infrastruktury w ramach Networks! ? dobry pomysł, jesli chodzi o wprowadzenie Plusa i Play na te nadajniki, bo zasięg Plusa i Play jest słaby i to bardzo słaby, nawet zanikający

Odpowiedz

15. ~Happy
1

2014-12-10 16:03:53

@14 skosrzystaj z @10.

Odpowiedz

14. ~
-3

2014-12-10 14:49:36

Poziom dyskusji osiąga dno... teraz oceniamy kto jakie ma spojrzenie?

Odpowiedz

13. PiotrM
4

2014-12-10 14:23:52

@12 a nie pobierają czasem 4gr za wejście na www ?

Odpowiedz

12. ~olo
2

2014-12-10 14:09:56

@ 11, tak. jeśli zamówisz przez sklep internetowy i cenę 29,99 masz tylko przez 6 m-cy. Poczytaj regulamin dokładnie.

Odpowiedz

11. ~Andy
-1

2014-12-10 14:01:57

@6 Piszesz bzdury, najtańszy abo bez telefonu kosztuje 29,99 zł. 500 Mb netu i no limits na rozmowy, SMSy i MMSy.

Odpowiedz