DAJ CYNK

Nowe funkcje GG w TakTaku i Heyah

13.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4842

Ważne 0

0

Klienci sieci Era i Heyah mogą już korzystać z kolejnej wersji komunikatora Gadu Gadu, która została wzbogacona o nowe funkcje.

Klienci sieci Era i Heyah mogą już korzystać z kolejnej wersji komunikatora Gadu Gadu, która została wzbogacona o nowe funkcje.

Aplikację wzbogacono o następujące funkcje:
• rejestrację i personalizację nowego konta podczas pierwszego logowania z poziomu telefonu,
• korzystanie z kilku profili (różne numery GG w aplikacji),
• obsługę Bluetooth w wybranych modelach,
• obsługę archiwum wiadomości,
• importowanie pełnej listy kontaktów z opisami,
• pełnoekranowy tryb pracy w nowym graficznym interfejsie użytkownika,
• przesyłanie długich wiadomości powyżej 160 znaków,
• obsługę klawiatury qwerty, joysticka oraz ekranów dotykowych.

Dotychczasowi użytkownicy aplikacji mogą pobrać jej nową wersję wysyłając SMS-a o treści GG na numer 8008. Na ten sam numer mogą wysłać SMSa klienci, którzy chcą aktywować usługę GG na swoim telefonie odpowiednio o treści GG lub HGG dla EraGG lub HeyahGG. Warunki korzystania z usługi nie ulegają zmianie. Subskrypcja 7-dniowa kosztuje 1,5 zł, a 30 dniowa - 5 zł.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
46. ~
0

2010-10-24 16:46:54

Wiele dobrych ulepszeń, bo dotąd choćby liczba wyświetlanych kontaktów była ograniczona. Największy sens korzystanie z GG miało do niedawna w TT, w którym nie było pakietu BC Max, bo parlingo i inne mogły być bardzo kosztowne, jako usługi rozliczane po stawkach podstawowych. W Heyah koszt transmisji to 2 gr/100 kb, woięc tu ciągle dedykowane GG jest znacznie bardziej opłacalne.

Odpowiedz

45. Lorrine
0

2010-10-14 20:44:31

Miło, że nad takimi rzeczami także pracują. To wszak także częśc oferty i to dla niektórych dość istotna. Nigdy jakoś nie korzystałam z gg w telefonie - aparat taki jakiś mam, że średnio by mi to sprawiało przyjemność :) ale tak tani dostęp zdecydowanie kusi.

Odpowiedz

44. ~byku
0

2010-10-14 17:19:59

@43 no właśnie moja wersja bombusa mod pochodzi z tej strony

Odpowiedz

43. Kaprys
0

2010-10-14 15:51:44

@40 wap.bombusmod.eu

Odpowiedz

42. ~byku
0

2010-10-14 08:18:13

@40 polecam tą wersję. Jest najlepsza, sam ją używam. Wszystko działa w 100% http://www.wrzucaj.com/301248

Odpowiedz

41. Semnom
0

2010-10-14 00:42:22

Przydatne funkcje, dobrze, że o tym pomyśleli, w szczególności o trybie pełnoekranowym i dłuższych wiadomościach.

Odpowiedz

40. PLAY
0

2010-10-13 22:10:48

thonka - no dobra przekonałeś mnie:) Tylko skąd ja mam pobrać tego Bombusa? Google nie wiele mi powiedziało.

Odpowiedz

39. thonka
0

2010-10-13 22:05:25

@38 MODdyfikacja ;) rosjanie sie za nia brali i zmodyfikowali. potem pojawilo sie jeszcze kilka wersji modyfikowanych. ja zrobilem ten blad, ze zaktualizowalem, a nie zapisalem z jakiej wersji wczesniej korzystalem. pozniej tak sie zirytowalem, ze zmienilem po prostu program, nie oznacza to jednak, ze u innych nie bedzie dzialac - mimo wszystko polecilbym kazdemu, kto ma choc troche samozaparcia i chce miec dostep przez jednego komunikatora do wielu sieci i informacji, bo od wyboru transportow na niektorych serwerach az glowa boli. mi glownie byl potrzebny protokol gg, teraz nie narzekam jeszcze na obsluge facebookowego chata :)

Odpowiedz

38. ~a_lex
0

2010-10-13 21:47:21

Ja używam bombusa cały czas. Bardzo dawno go nie aktualizowałem i może dlatego działa stabilnie. Po drugie to chyba nie jest mod (i co to w ogóle znaczy "mod"?. Za to zawsze było tak zabawnie, że nie działały mi wersje wymienione na stronie jako stabilne, a działały te drugie, testowe.

Odpowiedz

37. ~pomocny
0

2010-10-13 21:23:04

@34 spróbuj znaleźć swój model na stronie Ery, w odnośniku do wymienionych modeli telefonów obsługujących nowe gadu: http://www.era.pl/pl/indywidualni/rozrywka/komunikacja/gadu_gadu /jak_uruchomic Myślę, że powinno działać, tym bardziej, że ten Twój telefon to nie jest jakiś szrot, mimo, że w ofercie Ery go nie widzę ;d

Odpowiedz

36. ~AdamN4
0

2010-10-13 21:08:51

No tak. Bardziej mi chodziło o to, czy interfejs programu można obsłużyć palcem na wyświetlaczu dotykowym czy wymaga raczej fizycznej klawiatury.

Odpowiedz

35. maks
0

2010-10-13 21:02:55

Jeżeli się zainstaluje to będzie chodziło, bo i dlaczego nie. Wiesz nie wszystkie modele muszą być wypisane, trochę by ich było :):):) 5zł za rozszerzoną wersję mobilnego gg to nie wygórowana suma. Opłaca się.

Odpowiedz

34. ~AdamN4
0

2010-10-13 20:54:44

Mam pytanie - czy EraGG będzie poprawnie działać na Samsungu Delphi? Na stronie Ery w kompatybilnych telefonach nie ma tego modelu, chciałbym się upewnić czy ktoś używa tego programu na tym, bądź podobnym telefonie (Avila, Corby itd.).

Odpowiedz

33. thonka
0

2010-10-13 20:52:49

@30 skoro nie instalowales to nie wiem jakim prawem piszesz, ze to smiech na sali nawet bez wyprobowania. jest to jeden z lepszch klientow jabbera na komorki, a ze u mnie sie nie sprawdzil to inna sprawa. po prostu - jak cos instaluje i dzialalo, aktualzuje i nie dziala to ktos cos musial przy swoich lepszeniach skopac. skoro Ciebie stac na wywalanie ca. 5zl miesiecznie na cos co jest dostepne za darmo - twoja sprawa. jak dla mnie mobilne gg wcale nie jest lepsze od bobusa, a wrecz przeciwnie.

Odpowiedz

32. thonka
0

2010-10-13 20:49:27

@31 jak widac mam. a to przestawal sie laczyc z kontami i transportami, a to sie zawieszal bez powodu przy probie otwarcia kontaktu, jego edycji czy zmianie nawet najprostszych opcji... dziwne, zeby z 3 roznymi kontami jabberowymi mial problem... tym bardziej ze ani IM+ ani parlingo takich problemow z nimi nie mieli. od roku podzieokwalem bombusowi i mam spokoj.

Odpowiedz