DAJ CYNK

LG aktualizuje swoje Swifty

31.10.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6603

Ważne 0

0

LG poinformował, że wkrótce trzy modele jego telefonów z serii Swift otrzymają aktualizację oprogramowania.

LG poinformował, że wkrótce trzy modele jego telefonów z serii Swift otrzymają aktualizację oprogramowania.

Aktualizacje modeli z rodziny Swift przebiegać będą etapami. W pierwszej kolejności aktualizację otrzyma model LG P990 Swift 2X (udostępniona od 1. listopada), później LG P920 Optimus 3D (od 21. listopada), a na końcu LG P970 Swift Black (od 28. listopada).

Dzięki aktualizacji telefony pracować będą pod kontrolą systemu Android 2.3 Gingerbread. Ich dostępność na poszczególnych rynkach może się różnić względem podanych terminów.

Źródło tekstu: LG, wł

Komentarze
Zaloguj się
41. Gitarka
0

2011-11-17 19:43:45

No tak, zmieniać sie nikomu nie chce systemu, a moze nie tyle nie chce to się poprostu boimy zmieniać, boimy sie, że będzie gorzej. A chyba niepotrzebnie pod warunkiem, ze zasięgniemy jakis dobrych opinii

Odpowiedz

40. ~dk
0

2011-11-17 12:04:42

w sumie mozna własnie sie na samym poczatku zastanawiac czy oby jet to rzeczywiscie dobry system i niektórzy mogą sie długo przyzwyczajac,ale finalnie nie chce sie juz zamieniac na nic innego.

Odpowiedz

39. Gitarka
0

2011-11-09 15:08:40

Zgadzam się, android jest najlepszym systemem, mi sie na nim znakomicie pracuje. Ciesze sie, że sa aktualizacje.

Odpowiedz

38. ~Amira
0

2011-11-05 19:14:51

Android to najlepszy system, fajnie, że są aktualizacje chociaż i bez nich jest ok.

Odpowiedz

37. ~dk
0

2011-11-05 18:11:02

Bardzo chetnie skorzystam z takiej aktualizacji w swoim telefonie.Ja sie długo przyzwyczajałem do Androida,ale teraz mysle ze nie zamieniłbym na inny system.

Odpowiedz

36. ~m
0

2011-11-02 12:48:05

@35 - ja tam kicham na softy od LG. Wpisz w google ''rootzwiki cm7 optimus black'' a znajdziesz oficjalnego CM7 dla p970 (na razie nightly, ale zapewne niedługo stable). Już działa tak, że można używać na codzień. Ważne: zawsze trzeba robić factory reset przy przechodzeniu na CM7 i z powrotem!

Odpowiedz

35. ~cinek
0

2011-11-02 07:18:01

może się nie znam ale niedawno kupiłem LG P970 z Andkiem 2.2.2 i jestem bardzo zadowolony. telefon działa idealnie, nic mu nie brakuje. wcześniej miałem LG GT 540, który działał Andkiem 2.3.7 + Cyanogenmod. jeśli miałbym za czymś tęsknic to właśnie za cyanem i może też za ciekawszym widżetem zarządzania energią. wg mnie największą różnicę dało mi przejście z Androida 1.6 na 2.1/2.2. im wyżej to głównie numeracja i zmiany wyglądu. jak wyjdzie 2.3 dla blacka to zapewne zaktualizuje ale jeśli nie to płakać też nie będę.

Odpowiedz

34. kpmarcin
0

2011-11-02 04:43:59

Wiedziałem co robię sprzedając swojego LG P970. Przecież oni przekładali premierę ROMu z 2.3 co miesiąc. Miał już dawno być, a teraz że jeszcze miesiąc czekania?

Odpowiedz

33. ~wiek
0

2011-11-01 20:50:04

u mnie jeszcze pokazuje, ze dla mojego 2x nie ma jeszcze aktualizacji.

Odpowiedz

32. ~Alex
0

2011-11-01 19:53:07

dostaną swift 3D, 2X oraz black nowego androida 4.0 producent wycofal sie mówiąc ze nie dostaną. przeciez gdyby tak zrobili to to by był gwóźdź do trumny. az tak glupi to oni nie sa. Na fb juz pisali ze pracuja nad 4.0 a termin wypuszczenia zostanie podany

Odpowiedz

31. ~ipmart-forum.pl
0

2011-11-01 16:13:34

@11 - Jak czekasz az samsung da ci aktualizacje do 2.3 w kiesie to sie nie doczekasz tak w ogole to nieco przespales bo juz jest piernik w wersji 2.3.5

Odpowiedz

30. ~
0

2011-11-01 12:41:10

vista jest przyjazna duzo lepsza niz xp niestety latwo sie zawiesza

Odpowiedz

29. ~
0

2011-11-01 12:36:27

viśta jak wszustko co robi ms jest bublem . potęga ms bierze sie z niedouczonych glabow przez niektorych zwanych tez nauczycielami ktorzy ktorzy znaja jedynie podstawy windowsa. ie. ms worda. ms excella. i power pointa. ta plytka wiedze przekazuja dzieciom i biznes sie kreci. Jezeli ktos ma mozliwosc pracy na produkcie ms i dobrym zamienniku jednoczesnie zawsze wybierze zamiennik

Odpowiedz

28. ~toms
0

2011-11-01 12:10:58

26 - skoro vista była taka świetna, to dlaczego szybko zastąpiono ją siódemką ? Poza tym napisałem w #24, że mam za dużo lat by tracić czas na gry. Więc o co co chodzi?

Odpowiedz

27. ~
0

2011-11-01 12:03:38

Win7Starter chodzi mi o niebo lepiej od Visty komp z 1 GB ram ma 7 lat.

Odpowiedz