DAJ CYNK

Nowości w cennikach telefonów Orange

14.11.2005

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16693

Ważne 0

0

Orange wprowadził nowe telefony do swojej oferty promocyjnej.

Orange wprowadził nowe telefony do swojej oferty promocyjnej. O nowych telefonach - Alcatel E256, Sagem my301X, Samsung SGH-E350, Siemens AX72, SPV C600 - informowaliśmy już w informacji z konferencji, teraz czas na ceny.
Pełne cenniki telefonów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~
0

2007-06-29 15:45:55

Byłem w Orange i zostanie. Najlepsza Firma :):) Mam w niej telefony ponad 7 lat

Odpowiedz

37. ~maciej
0

2005-11-28 11:20:26

jak tam

Odpowiedz

36. ~Bujakashi
0

2005-11-25 12:56:13

Jest bledny link do Samsung''a SGH-E35. Fakt ze ceny sa kosmiczne, ale jednak z ProPozycji dostaje sie upust o te dajmy na to 200zl, co przy zmianie operatora musialoby sie zwrocic a z tym moze byc problem....

Odpowiedz

35. ~wirgin
0

2005-11-19 22:59:47

teraz weszła świąteczna ery i toco orange tu daje to jest lekki kabaret :)

Odpowiedz

34. ~Tomek960
0

2005-11-16 23:57:41

Ci co bronią Orange są chyba podpłaceni :D Ta sieć to jakieś nieporozumienie. Ja kupiłem SonyEricssona K700i za 49zł w promocji urodzinowej Ery, do tego super abonamencik, tani i dużo minut :) A w Orange w takim abonamencie juz bym musiał wyłożyć 499zł za sam telefon i miałbym mniej darmowych minut ;/

Odpowiedz

33. ~Dawid
0

2005-11-16 14:51:22

Może i rozmowy nie są drogie, ale ceny aparatów są nie do przyjęcia!

Odpowiedz

32. ~andy gda
0

2005-11-15 23:49:53

Zobaczcie ile kosztuje SIEMENS AX 72 "z umową 25-50zł"(mix albo abonament) i weźcie pod uwage że w POPie (Idei) jest po 269 w tym 30 zł na rozmowy

Odpowiedz

31. ~miki
0

2005-11-15 20:49:23

do milkor: pewnie chcialbys byc takim cieciem. Nie mart sie ktos naprawde nad tym nizle mysli tylko ze jednych interesuje ilosc klientow a innych jakosc Zadko zdarza sie firma ktora ma cos dla kazdego W kazdym razie ja zostaje w Orange Howk

Odpowiedz

30. ~milkor
0

2005-11-15 18:51:17

Rany Julek! Jakie dno!!! Ten cały Orenge w porównaniu z Erą a nawet Plusem, nich się chowa! A ceny aparatów.... bez komentarza!!! Chyba jakiś cieć tym zarządza!

Odpowiedz

29. ~Bujakashi
0

2005-11-15 16:17:08

Widze ze wszyscy bronia pomaraczny tanszym darmowym numerem, tyle ze mnie on w tej chwilizupelnie nie interesuje ! Poprostu nie korzystam z tego i wolalbym miec tansze, a przynajmniej LEPSZE sluchawki niz to co mam teraz....

Odpowiedz

28. ~zaskoczony opiniami
0

2005-11-15 12:09:19

Strasznie mnie dziwi fakt, ze prawie kazdy na forum krzyczy na Orange a wychwala np Ere. Przeciez Uslugi w Orange sa bardziej kompleksowe i srednio 2 razy tansze. Wyjątek stanowi standardowa stawka za minute która wynosi 0,75gr w porownaniu z Erą gdzie jest rowna 0,72gr. Wydaje mi sie ze te negatywne opinie przechodza ustnie od jednej osoby do drugiej bez wczesiejszego zapoznania sie ofertą. np 1 darmowy numer w Orange kosztuje 15zł kiedy w Erze az 30zł, a za 5 darmowych numerów w orange placi sie 40zł gdy w erze az 60zł ale tylko za 3 numery. tosamo sie tyczy darmowych weekendów oraz wieczorów. Wiem co mówie bo mam telefon w Orange a mój brat w Erze i tylko z zazdrością spogląda na moje usługi. Jedyne czego nie lubie w orange to drogie telefony (ok 10-30% droższe niz w erze czy plusie) , ale dla normalnie myslącej osoby mysle bardzie interesujące są koszty dodatkowych usług. No chyba ze komus wystarcza 40minut za 20zł jak to jest promocji urodzinowej ery - to wtedy juz inna sytuacja. Mojego brata (jest w Erze) wkurza bardzo to ze MMSy i inne multimedialne uslugi wychodzą poza abonament skutecznie podwyższając jego cene - natomiast w Orange jest kwota (abonament) która jest pomniejszana bez różnicy czy to połączenie czy MMSy czy GPRS. Tak wiec zanim ktos zacznie pisać te bzdury o Orange niech spojrzy w ich oferte ! ! !

Odpowiedz

27. ~t
0

2005-11-15 09:52:55

zegnam orange, witaj era:)

Odpowiedz

26. ~macmartin
0

2005-11-15 08:42:15

zgadzam sie z Toba MIKI!! najpierw wezdzie sobie kalkulator i policzcie, ze ta wasza era, czy tez plus, nie sa tacy rewelacyjny! a jesli chodzi o nowe tel w orange to teraz weszlo kilka, a do konca listopada maja wejsc kolejne! miedzyinnymi D600. wiec poczekajcie a nie placzcie :)

Odpowiedz

25. ~ktoś
0

2005-11-14 23:47:53

Jak zwykle firmy w Polsce chcą zrobić wielkie pieniądze szybko na byle czym, towary słabej jakości, czyli aby wydać mało a zarobić dużo!!!

Odpowiedz