DAJ CYNK

Netia rusza z ofertą na sieci HFC

18.08.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5410

Ważne 5

3

Netia od dziś oficjalnie rusza z ofertą na łączach kablowych po dawnym Asterze kupionych od UPC - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. W zasięgu jest prawie 300 tys. gospodarstw domowych w Warszawie i 100 tys. w Krakowie.

Netia od dziś oficjalnie rusza z ofertą na łączach kablowych po dawnym Asterze kupionych od UPC - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. W zasięgu jest prawie 300 tys. gospodarstw domowych w Warszawie i 100 tys. w Krakowie.

Zobacz: Netia przejmuje część infrastruktury dawnej sieci Aster od UPC Polska.

Główną, promowaną ofertą będzie dwupak telewizji (pakiet podstawowy za 15 zł oraz dowolne kanały za 20 zł) oraz internetu 20 Mb/s. Cena pakietu, przy umowie na 12 miesięcy, to 39 zł.

Zobacz: Netia rusza z bardzo bogatą ofertą programową i nowymi pakietami TV.

Źródło tekstu: wł

Tagi: Netia
Komentarze
Zaloguj się
19. ~nicki
0

2015-03-01 17:16:29

spoko oferta, szkoda że nie wszędzie

Odpowiedz

18. ~kick
0

2014-09-08 00:08:51

podoba mi się stosunek tej firmy do abonentów, nie sa do niczego zmuszani i znają warunki od początku

Odpowiedz

17. ~radny
0

2014-08-29 12:47:37

widać netia nie traktuje klietnów jak inni operatorzy, szkoda że nie mieszkam w krakowie, ale chociaż dropsa już zamówiłem

Odpowiedz

16. ~mimi
0

2014-08-27 16:05:10

39zł za tv i neta? wreszcie jakaś faktycznie tania oferta i co....i chyba mnie nie dotyczy. Czy zasięg tej oferty się zwiekszy?

Odpowiedz

15. ~szczęsny
0

2014-08-25 11:07:23

już można brać dzwoniłem i pytałem jesstem w zasięgu- szczęściarz ze mnie :-)))

Odpowiedz

14. ~Konrad
0

2014-08-24 08:47:21

jestem byłym, bardzo niezadowolonym, klientem orange, każda informacja o jakieś konkurencyjnej ofercie dla tego operatora, sprawia, że rośnie we mnie nadzieja, że w końcu orange się ogarnie i przestanie naciągać swoich klientów ;)

Odpowiedz

13. ~warszawiak
0

2014-08-22 14:44:13

aż dziwne że takie okrojone info podali. Z tego co się orentowałem to w zależności co chcesz JAKUH- jak chcesz TV i NET to masz dwie opcje w zależności od prędkości neta 100 MB niecałe 40 PLN, 300MB- 50 PLN.

Odpowiedz

12. zajadacz
0

2014-08-18 20:35:04

@10: Skąd wziąłeś tą wartość? Jeden kanał ma niecałe 30 Mbit uploadu, jak zrobisz bonding to można więcej, wszystko zależy od tego ile kanałów op chce przeznaczyć na internet a ile na TV. Mnie interesuje ile dadzą w tej ofercie, a nie jakie są możliwości techniczne, bo to są ogólnie dostępne dane.

Odpowiedz

11. ~Kszychoo
0

2014-08-18 20:13:34

A kiedy startuje oferta ?

Odpowiedz

10. ~krzys
0

2014-08-18 20:06:01

Technicznie patrzac do 160mb/s w DOCSIS 3.0 i 10,25 w 2.0. Handlowo to pewnie beda dawac 1/10 pobierania bo siec HFC charakteryzuje sie mala pojemnoscia jesli chodzi o wysyl.

Odpowiedz

0

2014-08-18 19:39:41

Jaki to ma upload?

Odpowiedz

8. ~garfild707
0

2014-08-18 16:26:24

@3 - Nie, ponieważ w Zielonej Górze nie było UPC, dlatego po zakupie Astera nie dublowały im się sieci i nie byli zmuszeni niczego odsprzedawać

Odpowiedz

7. ~Staszi
0

2014-08-18 14:49:41

@ 6 ~ Jakuh: do 20 Mb/s.

Odpowiedz

6. ~Jakuh
0

2014-08-18 14:46:19

Super cena tylko jaka prędkość internetu?

Odpowiedz

5. ~
0

2014-08-18 14:14:24

@1 - ponoć zrezygnowali z automatycznego odnawiania się umów... To dziwna sprawa, bo jakoś nie mogę uwierzyć zapewnieniom BOK, że mi się umowa nie odnowi, skoro tak mam w SWP. W każdym razie przed tym genialnym inaczej pomysłem, który do Netii zniechęcił wielu (w tym prawie mnie, gdyby Power LTE Plusa wystartowało pół roku wcześniej, poszedłbym tam...), po zakończeniu okresu umowy przechodziła na czas nieokreślony.

Odpowiedz