DAJ CYNK

HTC: Desire HD i Desire Z

15.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7736

Ważne 0

0

HTC Corporation zaprezentowała dziś dwa nowe telefony z systemem Android: HTC Desire HD i HTC Desire Z z HTC Sense.

HTC Corporation zaprezentowała dziś dwa nowe telefony z systemem Android: HTC Desire HD i HTC Desire Z z HTC Sense.

HTC Desire HD doskonale nadaje się do obsługi multimediów dzięki jasnemu ekranowi LCD 4,3 cala, systemowi dźwiękowemu Dolby Mobile i wirtualnemu dźwiękowi SRS oraz nowemu, użytemu po raz pierwszy procesorowi Qualcomm 8255 Snapdragon 1 GHz.

HTC Desire HD pozwala rejestrować wideo jakości HD 720p i oferuje aparat o matrycy 8-megapikseli z podwójną lampą błyskową. Bazując na projekcie HTC Legend, HTC Desire HD został także wykonany z jednego bloku aluminium, zapewniając wysoką jakość i wytrzymałość.

W smartfonie została zaimplementowana funkcja HTC Fast Boot, skracająca czas potrzebny do osiągnięcia pełnej funkcjonalności po włączeniu i umożliwiająca szybkie wykonanie rozmowy lub sprawdzenie emaila.

Ludziom, którzy są nieustannie w ruchu, HTC Desire Z ułatwi kontakt z przyjaciółmi na Facebooku i Twitterze lub kolegami i klientami z pracy. Wysuwana klawiatura QWERTY w HTC Desire Z oferuje wiele skrótów i dwa definiowalne klawisze przyśpieszające dostęp do popularnych funkcji bez konieczności wchodzenia w menu.

HTC Desire Z oferuje możliwość rejestracji wideo w jakości HD 720p i zawiera aparat z matrycą 5-megapikseli z lampą błyskową. Jest to pierwszy telefon wykorzystujący nowy procesor Qualcomm 7230 800 MHz o zwiększonej wydajności i niskim poborze energii, wykorzystuje również nową funkcjonalność HTC Fast Boot.

Smartfony HTC Desire HD i HTC Desire Z będą dostępne u operatorów komórkowych w Europie i Azji już w październiku.

Nowy HTC Sense oferuje wiele nowych funkcji ułatwiających rejestrację, tworzenie i dzielenie się multimediami. Rozbudowana funkcjonalność kamery wideo pozwala rejestrować obraz jakości HD lub robić zdjęcia i dodawać do nich wiele ciekawych efektów specjalnych. Funkcja HTC Locations pozwala pobrać mapy wybranej okolicy na telefon i korzystać z nich w każdej chwili, bez konieczności czekania na załadowanie i bez ponoszenia ewentualnych kosztów roamingu.

HTC Sense umożliwia też korzystanie z e-booków Kobo. Dzięki nowemu czytnikowi, zoptymalizowanemu do korzystania na telefonach, można podświetlić tekst i wyszukać jego definicję, przetłumaczyć niezrozumiały zwrot lub zrobić notatkę.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia HTC Desire HD w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia HTC Desire Z w katalogu.

Źródło tekstu: HTC

Komentarze
Zaloguj się