DAJ CYNK

Bezprzewodowe szpiegowanie Smartvue

sirmark

Wydarzenia

Firma Smartvue Corporation opracowała nowy system monitoringu wideo Smartvue S2, wykorzystujący technologię bezprzewodowej komunikacji 802.11n.

Firma Smartvue Corporation opracowała nowy system monitoringu wideo Smartvue S2, wykorzystujący technologię bezprzewodowej komunikacji 802.11n. Premiera rozwiązania miała miejsce w trakcie imprezy ISC East Trade Show.

System Smartvue S2 składa się z cyfrowej kamery S2 Wireless Camera oraz cyfrowego magnetowidu S2 Wireless DVR - komunikujących się w oparciu o szybki standard 802.11n - które umożliwiają rejestrację obrazów o wysokiej jakości, z możliwością przesłania ich na telefon komórkowy.

Smartvue S2 koduje obraz za pomocą kodeka H.264. Dodatkowo w systemie wykorzystano technologię Digital Pixel System firmy Pixim, która umożliwia rejestrację dynamicznych obrazów w doskonałej jakości i to zarówno w ciemnym, jak i jasnym otoczeniu. W skład DPS wchodzi czujnik obrazu, procesor przetwarzający dane i oprogramowanie zapewniające lepsze renderowanie kolorów oraz gwarantujące możliwość obróbki zarówno ciemnych jak i jasnych scen. Aby poprawić parametry transmisji bezprzewodowej, producent Smartvue S2 wyposażył swoją nowość w technologię True MIMO firmy Airgo Networks, dzięki czemu zasięg sygnału wzrósł aż 10–krotnie.

Nowy system monitoringu wideo produkcji Smartvue Corporation jest już obecnie dostępny dla strategicznych partnerów firmy, a do masowej sprzedaży trafi w lutym przyszłego roku. Niestety nie wiadomo na razie nic na temat ceny systemu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: MobileMag

Przewiń w dół do następnego wpisu