DAJ CYNK

Felieton: P4 płacze nad niewykorzystanymi szansami

24.10.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12233

Ważne 0

0

Aktualne postępowanie P4 w sprawie częstotliwości przypomina mi czasy słusznie minione. Choć rozumiem argumenty merytoryczne, że sieć się przytyka, to jednak nigdzie nie jest napisane, że każdy musi mieć po równo. Szczególnie, że nawet nie próbuje wykorzystać stwarzanych szans i liczy chyba tylko na cud w biznesie wartym grube miliardy złotych.

Aktualne postępowanie P4 w sprawie częstotliwości przypomina mi czasy słusznie minione. Choć rozumiem argumenty merytoryczne, że sieć się przytyka, to jednak nigdzie nie jest napisane, że każdy musi mieć po równo. Szczególnie, że nawet nie próbuje wykorzystać stwarzanych szans i liczy chyba tylko na cud w biznesie wartym grube miliardy złotych.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
71. ~
0

2011-11-03 21:48:57

@70 Tim Cook na prezentacji (ang. keynote) mówił, że ta opcja dla Play będzie dostępna dopiero od wersji iPhone 5C. Na 4S nie ma prawa działać, także nie pisz bzdur.

Odpowiedz

70. ~
0

2011-11-03 21:41:56

69, dokładnie od wczoraj mi się loguje na iPhonie 4S karta Play do T-Mobile niezależnie od pasma.

Odpowiedz

69. ~
0

2011-11-03 21:26:12

@68; bzdury piszesz

Odpowiedz

68. ~
0

2011-11-03 21:10:26

Mi od pewnego czasu karta Play loguje się do T-mobile i działa wszystko.

Odpowiedz

67. ~
0

2011-11-03 20:10:16

@66, Play działa wyłącznie na zasięgu macierzystym i na Plusie. Miejscami można też wbić sie na Orange ale to na starszych SIMach, bo na nowych nawet w Przemyślu nie można z Orange korzystać.

Odpowiedz

66. ~
0

2011-11-03 20:04:55

nie korzystam z Play, ale może skorzystałbym próbnie, jeśli karta sim Play Fresh zaloguje się do zasięgu T-Mobile lub Orange, bo tylko te sieci mają u mnie zasięg. Da radę korzystać z Pleja na zasięgu ...T.. czy jeszcze nie podpisali umowy o roaming krajowy ?

Odpowiedz

65. ~?
0

2011-11-02 14:47:25

Nie mówię o pre-paid. Mówię o abo za 40 zł.

Odpowiedz

64. ~
0

2011-11-02 13:42:11

63- a gdzie w W3 masz stawkę 12 gr za minutę w prepaid? Nawet w promocji podwójnych doładowań, nie wychodzi tyle.

Odpowiedz

63. ~?
0

2011-11-02 13:29:49

Jakoś nie widziałem żadnych danych na temat wyników finansowych p4 więc nie wiem skąd masz te informacje o ich świetnych wynikach? Jakoś się nimi nie chwalą więc chyba nie jest za różowo. A co do cen czy masz w P4 stawkę 12 gr za minutę? Promocje może ma najlepszą ale co do cen to bym polemizował.

Odpowiedz

62. ~
0

2011-10-27 22:40:22

Niektorym przeszkadza ze play ma swietne wyniki finansowe, swietna oferte i najlepsze ceny i stąd te szkalujale felietony, pewnie na zamowienie w3

Odpowiedz

61. ~ala
0

2011-10-26 16:32:47

60. tak będzie :) pomyśl logicznie..

Odpowiedz

2011-10-26 12:11:33

Fajnie by było gdyby wszędzie gdzie plus ma nadajnik umts 2100 postawił nadajnik umts 900 może zasięg 3g by mi w końcu dotarł do domu bo na podwórku są całe 2 kreski :P

Odpowiedz

59. ~sumix
0

2011-10-26 11:57:09

http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,10537076,Jak_skarb_moze_sie_ oblowic_na_sprzedazy_Polkomtela.html :-)

Odpowiedz

58. ~
0

2011-10-25 17:49:56

@55. Znalazłem źródło tej informacji, które powołuje się na "nieoficjalne doniesienia". Ale z takiego opisu można również wywnioskować, iż mogą to być stacje przygotowane na zlecenie Aero2. Czyli Polkomtel być może przygotowuje swoje stacje UMTS2100 na obsługę UMTS900 w zamian za możliwość zaoferowania takiej usługi swoim klientom. W sumie nie taki zły pomysł. Po przestudiowaniu mam stacji bazowych zauważyłem, że w mojej okolicy znalazłyby się ze 3-4 miejscowości bez stacji Aero2 a z masztami Polkomtela wyposażonymi w NodeB. No zobaczymy co z tego wyniknie.

Odpowiedz

57. ~MADD
0

2011-10-25 17:48:09

Coś mi się widzi że Plej ciężko będzie przędło. Skończyły się czasy pod kloszem - w końcu mają ze 6mln klientów. Czas najwyższy - jeszcze wyrównać MTR!!!!

Odpowiedz