DAJ CYNK

Nie będzie drugiego MVNO w Erze

08.07.2006

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2415

Ważne 0

0

PTC, która na początku czerwca parafowała dwie umowy z operatorami wirtualnymi, ostatecznie podpisała tylko jedną - z Cyfrowym Polsatem. Druga umowa była wynegocjowana, ale ostatecznie nie została podpisana.

PTC, która na początku czerwca parafowała dwie umowy z operatorami wirtualnymi, ostatecznie podpisała tylko jedną - z Cyfrowym Polsatem. Druga umowa była wynegocjowana, ale ostatecznie nie została podpisana.

Na początku czerwca PTC informowała, że rada nadzorcza zatwierdziła wynegocjowane wcześniej dwie umowy, jedną z nich z Cyfrowym Polsatem, a drugą z operatorem, którego nazwy PTC nie chciała wtedy ujawniać. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Ten drugi MVNO ostatecznie się wycofał i nie podpisaliśmy umowy - powiedział rzecznik zarządu PTC Witold Pasek.

Cyfrowy Polsat informował, że chce jeszcze w tym roku rozpocząć świadczenie usług jako MVNO.

Źródło tekstu: PAP

Komentarze
Zaloguj się
0

2006-07-09 23:18:14

21 - hehe dobre to jest :)

Odpowiedz

0

2006-07-09 20:01:14

10 - ale jest jeszzcze ratunek - 630 tysięcy numerów dostał Dialog dla MVNO, ijeszcze z tych "większych" Telefony Opalenickie - 20 tysięcy numerów - więc jak jeszcze oni dołączą do Polsatu i p4 to bedzie jeszcze bardziej wesolutko:)

Odpowiedz

0

2006-07-09 19:56:14

17- tylko czy ta wersja pre-paid onetu bedzie lepsza niż TT- oto jest pytanie:)

Odpowiedz

18. ~stasiek
0

2006-07-09 17:43:19

mam takie małe pytanie-wie ktoś moze tzn. moze pusci pare z wtajemniczonych jak się bedzie nazywać sieć p4?jestem ciekaw kiedy prezentacja nowej marki?

Odpowiedz

17. ~
0

2006-07-09 17:20:24

do WitekT: tak czy owak - nawet wolałbym mieć onet/ITI/TVN w sieci era - i z TT jak i abonamentu (Darmowe Weekendy) dzwonić taniej lub za darmo nie tylko do ery/heyah ale i do onetu chociażby, no - a jak onet przedstawiłby ciekawszą i dużo tańszą ofertę swoją to i zamieniłbym także chętnie TT na onet w wersji prepaid...

Odpowiedz

16. WitekT
0

2006-07-09 15:58:36

10: ja bym obstawiał właśnie odwrotnie. ITI/Onet/TVN z PTC z racji obecności byłego prezesa PTC w ITI (Kułakowski). Co do Tele2 i Orange, to jakoś udanie im się współpracuje we Francji. :)

Odpowiedz

15. muddy
0

2006-07-09 13:52:11

@14: grupua ITI próbuje powoli integrować swoją działalność. Mają wprowadzić własną platformę telewizji cyfrowej, która w jakiś sposób prawdopodobnie będzie powiązana z portalem onet.pl. Być może zarząd doszedł do wniosku, że MVNO powinien być mocniej związany z całą grupą, a nie tylko z portalem. A w ten sposób wchodzi nieco w konflikt z Polsatem Cyfrowym. Ale to tylko moje spekulacje.

Odpowiedz

14. ~10
0

2006-07-09 13:21:17

do olek_skype i nigel: liczyłem na tele2 że być może wejdzie bo od dawna chodziły takie słuchy że jak wejdą to w sieci era. Druga sprawa - swego czasu było prawie ze pewne że DT będzie miał 97% udziałów w PTC a ponieważ tele2 ma dobre układy z DT to sądziłem że m.in. to było powodem że tutaj będą chcieli zaistnieć (tzn najpierw rozpocząć działalność - a potem jak to się dzieje w innych krajach odsprzedać to innym firmom) w sytuacji kiedy proponowali by oferty prepaid - skoro w swoim założeniu mają niskie ceny i prostą ofertę - musieli by naprawdę coś wyjątkowego zaproponować. Pytanie dlaczego mogli zrezygnować z umowy z PTC? otóż jest conajmniej kilka opcji. Przeraziła ich najnowsza opcja Heyah gdzie w weekendy można miesięcznie rozmawiać wewnątrz heyah do 1920 min (i tak przez 3 miesiące - kupując raz kartę za 50zł) Jeśli by taka tele2(niby międzynarowoda firma nie umiała zaoferować lepszej i tańszej usługi - to dobrze że się wycofali. 2) zamiast wchodzić jako nowa firma - reklamować swój nowy produkt - wolą kupić np SamychSwoich - w sumie ta oferta pasuje to Tele2 - tanio i prosto... Z tym że to było by bardzo dziwne posunięcie ponieważ w tele2 nigdy nie układały się dobrze rozmowy z polkomtelem. Od zawsze słyszałem że najlepiej rozmawia się z PTC... Ale cóż - może się coś zmieniło... W każdym razie mnie siec Polkomtel nie interesuje - bo plus ma za często problemy z siecią swoją. Blebleble PS - ja nie mam nic wspólnego z tele2 - po prostu jeśli chodzi o tą firmę czasem mam dokładniejsze informacje o Ich posunięciach... Jeśli zaś chodzi o onet i ITI - zawsze miałem wrażenie, że oni bardziej są skłonni dogadać się z PTK - ale też mogłem się mylić...

Odpowiedz

13. ~nigel
0

2006-07-09 12:35:02

10: Tele2 i -ciekawie-? nie liczyłbym na Tele2 :)

Odpowiedz

0

2006-07-09 11:58:40

a jak jeszcze wejda jacy MVNO to jeszce ciekawiej:)

Odpowiedz

0

2006-07-09 11:58:02

10- jakie nic ??? - przecież wchodzi p4 i MVNO Cyfrowego Polsatu:) - na pewno bedzie ciekawie:)

Odpowiedz

10. ~
0

2006-07-09 10:52:55

onet czy tele2 jakakolwiek z tych dwóch firm by miała wejść na rynek telefonii komórkowej mogło by zacząć być ciekawie - a tak to nic:(( - szkoda - bo mam w telefonie blokadę simlock i mogę dzwonić tylko z sieci Era i miałem nadzieję że zdjęcie simlocka nie będzie konieczne - a chyba jednak będzie...:((

Odpowiedz

9. D@rio
0

2006-07-09 09:27:47

chodzi o Onet. Ciekawe. Czyżby Pan Kułakowski się pokłóćił z kolegami? ;)

Odpowiedz

8. ~dt
0

2006-07-09 02:19:09

ten drugi to pewnie Tele2.

Odpowiedz

7. ~Artur
0

2006-07-09 01:42:08

A jakie ma to znaczenie. P4 niebawem zaczyna swiadczenie uslug. W przyszlym tyg.bedzie konf.prasowa na ktorej zostana zaprezentowane szczegoly.

Odpowiedz