DAJ CYNK

Grupowe zakupy w Orange na kartę

20.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2861

Ważne 0

0

Orange na swoim profilu w serwisie Facebook zaproponował nową promocję opartą na idei popularnych ostatnio zakupów grupowych. Uczestnicy mogą kupić specjalny pakiet SMS-ów. Jeżeli liczba chętnych wyniesie minimum 100, to każdy z nich otrzyma zwrot równowartości pakietu na konto promocyjne.

Orange na swoim profilu w serwisie Facebook zaproponował nową promocję opartą na idei popularnych ostatnio zakupów grupowych. Uczestnicy mogą kupić specjalny pakiet SMS-ów. Jeżeli liczba chętnych wyniesie minimum 100, to każdy z nich otrzyma zwrot równowartości pakietu na konto promocyjne.

Z promocji mogą skorzystać klienci usług pre-paidowych w Orange - Pop, Orange One, Nowe Orange Go.

Aby wziąć w niej udział należy wejść na facebookowy profil operatora (który znajduje się pod tym adresem), z menu po lewej stronie wybrać opcję grupowe zakupy i zarejestrować się w aplikacji. W okresie obowiązywania oferty, czyli do 21. kwietnia do godziny 23:00, należy wykupić pakiet 600 SMS do Orange za 6 zł (ważny 30 dni). Jeżeli do zakończenia promocji przynajmniej 100 użytkowników zakupi ten pakiet, to wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają na swoje konta pre-paid po 6 zł do wykorzystania na połączenia i SMS-y do Orange, a także na transfer danych.

Promocyjne środki będą ważne przez 30 dni.

Kilkudniowe akcje będziemy powtarzać co kilka tygodni - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Zobacz: regulamin (plik .pdf; 93 kB).

Źródło tekstu: blog.tp.pl

Komentarze
Zaloguj się
23. ~klementyn
0

2011-04-21 12:57:06

Eh to Orange... 600 SMS tylko do Orange ;/ jak dla mnie bez rewelacji. W Heyah mam 1000 SMS do wszystkich sieci za 9 złotych/mies. Poza tym na facebooku też mają lepsze ''zabawy'' np. w ostatnich dniach rozdawali darmowe doładowania w Poznaniu i Krakowie, a dziś w Warszawie agenci kota Ryśka chcą rozdać 50 złotowe doładowania. Zabawa bez porównania :P

Odpowiedz

22. ~Calm7
0

2011-04-21 09:21:06

Ja tam mowie WSTYD Orange tak przymuszac do tego fajcebuka. Wstyd! A wystarczylo by oglosic, ze w dniach takich a takich, kup pakiet 600sms, a otrzymasz 6zl jesli chetnych bedzie wiecej niz 100. Itp.

Odpowiedz

21. ~djmind
0

2011-04-20 22:09:25

To ja się teraz dowiaduję? Wczoraj aktywowałem ten pakiet w tradycyjny sposób...

Odpowiedz

20. toms
1

2011-04-20 15:41:38

To jest oferta dla prawdziwych dusigroszy. Jak tam wolę moje ulubione 30 za 10. Przynajmniej mam tanio WSZĘDZIE i nie muszę czekać na sto osób :)))

Odpowiedz

19. ~
0

2011-04-20 14:38:15

I tak muszę wydać 6 zł które już do mnie nie wróci. A czekać na coś co może a nie muszę dostać to zakrawa o następną loterię. Jak mogą to podstępem zmuszają człowieka aby tylko ładował i wydawał. Tak jakby życie toczyło się tylko w okół telefonu i facebooka. Z nam osobiście profesora jednej uczelni, który do tej pory nie posiada komórki. Wszyscy studenci o tym wiedzą i jakoś gość nie ma problemu aby ktoś się spóźnił jak się umawia. Ludzie przez komórki stali się bardziej nieodpowiedzialni i niesłowni gdyż bez problemu dzwonią jak im coś nie pasuje.

Odpowiedz

18. ~
0

2011-04-20 14:37:50

Sila razenia tego portalu i jego coraz glebsza symbioza z firmami ktore sie na nim promuja, budzi moim zdaniem powazny niepokoj. Tym bardziej, ze z FB nie da sie po prostu wypisac, usunac konta, mozna co najwyzej przestac korzystac, bo "usuniecie" konta na FB nic nie znaczy, wystarczy na powrot wpisac stary login i haslo i wszystko wraca jak gdyby nigdy nic... Dzis czytalem o wtycze Bobsled do Facebooka autorstwa T-mobile, ktora rzuca wyzwanie Skype. A FB dopiero sie rozkreca i na pewno bedzie chcial odcisnac swoje trwale pietno w internecie. Metoda malych kroczkow w praktyce.

Odpowiedz

17. ~hantel
0

2011-04-20 14:19:46

@13 jasne, ale 200 osob weszlo prawie od razu, czyli zainteresowanie jest raczej duze.

Odpowiedz

16. Blank
0

2011-04-20 14:14:03

15, no ja tak zrobiłem ;P Teraz też nie jest źle. 10% extra przy dowolnym doładowaniu, nawet za 5 zł. Dzięki temu przechodzi mi premia za MNP (większość rozmów prowadzę w Play).

Odpowiedz

15. ~Longman
1

2011-04-20 13:04:19

Sama idea zakupów grupowych ciekawa i słuszna. Można nawet wyobrazić sobie promocję - im więcej się bierze chętnych do pewnego czasu, tym niższa cena jednostkowa. Niestety z wykonawstwem tego pomysłu dużo gorzej - aczkolwiek lepiej tak niż wcale. Nie wiem co to się zrobiła ostatnio za idea przymuszania ludzi do korzystania z Facebooka, przecież jest własny portal. Play też w tym względzie nie był lepszy - w zeszłym roku była akcja 30% gratis przy doładowaniu - tylko dla użytkowników Facebooka. Aż się prosi o założenie lewego konta a la "Pimpuś Dzika".

Odpowiedz

14. ~3erw
0

2011-04-20 12:51:45

fajna sprawa i tak wykupuje sms to 6 zł wpadnie na konto do orange :D ***

Odpowiedz

13. Ringu
2

2011-04-20 12:01:34

@8 - facebook liczy osoby, które tylko zarejestrowały chęć uczestnictwa w zabawie, a niekoniecznie zakupiły pakiet. Przynajmniej 100 z nich musi faktycznie ten pakiet zakupić - a informacja o ilosci sprzedanych pakietow sie nie pojawia nigdzie. Zanim napiszesz, sprawdź:)

Odpowiedz

12. Blank
2

2011-04-20 11:48:29

Z wami chyba coś naprawdę jest nie tak. Też bardzo nie lubię tej sieci, ale wasze wypowiedzi to kpina. Oferta moim zdaniem ciekawa. Za dużo facebooka w realu ale cóż zrobić. Kupujesz pakiet i zwracają ci je, tyle że zwrócone pieniądze możesz przeznaczyć do orange, na stacjonarne i transfer danych. Brawo Orange. Pierwsza dobra promocja od dłuższego czasu.

Odpowiedz

11. ~Fotelosa
0

2011-04-20 11:48:21

Ciekawe kiedy simplus zrobi jakąś promocje, choćby na fb. Dożyjemy?

Odpowiedz

10. ~
1

2011-04-20 11:38:36

Aha, kolejne promowanie na sile fajcebuka? O, nie! DZIEKUJE! Wstyd Orange, wstyd!

Odpowiedz

8. ~hantel
0

2011-04-20 11:30:16

juz jest ponad 200 osob. najpierw sprawdzcie, pozniej piszcie.

Odpowiedz