DAJ CYNK

Jeszcze bardziej kobiecy Vivaz

30.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Niewielki, opływowy Sony Ericsson Vivaz powinien zwrócić uwagę płci pięknej. Nie dość, że da się go obsługiwać nawet przy bardzo długich paznokciach, to właśnie wyszła różowa wersja kolorystyczna telefonu.

Niewielki, opływowy Sony Ericsson Vivaz powinien zwrócić uwagę płci pięknej. Nie dość, że da się go obsługiwać nawet przy bardzo długich paznokciach, to właśnie wyszła różowa wersja kolorystyczna telefonu.Nowoczesne urządzenie oferuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix oraz możliwość nagrywania wideo jakości HD przy 30 klatkach na sekundę. Nowością w świecie telefonów komórkowych jest autofokus stale pracujący podczas nagrywania filmów.

W telefonie nie zabrakło WiFi, HSPA,. GPS-u, radia FM, złącza kart microSD (8 GB) i gniazda JACK 3,5 mm. Symbian S60 piątej edycji rozpędza 720-megahercowy procesor. Oporowy ekran dotykowy ma rozdzielczość 360 x 640 pikseli i wyświetla 16 mln kolorów. W przeciwieństwie do ekranów pojemnościowych, tu nie trzeba dotykać ekranu opuszką palca - wystarczy krawędź paznokcia.

Całość waży 97 gramów i ma jedynie 12,5 mm w najgrubszym miejscu. Obecna cena rynkowa telefonu to około 1399 zł. Telefon dostępny jest też w kolorach srebrnym, czarnym, czerwonym i niebieskim.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł

Komentarze
Zaloguj się