DAJ CYNK

"blueconnect Max" - Internet w TakTaku

18.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 31

Ważne 2

0

Od 19. maja Era wprowadza w TakTaku i TakTak Fonie ofertę dostępu do Internetu za stałą opłatą na 30 dni - blueconnect Max.

Od 19. maja Era wprowadza w TakTaku i TakTak Fonie ofertę dostępu do Internetu za stałą opłatą na 30 dni - blueconnect Max.

blueconnect Max to oferta, w której użytkownik płaci stałą kwotę (9 zł) niezależnie od czasu, jaki poświęca na surfowanie po Internecie oraz bez względu na ilość pobranych danych. Usługę można włączyć wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści MAX pod numer 8010. Uruchomienie blueconnect Max zostanie potwierdzone SMS-em, a z konta klienta zostanie pobrana kwota 9 zł.

Od tego momentu użytkownik będzie korzystał z dostępu do Internetu w telefonie komórkowym przez 30 kolejnych dni, z prędkością przesyłania danych 1Mb/s. Po przekroczeniu 100 MB transferu danych w miesiącu prędkość dostępu może zostać ograniczona do 16 kb/s. Taryfikacja transmisji w ramach usługi odbywa się, co 100 kB (przy osobnym naliczaniu danych odbieranych i wysyłanych). Po upływie wskazanego terminu oferta zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 30 dni.

Użytkownicy TakTaka i TakTak Fona mogą również korzystać z usługi Compressor Mini, która zapewnia adaptację stron do ekranu telefonu oraz kompresję danych pozwalającą na zaoszczędzenie aż do 70% bajtów.

Zobacz: regulamin "blueconnect Max" w TakTak
Zobacz: regulamin "blueconnect Max" w TakTak fon

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się