DAJ CYNK

Dyad: plan taryfowy "Europa bez limitów"

28.02.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 46537

Ważne 0

0

Firma Dyad Group ogłosiła uruchomienie kolejnego planu taryfowego "Europa bez limitów".

Firma Dyad Group ogłosiła uruchomienie kolejnego planu taryfowego "Europa bez limitów". Abonent nowej taryfy uzyskuje możliwości wykonywania nielimitowanych połączeń telefonicznych z numerami w Europie, Rosji, Izraelu za stałą miesięczną opłatę w wysokości 110 euro (418 złotych) miesięcznie.

W ramach planu "Europa bez limitów" za miesięczny abonament w wysokości 110 euro użytkownik usługi uzyskuje nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi w Austrii, Belgii, Republice Czeskiej, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech,Grecji, Irlandii, Izraelu, Włoszech, Luksmeburgu, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rosji (Moskwa i Sankt Petersburg), Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Firma Dyad Group zaoferowała również inny nielimitowany pakiet "Azja bez limitów". W ramach tej usługi użytkownik uzyskuje możliwość uzyskiwania nielimitowanych połączeń z numerami stacjonarnymi w Australii, Japonii, Malezji, Nowej Zelandii, Korei Południowej i na Tajwanie. Plan obejmuje również nielimitowane połączenia ze numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Singapurze i Hong Kongu. Miesięczny abonament wynosi 110 euro.

Nowo wprowadzone plany uzupełniają ofertę firmy dotyczącą połączeń nielimitowanych. Od roku firma oferuje nielimitowane połączenia z numerami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w ramach pakietu "Ameryka bez limitów" za miesięczny abonament w wysokości 110 euro.

Klienci usługi Dyad DigiPhone mogą również połączyć pakiety nielimitowane. "Nielimitowany duet" to pakiet, w ramach którego za miesięczną opłatą w wysokości 125 euro klient uzyskuje dwa dowolne wybrane przez siebie pakiety nielimitowane. Dyad oferuje również pakiet "Świat bez limitów", który zawiera nielimitowane połączenia telefoniczne z numerami wyszczególnionymi w pakietach. Miesięczny abonament za ten pakiet wynosi 150 euro.

Połączenie dowolnej taryfy z usługą "Dyad GSM" umożliwia klientowi korzystanie z tanich połączeń międzynarodowych za pomocą telefonu komórkowego. " Teraz użytkownicy telefonów komórkowych mogą łączyć się z numerami europejskimi płacąc 5 centów lub australijskimi za 6 centów za minutę połączenia. To taniej niż koszt wysłania sms`a.

Źródło tekstu: Dyad

Komentarze
Zaloguj się
4. ~Chirurg bez serca
0

2010-09-16 17:31:13

Według mnie ERA ma najlepszą ofertę a nie jakiś tam DYAD :/

Odpowiedz

3. ~
0

2010-09-16 13:30:07

http://www.dyadgroup.com/

Odpowiedz

2. LuiN
0

2008-09-11 23:18:15

1, pewnie już nie:)

Odpowiedz

1. ~
0

2007-10-09 15:38:31

Czy oni to jeszcze oferują ? :)

Odpowiedz