DAJ CYNK

Kobo w tabletach BlackBerry PlayBook

01.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8

Ważne 0

0

Firma Kobo, globalny producent czytników e-booków, ogłosiła, że aplikacja Kobo będzie preinstalowana na tabletach BlackBerry PlayBook. Dzięki temu ich użytkownicy w prosty sposób będą mogli korzystać z zasobów Kobo, na które składa się ponad 2,2 miliona książek.

Firma Kobo, globalny producent czytników e-booków, ogłosiła, że aplikacja Kobo będzie preinstalowana na tabletach BlackBerry PlayBook. Dzięki temu ich użytkownicy w prosty sposób będą mogli korzystać z zasobów Kobo, na które składa się ponad 2,2 miliona książek.Firma Kobo ogłosiła także plany stworzenia, w oparciu o nową platformę BBM (BlackBerry Messenger) Social Platform, pierwszej społecznościowej aplikacji dotyczącej e-booków.

Podstawowe zalety aplikacji Kobo eBook na BlackBerry PlayBook to między innymi: zintegrowane zakupy w sklepie oferującym ponad 2,2 miliona książek, łatwe wyszukiwanie książek (rozległe katalogi i listy rekomendowanych książek ułatwią wybór konkretnego tytułu), personalizowanie książek (możliwość wyboru rozmiaru, czcionki i stylu; ustawienie jasności w zależności od pory dnia lub nocy).Szerzej o tablecie BlackBerry PlayBook pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: RIM

Komentarze
Zaloguj się