DAJ CYNK

Pełny cennik "Firma" w Erze Biznes

20.05.2008

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11898

Ważne 0

0

Prezentujemy szczegółowy cennik nowej taryfy Firma, która wchodzi do oferty Era Biznes 21. maja.

Prezentujemy szczegółowy cennik nowej taryfy Firma, która wchodzi do oferty Era Biznes 21. maja.

O nowej taryfie pisaliśmy już w tej wiadomości.

Taryfy Firma







Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
53. ~k_s_
0

2008-05-26 23:30:16

jeśli ktoś umie liczyć to od razu widać że Era zaczyna golić klientów, taryfy Nowego Pakietu Biznes kilkukrotnie bardziej się opłacają jak ktoś naprawdę używa telefonu do wszystkiego, czyli dzwoni, internet oraz roaming, dla mnie te taryfy to dno (poszli za Playem) nie ładnie!

Odpowiedz

52. ~fido
0

2008-05-23 09:28:32

a mi podoba się promocja z dodatkowym pakietem minut, niby tylko na rok, ale może - aż na rok? za 60 pln 400 minut, to jest bardzo korzystne.

Odpowiedz

51. rcicho
0

2008-05-22 11:43:29

Ad 48. Nic nie wiadomo.

Odpowiedz

50. ~yota
0

2008-05-21 18:43:43

42# czy NBP to jest skrót od Niedawaj Babie Pieniędzy?

Odpowiedz

49. bogdan85
0

2008-05-21 18:13:00

chodzi o promocje dla indywidualnych. obecne kończą się wraz z końcem maja.

Odpowiedz

48. bogdan85
0

2008-05-21 18:12:10

wiadomo już coś o nowych promocjach ERY od 1 czerwca?

Odpowiedz

47. wlo
0

2008-05-21 16:31:35

No nie... Ceny jednostkowe za minutę są OK. Ale to tylko zachęta dla naiwnych ;-) 25 czy 50 zł trzeba zapłącić za 55 czy 115 minut połączenia niezależnie czy w sieci czy poza.

Odpowiedz

46. dt
0

2008-05-21 16:24:39

jak na nowe taryfy to slabo. Starsze Elastyczne Plus sa lepsze, poprzednie taryfy Ery tez ciekawsze. Takie pol kroku do tylu zamiast jedne do przodu. I ta stawka do P4 w taryfach biznesowych to osmieszanie sie Ery...

Odpowiedz

45. wlo
0

2008-05-21 14:06:55

Rzeczywiście NPB jest jeszcze utrzymany - nawet jakaś promocja widzę jest. Ale do 2 lipca tylko - potem Bóg i szefostwo Ery tylko wiedzą, czy będzie można aktywować się w NPB - wg mnie lepszej ofercie od tej nowej.

Odpowiedz

44. wlo
0

2008-05-21 13:59:56

Jest po 40 groszy minuta a nie po 49 jak wcześniej, ale co z tego? Jeśli pakiet minutowy jest a nie kwotowy - znacznie korzystniejszy, właśnie szczególnie w wysokich taryfach?

Odpowiedz

43. wlo
0

2008-05-21 13:57:32

~nes - nie porównywał. Ale powiedział, że oferta jest OK. Nie jest. Nawet jeśli w Małych firmach powszechnie używa się komórek z abonamentami po 250 złotych ;-)

Odpowiedz

42. ~nes
0

2008-05-21 13:52:18

@ wlo - ale chyba "piotr" nic nie pisał o porównaniu abo,tylko o tym , że w firmach i tak większym powodzeniem cieszą się wyższe abonamenty. a że pozostała możliwośc wyboru starych taryf, to każda firma wybierze ofertę pasującą do swoich potrzeb, grunt że nie zlikwidowali NBP, licząc dwie nowe promocję, w sumie są 3 opcje do wyboru

Odpowiedz

41. wlo
0

2008-05-21 13:36:27

zmiana ustawień/usług na koncie przez konsultanta 5 zł... no fajnie ;-)

Odpowiedz

40. wlo
0

2008-05-21 13:27:59

Żeby za możliwość dzwonienia do 2 wybranych numerów płacić 10 zł zamiast 2 złote jak wcześniej? No obudź się chłopie ;-)

Odpowiedz

39. wlo
0

2008-05-21 13:26:45

~piotr - chyba nie zauważyłęś różnicy? w niskich abonamentach płaciłeś wcześniej 5 zł za tanie połaczenia w sieci - po 20 gr, jak tutaj. Więc po co zmieniać? Żeby więcej płacić? Żeby płacić w sposób bardziej niekorzystny?

Odpowiedz