DAJ CYNK

e-pay Łatwe Doładowania

01.04.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4714

Ważne 0

0

Era Tak Tak wraz z innymi operatorami telefonii komórkowej i firmą Euronet, uruchomiły usługę elektronicznych uzupełnień pre-paid za pomocą terminali POS (elektronicznych urządzeń obsługujących karty bankowe).

Era Tak Tak wraz z innymi operatorami telefonii komórkowej i firmą Euronet, uruchomiły usługę elektronicznych uzupełnień pre-paid za pomocą terminali POS (elektronicznych urządzeń obsługujących karty bankowe). Usługa "e-pay Łatwe Doładowania" za pomocą terminali, to kolejne udogodnienie dla użytkowników telefonów na kartę, którzy do tej pory mogli elektronicznie uzupełnić konto w punktach sprzedaży operatorów, w bankomatach, jak również za pomocą SMS-ów lub Intenetu.

Uzupełnienia elektroniczne są zawsze dostępne, a przy tym pozwalają klientom na doładowanie kwotą już od 10, a nawet do 500 zł. (tradycyjne uzupełnianie odbywa się za pomocą papierowych kuponów, o nominałach 20, 50, 100, 150 zł). Era Tak Tak jako jedyny operator oferuje tak szeroki zakres kwoty uzupełnienia konta. Ponadto za pośrednictwem terminali klienci mogą uzupełnić konto dowolnego telefonu.

W sieci Era Tak Tak, elektroniczna forma uzupełniania konta premiowana jest wyższą liczbą dodatkowych SMS-ów lub minut niż uzupełnienia o takiej samej wartości przeprowadzone z wykorzystaniem kuponów papierowych.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się