DAJ CYNK

Nowe ceny neostrady tp

01.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 37013

Ważne 0

1

Telekomunikacja Polska oferuje od 1. października nową ofertę neostrady tp. Plany staniały średnio o ponad 20% - i to wszystkie dostępne w ofercie opcje prędkości: od 512 kb/s do 20 Mb/s.

Telekomunikacja Polska oferuje od 1. października nową ofertę neostrady tp. Plany staniały średnio o ponad 20% - i to wszystkie dostępne w ofercie opcje prędkości: od 512 kb/s do 20 Mb/s.

Neostradę o prędkości 6 Mb/s można teraz kupić w dotychczasowej cenie opcji 1 Mb/s, a opcję 20 Mbs w cenie 2 Mb/s.  Spadły także ceny neostrady z telewizją. Obniżka była możliwa dzięki zatwierdzeniu przez UKE nowego modelu ustalania cen usług hurtowych (koszt plus) dla operatorów, którzy do oferowania Internetu wykorzystują sieć TP.

Nowa oferta neostrady przy umowie na 24 miesiące wygląda następująco:

Prędkość

Abonament

Efektywna cena
abonamentu

0,5 Mb/s i 1 Mb/s

44,00 zł

40,34 zł

2 Mb/s

54 zł

49,50 zł

6 Mb/s

59 zł

54,08 zł

10 Mb/s

64 zł

58,67 zł

20 Mb/s

69 zł

63,25 zł


Prócz niższych opłat, klienci (podpisujący umowę na 24 miesiące) mogą korzystać z neostrady przez pierwsze 2 miesiące bezpłatnie. Nowi klienci będą mogli nadal korzystać z promocji w ofercie na próbę. Oferta na próbę będzie dostępna w opcji 2 Mb/s i wyższych zarówno w kontrakcie rocznym jak i dwuletnim.

Z nowej oferty mogą skorzystać zarówno dotychczasowi klienci jak i nowi. Tylko do końca 2010 roku klienci korzystający już z neostrady mogą przechodzić na nową ofertę bez zmiany prędkości. Później będzie to możliwe pod warunkiem zmiany prędkości neostrady na wyższą.

Wraz z obniżką cen neostrady, spadają również ceny pakietu neostrady z telewizją. Przy umowie na 24 miesiące ceny prezentują się następująco:

Prędkość

Efektywna cena
abonamentu

0,5 Mb/s i 1 Mb/s

54,90 zł

2 Mb/s

59,90 zł

6 Mb/s

64,90 zł

10 Mb/s

69,90 zł

20 Mb/s

74,90 zł


Neostrada z telewizją to Internet w pakiecie z 40 kanałami telewizyjnymi w cyfrowej jakości. Dodatkowo w ofercie są pakiety programów tematycznych. Klienci telewizji TP mają dostęp do usługi wideo na życzenie z 2000 filmami i programami telewizyjnych do wyboru.

Pierwsze informacje na temat nowej oferty neostrady tp przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska, wł

Komentarze
Zaloguj się
322. ~tytus
0

2011-03-23 17:13:00

Jak ja kocham tą całą TP. Nie mogę skorzystać z neostrady na planie telefonicznym socjalnym. Żeby skorzystać z neostrady i nie płacić więcej za abonament telefoniczny musiałbym zrezygnować z abonamentu i płacić za utrzymanie linii (no cóż to tylko Polska i nasza kochana TP). To powinno być zakazane żeby podnosić abonament telefoniczny żeby skorzystać z neostrady. No cóż zostaję u mojego dostawcy.

Odpowiedz

321. ~wiedzący
0

2010-11-12 08:27:01

@320. Jeżeli niedługo kończy się tobie umowa (mniej niż 90 dni) to możesz skorzystać z każdej promocji nawet bez zmiany prędkości.

Odpowiedz

320. ~BrolyPL
0

2010-11-11 12:09:51

Hej mam pytanie bo mam neta 6mb podpisany w marcu i niedługo bede placil 100zl czy mozna przejsc na ta promocje bez zmiany predkosci ? Mam Neo + Livebox

Odpowiedz

319. ~rysiek223
0

2010-10-18 15:21:37

zgodnie z obietnica piszę że umowa stara była wazna do 17 marca 2011 a dzisiejszy aneks który otrzymałem do umowy jest wazny od 1 listopada 2010 do 31 października 2011 zatem umowa jest faktycznie na okres 1 roku od podpisania umowy a nie jak to stwierdzano wczesniej ze do końca starej a później nowa na rok.

Odpowiedz

318. ivey
0

2010-10-18 12:25:04

@316 z tego co wiem, opierając się na wypowiedziach rzecznika TP (np. komentarz 310 http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/neo_tania_jak_nig dy_wcze%C5%9Bniej), migracja jest możliwa zarówno dla starych, jak i nowych klientów. Tyle, że dotyczy tylko posiadaczy neo, a nie np neo z tv.

Odpowiedz

317. barteks2
0

2010-10-17 21:59:57

Jest już odpowiedź Multimo na ofertę TPSA. Czytajcie na forum :-)

Odpowiedz

316. ~Monstrual
0

2010-10-17 11:02:02

Ja też się informowalem w orange, to powiedzieli że to promocja tylko dla nowych i klientów którym kończy się umowa. a jako że mi pozostało 22 msc do konca, to nie mogę migrować..

Odpowiedz

315. ~rysiek223
0

2010-10-15 10:47:14

~bolo wiesz co być może masz racje sprawdzę to dopiero jak kurier dotrze do mnie z nowa umową,(napisze jak jest faktycznie) ale to i u mnie nic nie zmienia bo mam zainstalowaną tylko neostradę i płacę to głupią opłatę za utrzymanie łącza bo nie mam telefonu i nie chce go mieć na siłę. Dzwoniłem nawet kiedyś do neti ale też powiedzieli ze nie ma możliwości przejścia( a jakbym miał telefon to wtedy by się dało ) do nich z przyczyn technicznych tak i tak jestem uzależniony od TP.

Odpowiedz

314. ~bolo
0

2010-10-15 00:33:28

@ 312 rysiek223 mając 153 dni do końca umowy, trafiłeś do bazy klientów mogących kontynuowac neo, predkośc co prawda zwiekszy sie w ciagu 10dni od rejestracji aneksu w TP, ale umowa bedzie liczona od zakonczenia starej, czyli u Ciebie 153 dni + 12 miesięcy. Tylko opcja TV wchodzi w życie od podpisu umowy, neo przechodzi płynnie między starą a nową

Odpowiedz

313. ~
0

2010-10-13 19:17:54

czyli wychodzi na to że jak nie zmigruje w tym miesiącu to będę musiał czekać do końca umowy a umowa kończy mi się 31 marca! czyli trzeba załatwiać szybko :D

Odpowiedz

312. ~rysiek223
0

2010-10-13 18:34:17

Chcę sie podzielic jeszcze jedną informacją otóż własnie przeszedłem z 1mb na 2mb na szczęscie moja umowa do zakończenia miała jeszcze 153 dni, bo jak pisałem juz wczesniej w przypadku okresu ponizej 150 dni nie da sie zmienic na nowa taryfe i trzeba wtedy dotrwać do końca obowiązujacej starej umowy. A na dodatek dostałem jeszcze pendriva co w rozmowie z wczesniejszym konsultantem nie było takiej mozliwosci. Zatem stwierdzam ze zalezy to od konsultanta na jakiego trafimy. Zaznacze jeszcze ze zmiana opcji nastapi wraz z nowym okresem rozliczeniowym a umowa bedzie wiazaca przez rok od jej podpisania czyli z chwila kiedy podpiszemy umowe kurierowi.

Odpowiedz

311. ~rysiek223
0

2010-10-13 17:22:08

~tommy79 nie wiem o które ceny pytasz jesli chodzi Ci o 1mb to 44zł brutto, jesli 2mb to 54zł brutto

Odpowiedz

310. ~rysiek223
0

2010-10-13 17:19:19

Mi gościu wytłumaczył w ten sposób że jeżeli zmiany dokonam przed upływem 150 dni do końca umowy i przykładowo załóżmy że mam te ponad 150 dni do końca to od listopada korzystam z nowej oferty i oczywiście umowa wtedy automatycznie jest przedłużana o np. rok a jeśli do końca mam mniej niż 150 dni to owszem będę mógł z tego korzystać ale dopiero po skończeniu starej umowy. Gratisów żadnych nie dają. Tak ja przynajmniej zrozumiałem wypowiedź gostka z tp.

Odpowiedz

309. ~tommy79
0

2010-10-13 17:16:36

te ceny są brutto czy netto?

Odpowiedz

308. ~
0

2010-10-13 15:28:08

nie można zmigrować wyjdzie na to że patałachy z TP nie poradzą sobie z tym problemem do końca tygodnia!

Odpowiedz