DAJ CYNK

P4 zaczyna testy ACR

25.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4278

Ważne 0

0

P4 rozpoczyna testy usługi ACR (ang. Anonymous Call Rejection), czyli blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych. Komercyjnie usługa będzie dostępna jeszcze w tym roku.

P4 rozpoczyna testy usługi ACR (ang. Anonymous Call Rejection), czyli blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych. Komercyjnie usługa będzie dostępna jeszcze w tym roku.

To jedna z usług, z której korzystać będą tylko najbardziej wtajemniczeni, tacy jak WY, czytelnicy mojego bloga. Chciałbym jednak poznać Waszą opinię na temat zainteresowania tą usługą - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Szerzej o usłudze ACR w polskich sieciach komórkowych pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
35. ~Aga
0

2010-07-02 10:06:02

czyli nie będzie już usługi "czerwonej słuchawki"? ;)

Odpowiedz

34. ~:))
0

2010-06-29 00:20:09

no tak ale KIEDY mają zamiar zacząć te testy???

Odpowiedz

33. ~Benek
0

2010-06-28 21:09:11

@32 sądzę że człowiek miał na myśli podstawowe minuty te abonamentowe nie przechodzą z miesiąca na miesiąc i to jest prawda. W Erze normalnie przechodzą i są wykorzystywane przed tymi "nowymi" w nowym miesiącu. Tego w Play nie ma. A od dodatkowych minut nie ma co mieszać i wymagać bo jak sama nazwa wskazuje są dodatkowe :)

Odpowiedz

32. ~
0

2010-06-26 22:56:25

@31. Gdyby Play wprowadził przenoszenie minut to znowu wyprzedziłby w kolejnej kwestii Erę i Plusa. Dodatkowe pakiety minut w tych sieciach nie przechodzą na kolejne miesiące, a są wykorzystywane po minutach z abonamentu. Czyli w praktyce nic nie przechodzi, chyba że ktoś wydzwoni mniej niż połowę minut, ale takie rozwiązanie jest jeszcze mniej korzystne niż brak przenoszenia minut. W tym względzie to Orange jest na czele, gdyż Kapitał Minut przechodzi na kolejny miesiąc, ale niestety może zostać wykorzystany jedynie po minutach przyznanych w danym okresie rozliczeniowym :(. Czyli jak nie wydzwonisz wszystkich minut w abonamencie to nadwyżka z poprzedniego miesiąca przepada.

Odpowiedz

31. ~robert
0

2010-06-26 17:19:49

Ja właściwie się tym nie przejmuje. I tak rzadko do mnie kto dzwoni z zastrzeżonego. Zresztą wg mnie są inne rzeczy które Play mógłby wprowadzić. Jak np. przenoszenie minut z miesiąca na miesiąc w abonamencie. A nie dalej nie ma i chyba nie będzie.

Odpowiedz

30. ~e
0

2010-06-26 00:16:17

Pora teraz na Orange i Ere. W Plusie juz mam i baaardzo mi to ulatwia zycie, jak i zapewnia spokoj.

Odpowiedz

29. ~ktry
0

2010-06-25 22:32:46

Bardzo się cieszę z tej usługi. Miałem to włączone w plusie po przeniesieniu do pleya bardzo mi tego brakuje.

Odpowiedz

28. ~
0

2010-06-25 15:39:41

Dobrze jest, uniknie się tych debili, jak mu zależy to zadzwoni normalnie. Dla użytkowników telefonów bez możliwości zablokowania zastrzeżonych to bardzo dobra wiadomość.

Odpowiedz

26. ~ala
0

2010-06-25 15:10:09

25 - wolę jak dzwoni a z majketingu z numeru ich infolinni to człowiek wie że "&^%^&% z banku" itd. ale zawsze spławia...

Odpowiedz

25. ~gosc
0

2010-06-25 14:21:11

co raz mniej to daje bo firmy telemarketingowe dzwonia juz z niezastrzezonych numerow a nie mozna dokonac zwrotnego polaczenia, wiec nie uniknie sie marketingowych telefonow dzieki temu...

Odpowiedz

24. ~ala
0

2010-06-25 14:10:05

jak zwykle wielka POMPA z mechaniczną dziurą, a "zaznacza" się tylko jedną z funkcjonalności GSM! ach ta Polska! ale mamy majketing majketing....

Odpowiedz

23. ~lee
0

2010-06-25 13:22:40

dobre że w końcu będzie takie cuś w PLAY ale dla przykładu prosty samsung ma to opcjach telefonu ;) dodatkowo można blokować smsy oraz połączenia od zastrzeżonych poprzez inne "jawne numery" :D Pozdro

Odpowiedz

22. PLAY
0

2010-06-25 13:18:24

Dobre dobre ;) akurat mam problem z zastrzeżonymi numeremi, a czasem puści się ogłoszenie to ciamajdy bawią się.

Odpowiedz

21. ~
0

2010-06-25 12:50:21

Póki co jako pierwszy wprowadził to PLUS

Odpowiedz

20. ewqaewqa
0

2010-06-25 12:38:26

@19 to nie jest pomysł Play. Już dawno mieli obowiązek wprowadzić taką usługę, ale opóźniali i twierdzili, że można nacisnąć czerwoną słuchawkę i po kłopocie. Entuzjazm tu niewskazany, bo to powinno być dostępne już długi czas bez testów i fanfarów.

Odpowiedz