DAJ CYNK

Nowości w cennikach Ery

21.01.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6731

Ważne 0

0

24. stycznia do oferty sieci Era wchodzą HTC 7 Mozart, HTC Desire HD, HTC Desire Z, Nokia C1-01, Nokia C3-01 oraz Huawei W372 i laptop Samsung R540.

24. stycznia do oferty sieci Era wchodzą HTC 7 Mozart, HTC Desire HD, HTC Desire Z, Nokia C1-01, Nokia C3-01 oraz Huawei W372 i laptop Samsung R540.

HTC Desire HD, Nokia C1-01, Huawei W372 i laptop Samsung R540 trafiły póki co jedynie do oferty Telefon bez umowy. W przypadku HTC 7 Mozart, HTC Desire Z i Nokii C3-01 znamy już ceny telefonów w ofercie dla klientów indywidualnych:



HTC 7 Mozart będzie dostępny wyłącznie z systemem operacyjnym w języku angielskim. Polska wersja systemu operacyjnego będzie dostępna na rynku najwcześniej w trzecim kwartale 2011 roku, ale jak zastrzega Era - nie wiadomo czy producent umożliwi aktualizację systemu w obecnie sprzedawanych telefonach.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~
0

2011-01-30 10:01:35

@21 G1, zapoznaj sie z ofertą przedłużeniową i spokojnie to uzyskasz http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=45977&start=0

Odpowiedz

21. ~G1
0

2011-01-30 09:55:08

Tanio to jest ale w innych sieciach po 6 latach w erze 2 abonamenty 80 i 60 zl rachunki zawsze terminowo 60-180 zl i propozycja umowy o 8 zl niższa niż nowy abonent a do tego HTC desire za 900 zl Xperia X10 za 1200 zl... BYe bye ero w Orange czy Playu na Dobry dostaje lepsze oferty...

Odpowiedz

20. ~Trzykas
0

2011-01-25 10:57:33

@ZieleE Long Play Internet 79 + internet czyli Long Play internet abo 109 zł umowa 24mc telefon desire z 499 era abo 126 telefon 799 zł nie będę porównywał oferty za podane ceny bo play tutaj miażdży

Odpowiedz

19. SQBI
0

2011-01-25 10:40:19

Jakoś nie widać nowego HTC w sklepie internetowym Ery, a dzisiaj już jest wtorek.

Odpowiedz

18. ~ZieleE
0

2011-01-24 23:22:25

@6 pieprzysz za przeproszeniem glupoty!!! sprawdziles w ogole oferte play zanim napisales co napisales??? czytaj uwaznie Era - abomanet 30 zł - telefon 1299 zl Play - abonament 29 zł - telefon 1799zl !!!! Era - abomanet 55 zł - telefon 1099 zl Play - abonament 59 zł - telefon 1349 zł Era - abomanet 75 zł - telefon 999 zl Play - abonament 79 zł - telefon 1199 zł W erze mając punktu Era Premia w moim przypadku mam ten telefon jeszcze taniej niz w cenniku o 100 zl I juz przestan szerzyc propagande bo niedlugo dla tego Waszego playa bedziecie w stanie skoczyc z mostu. Przez takie komentarze jaki to play wspanialy i najlepszy odechciewa sie czytac komentarzy, wiadomosci, telepolis...

Odpowiedz

17. tespos
0

2011-01-23 17:09:36

Sporo zmian w Erze od początku roku. Najpierw wyprzedaże telefonów, później podwójne doładowania w Tak Taku, a teraz nowe telefony w ofercie.

Odpowiedz

16. Darkeners
1

2011-01-22 13:10:20

#Chilly tylko osoby, które biorą Desire Z w Play biorą Play Internet, a tam już jest taniej...

Odpowiedz

13. ~chilly
-1

2011-01-22 12:33:06

Oferta jest porównywalna z Play. HTC Desire Z jest w lonplay abo 69 za 1349 zł, w Play spada cena dopiero w abo 99, w tańszych opcjach telefon jest tańszy w Erze.

Odpowiedz

11. marshmellow
0

2011-01-22 09:35:38

Przecież HTC wszędzie tyle kosztuje, więc nie ma się co dziwić. Nokia C3 to w ogóle bardzo tani, ale wydajny model z wifi

Odpowiedz

10. albek
0

2011-01-21 19:06:22

Ta Nokia C3-01 bardzo fajna, podoba mi się i prawie wszędzie za 1zł, Mozart i reszta wiadomo musi kosztować bo to nowe twory, ale i tak ceny są do zaakceptowania.

Odpowiedz

9. ~doniek
0

2011-01-21 19:06:07

a czy tym nowością telefonicznym Ery, będą towarzyszyć jakieś oferty specjalna np. dla biznesu? Zbliżone przykładowo, choćby do propozycji konkurencyjnej Orange z HTC Desire HD, czy Nokią N8 za złotówkę.

Odpowiedz

8. ~xcut
0

2011-01-21 19:05:15

@5 tak, to sa ceny oferty dla stałych abonentów.

Odpowiedz

7. daruspp
0

2011-01-21 18:45:33

W372 odsługuje transfery do 42 Mb/s

Odpowiedz

1

2011-01-21 18:16:54

Wątpie, telefony hi-endowe w erze nawet dla stałych abonentów tansze nie są... jest drogo. I tyle... a szkoda, bo dla Desire Z mógłbym wrócić do ery... ale Play ma lepszą oferte.

Odpowiedz

5. ~luka
0

2011-01-21 18:07:11

To mi wygląda na cennik przy ofercie dla przedłużających umowy.

Odpowiedz