DAJ CYNK

LG Optimus 3D w przedsprzedaży

18.02.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7090

Ważne 0

0

W ofercie brytyjskiego detalisty elektroniki - sklepu Expansys - pojawił się w przedsprzedaży pierwszy telefon wyświetlający obraz 3D nie wymagający użycia specjalnych okularów - LG Optimus 3D. Będzie on dostępny pod koniec kwietnia.

W ofercie brytyjskiego detalisty elektroniki - sklepu Expansys - pojawił się w przedsprzedaży pierwszy telefon wyświetlający obraz 3D nie wymagający użycia specjalnych okularów - LG Optimus 3D. Będzie on dostępny pod koniec kwietnia.

LG Optimus 3D został wyceniony na 514,99 funtów. Do klientów trafi on nie wcześniej niż 25. kwietnia, czyli w dniu jego premiery na Wyspach. Co ciekawe, na jego pokładzie znajdować się będzie system Android w wersji 2.3 Gingerbread, a nie jak wcześniej zapowiadano 2.2 Froyo.

Oprócz obrazu w 3D, Optimus zaoferuje również możliwość rejestrowania materiałów wideo w trzech wymiarach. Kiedy prawdziwe trzy wymiary trafią na pozostałe rynki? Wciąż nie wiadomo. Jednak zanim to nastąpi warto zapoznać się z pozostałymi informacjami na ich temat, o których pisaliśmy m.in. w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Phone Arena, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~amonet
0

2011-06-19 14:05:38

nie będzie u jednego na wyłączność... pierwszym operatorem ma być PLUS.... a reszta się nie określiła.

Odpowiedz

11. ~juz cos slychac
0

2011-03-08 17:19:24

podobno ma byc u jednego operatora na wylacznosc

Odpowiedz

10. ~*znawca*
0

2011-02-19 15:27:06

@4. Standard SDHC (SD 2.0) ogranicza pojemność do 32GB. Dopiero najprawdopodobniej SDXC będzie pozwalał na używanie 2TB kart. Chyba, że znowu ustanowią jakiś sztuczny limit. Na razie do smartphone''a 32GB to aż nadto.

Odpowiedz

9. ~
0

2011-02-19 14:30:44

Może nie jestem z redakcji, ale telefon widziałem. Przy odpowiednim kącie rzeczywiście widać efekt 3D. Natomiast zjawisko występuje prawidłowo w bardzo wąskim kącie, więc małe odchylenie telefonu i tracimy i efekt i ostrość. 3D nie działa bez przerwy, a jedynie w specjalnych aplikacjach, więc pulpit, smsy itp wyświetlają się standardowo. Na targach były tylko 2 aplikacje do 3D - aparat/kamera oraz odtwarzacz. Więc nie bardzo było się czym pochwalić.

Odpowiedz

8. ~Paweł
0

2011-02-19 09:26:58

Jakiej jest jakości camera video w tym aparacie ???

Odpowiedz

7. ~
0

2011-02-19 08:03:40

Ciekawe jak w słoneczny dzień będzie widać to 3D i fajnego zeza robić źeby widzieć efekt

Odpowiedz

6. rcicho
0

2011-02-19 07:42:03

Redakcja telepolis pewnie widziała ten model w Barcelonie. I co faktycznie widać dobrze to 3D bez okularów czy jest to raczej pic na wodę?

Odpowiedz

5. ~
0

2011-02-19 07:37:51

telefon-2500 zl,dodatki-700 zl ,moja tesciowa w 3D i o kazdej chwili(najlepiej w walkach na glowie i kapciach)-bezcenne :) a na serio to LG idzie jak nie wiem co.

Odpowiedz

4. ~
0

2011-02-19 02:25:38

1. Dużo? Śmiesznie mało! Bez bajerów 3D sprzęt ma takie bebechy, że 2400 jest uczciwe :) Fajnie, że świat idzie do przodu, tylko o co chodzi z karatami microSD, że się zatrzymał na 32GB. Dla mnie to już mało :(

Odpowiedz

3. ~Alos
0

2011-02-19 01:22:59

nie koniecznie czasami ceny w przedsprzedazy sa tansze niz w cenie rynkowej no chyba ze troche czasu minie od premiery to wtedy tak

Odpowiedz

2. ~Obi
0

2011-02-18 23:32:50

To cena w przedsprzedaży więc rynkowa będzie pewnie niższa.

Odpowiedz