DAJ CYNK

Nowa Nokia "touch & type"?

16.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5031

Ważne 0

0

Po Internecie krąży zdjęcie tajemniczego telefonu od Nokii. Wszystko wskazuje na to, że będzie to następca modelu X3-02 z serii touch & type.

Po Internecie krąży zdjęcie tajemniczego telefonu od Nokii. Wszystko wskazuje na to, że będzie to następca modelu X3-02 z serii touch & type.

Telefon ma dotykowy wyświetlacz i wysuwaną klawiaturę numeryczną. Wygląda na to, że urządzenie będzie działać na platformie S40. Nazwa, jaką nosić będzie aparat nie jest jeszcze znana, ale można się spodziewać, że ten model Nokii zostanie zaklasyfikowany do rodziny X3-XX.

Nie jest znana także data premiery. Być może urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane podczas targów CTIA Wireless, które odbędą się w przyszłym tygodniu.

Źródło tekstu: MobileBulgaria, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~aqq
0

2011-03-21 15:27:50

Mi się Ovi właśnie pluł o aktualizację i gdy jej dokonałam - sklep padł, tylko biała strona się ładuje.

Odpowiedz

14. ~``
0

2011-03-17 15:01:38

dla mnie to c5-03 slider

Odpowiedz

13. ~Lolek
0

2011-03-17 14:12:29

Prawie jak LG shine ;)

Odpowiedz

12. ~kkk
1

2011-03-17 00:39:26

Ten ekran z czarną obwódką wygląda jakby ktoś go wkleił w paincie xD

Odpowiedz

11. sq
2

2011-03-16 23:40:38

kurcze jakby nie traktowali touch and type jako najnizszej polki i dali dobra specyfikacje i system to moglny byc jakis hit..

Odpowiedz

10. ~
0

2011-03-16 23:19:01

Model ten spokojnie moglby startowac w konkursie na najbrzydszy telefon świata choc na zwyciestwo w nim ma male szanse.

Odpowiedz

9. mikkel
0

2011-03-16 22:47:41

Ale brzydal.

Odpowiedz

8. ~
0

2011-03-16 22:25:24

@7 spróbuje, dzięki.

Odpowiedz

7. seidhe
0

2011-03-16 22:21:45

@5 a nie pluje sie o aktualizacje? bo byla kilka dni temu. i jesli sie nie aktualizowal ostatnio i jesli nie chce sie aktualizowac z poziomu telefonu to sprobuj przez ovi suite

Odpowiedz

6. thonka
0

2011-03-16 22:20:07

@2 widziales kiedys cos wiecej niz 1-2 marki telefonow? ja z miejsca moglbym wymienic LG, Samsunga, MOTOROLE :)

Odpowiedz

5. ~
0

2011-03-16 22:14:28

Taka ciekawostka: od wczoraj mi i kolegom nie działa sklep Ovi w telefonie. Moglibyście sprawdzić co i jak?

Odpowiedz

4. ~Paweł
0

2011-03-16 21:51:06

Ale jesteście szybcy ;)

Odpowiedz

3. ~Tiger N.
0

2011-03-16 21:36:54

Kamil_K pisze obecnie najbardziej marne i bzdurne teksty, nie licząc oczywiście blogerskiej twórczości Jarosława K. ;-D Pewnie obaj są z jednej rodziny...? wcale bym się z tego powodu nie zdziwił, bowiem obaj biegle posługują się negatywna propagandą ;-)

Odpowiedz

2. Kamil_K
0

2011-03-16 20:40:34

Nokia ma obecnie najbrzydszy interfejs w telefonach "bez systemu" :|. Nie licząc chinoli typu myPhone.

Odpowiedz