DAJ CYNK

"Letni pakiet" SMS-ów w TakTaku

27.06.2008

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5530

Ważne 0

0

Klienci, którzy kupią Starter TakTak 20 lub dowolny Zestaw TakTak z telefonem z taryfą Happy i wykonają pierwsze połączenie w okresie od 1. lipca do 31. sierpnia, otrzymają pakiet 600 SMS-ów wymiennych na 100 MMS-ów.

Klienci, którzy kupią Starter TakTak 20 lub dowolny Zestaw TakTak z telefonem z taryfą Happy i wykonają pierwsze połączenie w okresie od 1. lipca do 31. sierpnia, otrzymają pakiet 600 SMS-ów wymiennych na 100 MMS-ów.

SMS-y i MMS-y, przyznane w ramach Letniego pakietu na wiadomości wysłane na terenie kraju do sieci Era, mogą być wykorzystane w ciągu 30 dni od uruchomienia usługi.

W każdej chwili użytkownik może sprawdzić aktualne saldo Letniego pakietu poprzez wysłanie ekspresowego kodu *103*1#, serwis www.itaktak.pl lub automatyczny serwis pod numerem 9797.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
61. anamorph22
0

2008-08-04 13:39:32

może po wakacjach coś fajnego zaserwuja ;) póki co ja sie cieszę wakacyjna oferta 600esów na dzień dobry XD

Odpowiedz

60. ~Przemek
0

2008-07-26 18:58:59

Nowłąsnie czy beda jakies dobre promocje albo zmiany w erze. Np obnizenie ceny rozmów do reszty sieci. No tez sie by przydał obnizenie kosztu sms do innych sieci. A tak równiez by sie przydało jakies poddwojne doładowanie:)

Odpowiedz

59. anamorph22
0

2008-07-16 00:36:29

ps, czy ktos sie wybiera na ERA nadaje rytm nad morze? XD

Odpowiedz

58. anamorph22
0

2008-07-16 00:35:20

mam heyah i wlasnie chcialam sobie porownac do TAK TAKA - w koncu to jedna "macierz" ale co wy? serio ta promocja ma sie nijak do rzeczywistosci kreowanej przez innych operatorow?? maja faaajne telefony i gg :) poza tym te 600esow w prezencie na poczatek... eh mysle ze przyjdzie czas kiedy dowalą promocjami!

Odpowiedz

57. ~matt
0

2008-07-01 10:15:11

przecież ten pakiet mogą wykupić wszyscy użytkownicy tt

Odpowiedz

56. ~sokolowiak
0

2008-06-29 20:49:30

~NanoGee - masz rację. To jest już najmniej konkurencyjna oferta na rynku. Z całą pewnością albo zmieni się szybko, albo ... klapa

Odpowiedz

55. ~tarfic
0

2008-06-29 19:16:04

dla mnie to żadna rewelacja. żeby mieć te smsy, trzeba kupić nowy starter, zmienić przy tym numer - nie warto. jak już zmieniać numer telefonu, to są dużo fajniejsze oferty. każdy wybiera to, co mu podpasuje najbardziej, jak porównuję te wszystkie nowe promocje to fajnie wypada 36i6, bo jest np. możliwość otrzymania 1 sekundy za każde 2 sekundy rozmów przychodzących, można mieć za 3 zł nieograniczoną liczbę smsów do sieci... przy tym taktak nie prezentuje się najkorzystniej.

Odpowiedz

54. ~NanoGee
0

2008-06-29 13:22:18

TakTak sie juz nie liczy na rynku. Zwlaszcza z takimi promocjami.

Odpowiedz

53. ~jojo
0

2008-06-28 22:23:08

Ta wiem. Ja tak się zastanowię nad swoim codziennym jadłospisem, to dziwię się, że jeszcze żyje! ;-D

Odpowiedz

52. piotrM
0

2008-06-28 22:16:44

jojo: morał z tego taki, że źle się odżywiasz:)

Odpowiedz

51. ~jojo
0

2008-06-28 22:14:28

Spierał się nie będę, bo w sumie nie ma za bardzo o co. Każdy i tak zrobi tak jak mu najlepiej pasuje. ;-)

Odpowiedz

50. Atlan
0

2008-06-28 22:11:53

#49 - nie do końca tak jest... Poza tym nikt Ci nie każe wykorzystać całego bonusu 100%. Jak wykorzystasz 50% to też dobrze i też jesteś na plusie. A dalszy bonus możesz wykorzystać później ładując ponownie konto przez co znowu za 3 miesiące wykorzystasz kolejne 50% i suma sumarum będziesz całą kwotę do przodu.

Odpowiedz

49. ~jojo
0

2008-06-28 20:53:33

Atlan Satysfakcję? Raczej wolność wyboru. ;-) Nie wiem o co tyle szumu. Przecież jeżeli np. taki biotyt rozmawia i tak w sieci, to co za różnica gdzie ma pakiet - więc nie wiem po co tak bronić rozwiązania zastosowanego w pre-paidach Orange. A co, gdy będę musiał, albo zwyczajnie chciał zadzwonić do osoby w inne sieci... I co mi wtedy po masie minut np. do Orange - skoro nie będę mógł zadzwonić (czy nawet wysalać SMS-a), albo też wykupić atrakcyjnego pakietu na tańsze połączenia czy SMS-y do obcych sieci. Nie zadzwonię już do Plusa bo na głównym koncie będę maił za mało kasy, lub w ogóle nic nie będę miał. Ja wolę mieć możliwość samodzielnego podjęcia decyzji i rozłożenia forsy na usługi - nie lubię narzucania z góry. To tak jakby ktoś dał mi forsę i powiedział, że mogę za nią kupić tylko pizzę a coli już nie - a ja lubię jedno i drugie. ;-)

Odpowiedz

48. Atlan
0

2008-06-28 20:40:15

#47. - ale to Ci żadnej różnicy nie robi, a dodaje tylko satysfakcji. To ja mam gdzieś tą satysfakcję i sam w Plusie bym chciał chociaż te podwójne doładowanie do Plusa...

Odpowiedz

47. ~jojo
0

2008-06-28 20:21:10

biotyt (43) - a właśnie że jest różnica. Jeżeli w Tak Tak-u mam 100% doładowania do wszystkich, a w Go / POP-ie do Orange - naprawdę nie widzisz różnicy...? Ale zawsze można tłumaczyć tak jak Ty, że "większość znajomych mam w Orange". Ja też większość kontaktów mam w Erze. Ale to nie zmienia faktu, że lepiej jest dostać tyle samo "za darmo" DO WSZYSTKICH i NA WSZYSTKO niż DO TYLKO JEDNEJ SIECI, albo NA TYLKO JEDEN RODZAJ USŁUG i to obojętnie gdzie się ma najwięcej kontaktów.

Odpowiedz