DAJ CYNK

Odpal się na żywo z Heyah i 4fun.tv

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2732

Heyah i 4fun.tv proponują niespotykaną dotąd akcję – tworzenie nowego programu telewizyjnego, w którym każdy może wziąć udział.

Heyah i 4fun.tv proponują niespotykaną dotąd akcję – tworzenie nowego programu telewizyjnego, w którym każdy może wziąć udział. Można wystąpić przed kamerą, powiedzieć, co się myśli i czuje, a potem zobaczyć to w 4fun.tv. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce i jedyny taki program w Europie.

"Odpal się na żywo" to akcja skierowana głównie do ludzi młodych, odważnych, z poczuciem humoru, bezkompromisowych, pragnących zaistnieć, wyrazić swoją indywidualność i swoje zdanie na wybrany temat.

W poniedziałek 15 listopada, w wybranych centrach handlowych w pięciu miastach Polski (Warszawa, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Katowice) uruchomione zostały specjalne punkty do nagrywania wypowiedzi. Stanowiska w kształcie ogromnej czarnej bomby wyposażone są w kamerę, komputer, mikrofony i ekran dotykowy.

Każdy może nagrać swoją nawet najbardziej szaloną wypowiedź na dowolnie wybrany temat. Wystarczy pojawić się w wyznaczonym miejscu, wysłać SMSa rejestracyjnego i postępując zgodnie ze wskazówkami - nagrać wypowiedź. Klubowicze Heyah wysyłają SMSa rejestracyjnego o treści BOMBA na numer 6688 za jedyne 15 groszy brutto, pozostałe osoby na numer 7112 za 1,22 zł brutto.

Codziennie od poniedziałku do soboty o godzinie 20.00 w 4fun.tv nadawany będzie program z wypowiedziami uczestników akcji przeplatanymi komentarzami prezentera 4fun.tv oraz zaproszonych gości. Młodzi, aktywni, niebanalni stworzą własny program i będą mieli wpływ na jego kształt, co więcej - będą w nim najważniejsi. Każdy autor wypowiedzi wytypowanej do emisji zostanie za pośrednictwem SMSa poinformowany o dacie emisji.

"Odpal się na żywo" to zastosowanie nowoczesnych technologii w nowoczesnych mediach. Dzięki połączeniu, telefonu komórkowego, telewizji i Internetu uczestnik akcji ma znaczący wpływ na kształt i treść programów w 4fun.tv. Teraz będzie nie tylko widzem, ale również ich bohaterem.

Centra handlowe, w których można się nagrywać:
Warszawa - Galeria Mokotów: ul Wołoska 12
Katowice - 3 Stawy: ul. Pułaskiego 60
Gdańsk - Madison: ul. Rajska 10
Szczecin - Galaxy: Al. Wyzwolenia 18
Poznań - Kinepolis: ul. Bolesława Krzywoustego 72

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Heyah

Przewiń w dół do następnego wpisu