DAJ CYNK

Idea: Konkurs "Świat wokół nas"

15.06.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Nowy konkurs "Świat wokół nas" w sieci Idea prowadzony we współpracy z magazynem Fotografia Cyfrowa. Do wygrania są dwa telefony Samsung X600 oraz dwa telefony Nokia 6230.

Nowy konkurs "Świat wokół nas" w sieci Idea prowadzony we współpracy z magazynem Fotografia Cyfrowa. Do wygrania są dwa telefony Samsung X600 oraz dwa telefony Nokia 6230. Jeśli użytkownik nie posiada telefonu obsługującego MMSy może bawić się razem z nami głosując na zdjęcia, które ocenia najwyżej. Oddając głosy można również wygrać nagrody: roczną prenumeratę miesięcznika Fotografia Cyfrowa. Konkurs trwa od 5.06 do 30.09.2004 r.

Jak wziąć udział w Konkursie?
Aby wziąć udział w Konkursie i wygrywać telefony komórkowe z wbudowanym aparatem fotograficznym, wystarczy wysłać MMSa pod numer 70300 (0,61 zł z VAT). Można zgłosić do Konkursu dowolną liczbę fotografii, tym samym użytkownik zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

Jak oddać głos na zdjęcie?
Aby oddać głos wystarczy, że zostanie przez Użytkownika wysłany SMS pod numer 70300 o treści id_zdjęcia, np. 1256. Można wziąć udział w głosowaniu na najlepszą fotografię i wygrać roczną prenumeratę miesięcznika "Fotografia cyfrowa". Nagrody są przewidziane dla czterech osób, które oddadzą największą liczbę głosów..

Użytkownik powinien pamiętać, że: może oddać tylko jeden głos na konkretną fotografię, natomiast nie może głosować na swoje zdjęcie.

Co można wygrać?

Nagrody główne:
* I nagroda (Grand Prix) - przyznawana jest użytkownikowi, którego zdjęcie zostanie wyłonione przez jury. Kryterium wyboru zdjęcia nagrodzonego pierwszą nagrodą będzie oryginalność zdjęcia oraz najlepsze wyrażenie fotografią tytułu Konkursu.
* II nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, którego zdjęcie uzyska największą liczbę głosów podczas głosowania przez użytkowników sieci Idea.
* III nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, którego zdjęcie uzyska drugą w kolejności liczbę głosów podczas głosowania przez użytkowników sieci Idea.
* IV nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, którego zdjęcie uzyska trzecią w kolejności liczbę głosów podczas głosowania przez użytkowników sieci Idea.

Nagrody dodatkowe:
* V nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, który odda największą ilość głosów na zdjęcia w Konkursie.
* VI nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, który odda drugą co do wielkości ilość głosów na zdjęcia w Konkursie.
* VII nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, który odda trzecią co do wielkości ilość głosów na zdjęcia w Konkursie.
* VIII nagroda - przyznawana jest użytkownikowi, który odda czwartą co do wielkości ilość głosów na zdjęcia w Konkursie.

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się