DAJ CYNK

Nowości w promocjach w Erze

23.01.2009

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13149

Ważne 0

0

Od 23. stycznia Era wprowadza zmiany w zapisach regulaminów promocji, oferując swoim klientom telefony bez blokady simlock. W ofercie pojawiają się także nowe telefony.

Od 23. stycznia Era wprowadza zmiany w zapisach regulaminów promocji, oferując swoim klientom telefony bez blokady simlock. Pisaliśmy o tym już w tej wiadomości. W ofercie pojawiają się także nowe telefony.

W ramach wprowadzanych zmian wszystkie nowo sprzedawane telefony, zarówno w ofercie abonamentowej jak i prepaid, nie będą posiadały simlocka. Jeśli jednak aparat został wcześniej wyposażony w blokadę simlock, wówczas na życzenie klienta zostanie ona bezpłatnie zdjęta w salonie, sklepie firmowym lub w Biurze Obsługi Abonenta.

W promocji "Jedyny mix na piątkę" pojawił się nowy telefon Samsung SGH-M8800 Pixon, a cena LG KE970 Shine została obniżona.

Wprowadzona zostaje nowa promocja "Swobodne rozmowy". W ramach oferty dostępna jest bezpłatnie usługa Era Numer Stacjonarny z pakietem 1000 minut na połączenia do Ery oraz krajowe numery stacjonarne (w najniższej taryfie pakiet to 500 minut). Pakiet minut przyznawany jest co miesiąc przez cały okres umowy.

Zmodyfikowana została także promocja "Telefoniczna okazja". Oferta została rozszerzona o abonamenty za 100, 120 oraz 200 zł

Zobacz: szczegóły promocji "Jedyny mix na piątkę".
Zobacz: regulamin promocji "Swobodne rozmowy".
Zobacz: regulamin promocji "Telefoniczna okazja".

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
94. pablo_79
0

2009-02-01 18:10:10

Dla stałych jest możliwość uruchomienia tej strefy- jak to pisał witour.

Odpowiedz

93. ~groszek
0

2009-01-31 21:24:56

myślę że dla stałych abonentów też będzie jakaś ciekawa oferta, może indywidualna? trzeba poczekać. A ja póki co skorzystam z tej dla nowych. super sprawa, opłaca się bardzo. podoba mi się ta strefa domowa

Odpowiedz

92. witour
0

2009-01-30 16:22:57

90 nie tylko dla nowych! podpisując aneks tez mozna uruchomic nr stac z takim samym pakietem :)

Odpowiedz

91. ~macko
0

2009-01-30 10:56:45

paproch nie tylko dla nowych http://www.era.pl/pl/indywidualni/moje_konto/abonament/wymien_te lefon pierwszy raz oferta utrzymaniowa ery jest lepsza niz oferta dla nowych klientów.

Odpowiedz

90. paproch
0

2009-01-30 10:46:45

Dostajemy nr stacjonarny za 25 zł i 500 minut w strefie domowej. Dobra alternatywa dla TP gdzie za 60 minut trzeba zapłacić dwa razy tyle, szkoda że tylko dla nowych.

Odpowiedz

89. ~macko
0

2009-01-30 10:12:24

85 zgadza sie,wiesz teraz nowy tel mozesz miec juz nawet za 79 zł-ta opcja o której wspomniałem jest napewno dla ludzi ktorzy podpisuja umowy abonamentowe dla uslug a nie dla tel po 1 zl. pozdrawiam

Odpowiedz

88. ~
0

2009-01-29 15:44:33

Jasne lepiej miec 30min za 20zl niz 166min za 19zl co kto woli to juz decyzje zostawiam wam.

Odpowiedz

87. pablo_79
0

2009-01-29 13:39:39

Wolę jasne i klarowne promocje, bez zbędnego kombinowania. Oferta to jedno, a to ile kto z niej wyciągnie- to drugie.

Odpowiedz

86. ~
0

2009-01-29 11:45:24

W play za 25zl jest 166min.Mianowicie F480 sprzedajemy za 600zl na allegro co nam daje 24x50-600=600 600/24=25 zl na miesiac a jezeli przeniesiemy numer z ery to dostaniemy jeszcze 6x25zl rabatu co da nam w sumie (600-150)/24=18.75 za 166min. Czy w erze mamy jakies szanse na taki niski abo?Nawet te ich 50% przez rok przy przedluzaniu umowy i gowniany telefon i aparat nie wyjda nam tyle.

Odpowiedz

85. ~~~m
0

2009-01-29 09:19:05

macko dodaj tylko ze ta oferta na 12 m-cy jest oferta BEZ telefonu :)

Odpowiedz

84. ~macko
0

2009-01-28 18:09:25

83 rozwiazanie jest proste,przyjdz do punktu ery podpisz umowe abonamentowa na 12 miesiecy,abonament 15 zl brutto,do tego za 5 zl dokup sobie ta usluge.20 zl abonament brutt i 30 darmowych minut z naliczaniem sekundowym-nie jest zle pzdr

Odpowiedz

83. ~
0

2009-01-28 18:00:21

Ze stacjonarnego z tepsy zrezygnowałem dawno temu, ale może warto wrócić. Tylko stacjonarny w erze i wokół domu ;)

Odpowiedz

82. ~macko
0

2009-01-28 12:03:58

z numerem z heyah mozna zrobic taki myk: -przenosimy nr z heyah np do simplusa -juz ten sam numer bedacy w simplusie przenosimy do abo w erze -minus to 2x oplata 60 zl brutto marcinb-numer z tpsa mozesz przeniesc do tej opcji era nr stacjonarny pzdr

Odpowiedz

81. ~absolut
0

2009-01-26 17:30:13

Ceny telefonów w abonamencie to jakaś porażka!!!Szkoda gadać!!!

Odpowiedz

80. ~~m
0

2009-01-26 15:17:01

do 76 - nie można przenieśc numeru z Heya a jezeli chodzi o numer stacjonarny w tej promocji tożeby miec pakiet 500 lub 1000 minut gratis trzeba miec cały czas numer który przydzieli Ci ERA w momencie podpisywania umowy.

Odpowiedz