DAJ CYNK

Hello Kitty w polskim Orange

21.11.2008

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19413

Ważne 0

0

Niedługo w ofercie Orange pojawi się pierwszy w Polsce telefon opracowany specjalnie z myślą o najmłodszych użytkowniczkach - Hello Kitty. Pojawi sie też inny telefon - Sony Ericsson W595s.

Niedługo w ofercie Orange pojawi się pierwszy w Polsce telefon opracowany specjalnie z myślą o najmłodszych użytkowniczkach - Hello Kitty. Pojawi sie też inny telefon - Sony Ericsson W595s.

Hello Kitty jest wyposażony w aparat cyfrowy 1,3 Mpix, odtwarzacz mp3, Radio FM oraz kartę pamięci Memory Stick M2 (z obsługą do 4 GB). Jego użytkownicy będą mogli wymieniać się tapetkami Hello Kitty i dzwonkami za pomocą Bluetooth. Telefon o wymiarach 100x47x14 mm waży 104g wraz z bateria litowo-polimerową 950 mAh.Telefon będzie można kupić tylko w sklepie internetowym Orange od złotówki. Na stronie www.orange.pl/hellokitty można już zamówić subskrybcję informacji o rozpoczęciu sprzedaży oraz zapoznać się z prezentacją telefonu.

Hello Kitty to postać wymyślona przez japońską firmę Sanrio w 1974. Jest bohaterką filmów animowanych, gier komputerowych, ozdobą wielu gadżetów. Jej wizerunek pojawił się po raz pierwszy na małej, plastikowej portmonetce. Jej miejsce urodzenia to Londyn. Jest niesamowicie popularna w Japonii i Korei. Postać uroczej kotki z różową kokardką stała się symbolem przyjaźni i szczęścia. Wśród kobiet i dziewcząt na całym świecie zyskała ogromne grono fanów do którego zaliczają się także znane gwiazdy, stąd jej częsta obecność na okładkach wielu czasopism i pokazach mody. Postaci Hello Kitty towarzyszą niezliczone gadżety - wisiorki, tapetki do telefonów, dzwonki.

Drugim telefonem, który niebawem pojawi się w ofercie Orange to przygotowany wyłącznie dla Orange - Sony Ericsson W595s "Linette". Jest to kolejny model Sony Ericssona z serii Walkman. Oprócz odtwarzacza muzyki i radia jest wyposażony w aparat cyfrowy 3,2 Mpix, Bluetooth, szybką transmisję danych HSDPA oraz wyświetlacz 2,2-cala. W komplecie z telefonem dodawana będzie karta pamięci 2 GB.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson W595s w katalogu.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się