DAJ CYNK

Kwadratowa Motorola z Androidem

13.05.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5658

Ważne 0

0

Do sieci trafiły zdjęcia najnowszego modelu Motoroli o nazwie FLIPOUT. Oprócz pracy pod kontrolą systemu Android 2.1, wyróżnia ją rzadko spotykana konstrukcja.

Do sieci trafiły zdjęcia najnowszego modelu Motoroli o nazwie FLIPOUT. Oprócz pracy pod kontrolą systemu Android 2.1, wyróżnia ją rzadko spotykana konstrukcja.

Obudowa Motoroli FLIPOUT ma kształt kwadratu. Po jej otwarciu, co odbywa się wokół jednego z rogów, ukazuje się pełna klawiatura QWERTY, która dodatkowo posiada klawisz kierunkowy, tzw. D-pad.

Według niepotwierdzonych wciąż informacji, FLIPOUT posiada ekran dotykowy o przekątnej 2,8 cali oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 Mpix, którego producentem jest Kodak.

Sercem urządzenia jest procesor taktowany zegarem o częstotliwości 700 MHz, który wspomagany jest przez 256 MB pamięci operacyjnej oraz 512 MB pamięci wewnętrznej.

Na pokładzie nowej Motoroli nie zabrakło gniazda na karty pamięci microSD, jednak nie znajdziemy tutaj szybszych technologii transmisji danych, czyli 3G oraz WiFi.

Wszystkim tym zawiadywać będzie Google Android w wersji 2.1, który otrzyma nakładkę systemową Motoroli o nazwie MOTOBLUR.

Premiera Motoroli FLIPOUT spodziewana jest w okolicach połowy czerwca, a jej cena w ofertach na kartę może wynieść około 310 euro.

Źródło tekstu: gizmodo, gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~flippedout
0

2011-02-09 13:15:19

pewnie, ze jest wifi i 3g, nawet 4g i 5g ;P a tak serio to fajną opcją jest tethering, który z flipouta (lub innego androidalnego) robi swego rodzaju access point umożliwiający wygodne i bezproblemowe przeglądanie netu na kompie - bez kabli, bez zbędnych sterowników i konfiguracji. zaje :)

Odpowiedz

16. ~kolokolo
0

2011-01-06 10:42:00

ale zaraz, jest napisane ze nie ma 3g oraz wi-fi, a JEST ! jaaaaaaa........

Odpowiedz

15. issa
0

2010-05-13 16:37:27

Pytanie tylko co po 3G/HSDPA którymi producenci chwalą się w specyfikacjach , skoro nie da się użyć telefonu jako modemu? A tak jest choćby z Samsungami Galaxy i Spica , chociaż według niektórych użytkowników ten pierwszy można użyć jako modem , ale takowej opcji bezpośrednio w Menu dostępnej od ręki po prostu nie ma. Te 7.2mb/s do MiniOpery? Używam intensywnie G1 z natywną przeglądarką , z MiniOperą , często do maili i mając wybrany tylko 2G/edge wcale nie narzekam. Inna sprawa jednak korzystać z edge i mieć w razie potrzeby hsdpa , inna sprawa nie mieć go wogóle. Pytanie czy Motorola Milestona ma udostępnianie internetu , czy taka sama bieda jak z w/w Samsungami? W takich okolicznościach wspomniane 7.2 mb/s to kwiatek do kożucha.

Odpowiedz

14. ~Bodo
0

2010-05-13 16:27:29

Motorola stawia na innowacyjność :) najpierw backflip teraz flipout :D mam nadzieje że pojawią się na naszym rynku

Odpowiedz

13. ~m_36
0

2010-05-13 13:51:18

Tytanowy Januszu, hiperpoprawnosc językowa też jest błędem, i wdzięczne są Ci, nie tobie. ;)

Odpowiedz

2010-05-13 11:42:03

@Q! - miliony czytelników telepolis.pl już są Tobie wdzięczne ;-)

Odpowiedz

11. Q!
0

2010-05-13 11:28:19

*** tytanowy_janusz - następnym razem zwrócę na to jeszcze większą uwagę. ;-)

Odpowiedz

10. ~evad
0

2010-05-13 10:48:42

*** ta Motorola :)

Odpowiedz

2010-05-13 10:47:43

Być może :) chodzi mi tylko o to, że jasność, zwięzłość i poprawność językowa (jak i stylistyczna) powinna być podstawą wypowiedzi o charakterze publikacyjnym

Odpowiedz

8. Q!
0

2010-05-13 10:31:06

*** tytanowy_janusz - dzięki za czujność, ale wg SJP(.pwn.pl) zawiadywać to również "kierować pracą lub funkcjonowaniem czegoś". ;-)

Odpowiedz

6. ~
0

2010-05-13 10:19:41

Spalo sie na lekcjach polskiego to sie ma problemy z rozumieniem tekstu i zasobem slow :-) wprawdzie jest obenie tendencja zeby ze wszystkim rownac do najwolniejszych ale mam nadzieje ze Telepolis na takie jezykowe discopolo nie pojdzie.

Odpowiedz

2010-05-13 09:49:44

czyli Android 2.1 to nie system ooperacyjny, tylko zawiadowczy :D ?

Odpowiedz

4. ~ABP
0

2010-05-13 09:44:35

@tytanowy_janusz: Zawiadywanie to jest to, co robi między innymi zawiadowca (na przykład na stacji kolejowej). ;-)

Odpowiedz

2010-05-13 08:44:53

Przepraszam, co znaczy słowo "zawiadywać" ? Jeśli takowe istnieje, to proszę wybaczyć, ale brzmi niezwykle intrygująco ;p Podoba mi się też fraza "Premiera Motoroli FLIPOUT spodziewana jest".

Odpowiedz

2. hainasz
0

2010-05-13 08:40:16

Android bez dostępu do szybkie Internetu (3g/WLAN) to jak lizanie loda przez szybę. Cieszę się, że motorola tak zwróciła w stronę Androida, może pozwoli im to na wypłynięcie.

Odpowiedz