DAJ CYNK

HTC 7 Mozart dostępny w Orange

16.12.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9

Ważne 0

0

Do biznesowej oferty sieci Orange trafił dziś pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 7 - HTC 7 Mozart. Telefon łączy w sobie solidną obudowę, nowatorski system i wysokiej klasy multimedia.

Do biznesowej oferty sieci Orange trafił dziś pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 7 - HTC 7 Mozart. Telefon łączy w sobie solidną obudowę, nowatorski system i wysokiej klasy multimedia.

HTC 7 Mozart wykonany został z pojedynczego bloku anodowanego aluminium o grubości 11,9 mm. 3,7-calowy ekran telefonu powstał w oparciu o technologię S-LCD, ma pojemnościowy panel dotykowy i rozdzielczość 480 x 800 pikseli. Urządzenie rozpędza procesor Qualcomm Snapdragon QSD8250, taktowany zegarem 1 GHz.

Mozart ma 8 GB pamięci wewnętrznej, którą spożytkować można zdjęcia i filmy (jakości HD) wykonywane wbudowanym aparatem 8 Mpix z ksenonową lampą błyskową. Za łączność ze światem odpowiada moduł HSPA z HSDPA do 7,2 Mb/s i HSUPA do 2 Mb/s oraz WiFi w standardach b, g i n. Nie zabrakło rzecz jasna GPS-u i łączności Bluetooth.

Telefon wykorzystuje technologie Dolby Mobile i SRS WOW HD pozwalającą uzyskać wysokiej klasy wirtualny dźwięk dookólny w muzyce i filmach. Korzysta przy tym ze standardowego złącza słuchawek typu JACK 3,5 mm. Multimedialne możliwości uzupełnia radio FM z funkcją RDS.

Mozart spełnia nie tylko oczekiwania biznesowe, ale daje fajną rozrywkę dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimediów Zune, dużemu ekranowi, czy aplikacji SNS do obsługi Facebooka, Twittera itp. Jednym zdaniem telefon z najwyższej półki - czytamy na blogu Wojciecha Jabczyńskiego, rzecznika Grupy TP.

Telefon dostępny jest aktualnie tylko w salonach firmowych sieci Orange.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: cennik Orange w ofertach Delfin, Pelikan, Pantera (24)
Zobacz: cennik Orange w ofertach Delfin, Pelikan, Pantera (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się