DAJ CYNK

mixPlus – nowa oferta Plus GSM

01.06.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Plus GSM rozszerza 2 czerwca br. swoją ofertę dla klientów indywidualnych o usługę mixPlus. Łączy ona zalety Simplusa i tradycyjnej usługi abonamentowej – umożliwia, z jednej strony, pełną kontrolę kosztów, z drugiej stwarza szansę nabycia markowego telefonu już za złotówkę.

Plus GSM rozszerza 2 czerwca br. swoją ofertę dla klientów indywidualnych o usługę mixPlus. Łączy ona zalety Simplusa i tradycyjnej usługi abonamentowej – umożliwia, z jednej strony, pełną kontrolę kosztów, z drugiej stwarza szansę nabycia markowego telefonu już za złotówkę. To atrakcyjna propozycja dla osób, które nie korzystały do tej pory z telefonii mobilnej.

W mixPlus dostępna jest jedna taryfa ze stałą stawką za minutę połączenia niezależnie od pory dnia czy dnia tygodnia. Koszt minuty połączenia ze wszystkim sieciami stacjonarnymi oraz wewnątrz sieci Plus GSM wynosi tylko 80 gr brutto, a wysłania SMS-a - 29 gr brutto. Aby korzystać z tej usługi, należy podpisać z operatorem umowę dotyczącą zasad promocji, w ramach której klient zobowiązuje się do dokonania 24 lub 30 doładowań.

Jedno doładowanie konta, niezależnie od kwoty, przedłuża jego ważność o 30 dni. Kwotę niewykorzystaną w jednym miesiącu można wykorzystać w kolejnych miesiącach. Operator usługi nie wprowadził maksymalnej liczby zasileń w ciągu jednego miesiąca, dzięki czemu czas obowiązywania umowy zależy tylko i wyłącznie od intensywności korzystania z usług. Po wygaśnięciu umowy użytkownik może nadal korzystać z mixPlus, wybrać ofertę regularną Simplusa bądź też dokonać konwersji do usługi abonamentowej.

W mixPlus nie ma stałej miesięcznej opłaty abonamentowej, dzięki czemu użytkownik może wykorzystać w pełni kwotę zasilenia na połączenia, SMS-y oraz usługi dodatkowe. Brak rachunków i faktur sprawia, że klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych np. z opłatami operacyjnymi.

Istotny element usługi stanowi naliczanie opłat co 30 sekund od początku rozmowy (30/30). Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku wśród usług tego typu.

Usługa - Cena brutto
- Minimalna miesięczna kwota zasilenia - 30 zł
- Koszt minuty połączenia do sieci Plus GSM i sieci stacjonarnych - 0,80zł
- Koszt minuty połączenia do innych sieci komórkowych - 1,80 zł
- Koszt SMS-a - 0,29 zł
- Taryfikacja - 30 sek.

Użytkownicy mixPlus mają do wyboru karty doładowawcze o nominałach od 30 zł do 150 zł. Karty o wyższych nominałach mają charakter premiowy: karta o nominale 50 zł zasila konto klienta kwotą 55 zł, o nominale 100 zł - kwotą 115 zł, zaś zasilenie kartą o nominale 150 zł powoduje wzrost wartości konta aż o 180 zł. Do zasileń konta usługi mixPlus można wykorzystywać dostępne na rynku metody zasileń dla Simplus.

mixPlus oferuje pełen zakres usług właściwych telefonii komórkowej, tj. przesyłanie wiadomości multimedialnych MMS, roaming, serwisy rozrywkowe, dostęp do Internetu czy transmisję danych GPRS.

Specjalnie dla usługi mixPlus opracowano m.in. nową kartę SIM z logotypem usługi i przewodnik użytkownika.

Źródło tekstu: Plus GSM

Komentarze
Zaloguj się