DAJ CYNK

Następca Galaxy S już w lutym?

12.11.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7229

Ważne 0

0

Witryna Engadget dotarła do ciekawych slajdów Samsunga, na których zaprezentowany został zakres możliwości smartfonu będącego następcą Samsunga Galaxy S.

Witryna Engadget dotarła do ciekawych slajdów Samsunga, na których zaprezentowany został zakres możliwości smartfonu będącego następcą Samsunga Galaxy S.Jedno jest pewne - na slajdach nie ma zdjęć finalnej wersji telefonu, lecz jedynie miks rozmaitych zdjęć, które można wygrzebać w sieci. Engadget upiera się jednak, że slajdy pochodzą prosto od Samsunga. Według informacji, do których dotarł Engadget jest na co czekać.

Telefon zaoferować ma 4,3 lub 4,5-calowy ekran Super AMOLED 2, będzie miał procesor taktowany zegarem 1,2 GHz, moduł łączności HSPA+ (do 14,4 Mb/s downlink i do 5,76 Mb/s uplink), do tego aparat fotograficzny 8 Mpix z diodową lampą, rejestrujący filmy FullHD (1920 x 1080 pikseli). Na tak ostre filmowanie trzeba dużo pamięci - w tym celu telefon ma mieć 16 GB wbudowanej pamięci i czytnik kart microSDHC.

Nowy smartfon będzie jeszcze smuklejszy niż obecny Galaxy S (który i tak jest przecież ekstremalnie smukły). Rzecz jasna nie zabraknie WiFi b/g/n, Bluetooth 3.0 i GPS-u. Ani słowa jednak o wyjściu HDMI. Całoscią zarządzać ma Android w wersji Gingerbread.

Spodziewany termin premiery to luty 2011 roku (zapewne podczas barcelońskich targów MWC 2011).

Źródło tekstu: engadget, wł

Komentarze
Zaloguj się