DAJ CYNK

Będą bonusy za polecanie usług Play

06.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8983

Ważne 0

0

Play startuje z programem polecającym usługi. Darmowe złotówki i pakiety transmisji danych otrzymają polecający i poleceni - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Play startuje z programem polecającym usługi. Darmowe złotówki i pakiety transmisji danych otrzymają polecający i poleceni - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Program obejmie użytkowników Play Fresh, Mixtury oraz Play Online na kartę. Mechanizm programu i bonusy mają być przedstawione już wkrótce.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
86. ~ion
0

2010-04-15 21:35:56

tyle narzekałem także na telepolis o tym, więc jak dziś dostałem te bonusy w końcu to warto o tym napisać: "po wielu dniach i wielu reklamacjach (licząc od 6go kwietnia 2010r.) w końcu dziś wieczorem dostałem informacje że bonusy zostały przyznane. Sprawdziłem: faktycznie ja dostałem 1GB dodatkowego netu na playonline na karte - a osoba która mnie namówila dostała 15zł na play fresh - niby było to dłużej niż regulaminowe (przypominam - był to ich własny regulamin) max 48godzin. ale najważniejsze że bonusy w końcu przyszły - czyli program jednak istnieje i nie jest to promocja widmo :)) ;P" - no ok - teraz nikt nie zarzuci mi że jestem nieobiektywny czy złośliwy - bo taki nie jestem. Pozdrawiam

Odpowiedz

85. ~
0

2010-04-15 14:37:26

dostalem dzis te bonusy dobre

Odpowiedz

83. ~nick
-1

2010-04-13 11:21:13

tak to właśnie jest ze wszystkimi wspaniałymi obietnicami bonusów play a wy sie ciągle dajecie nabierać

Odpowiedz

82. ~
-1

2010-04-13 09:46:59

Czy ktoś otrzymał ten bonus za polecenie bo ja od 6 kwietnia mimo spelnienia warunków nie dostałem

Odpowiedz

81. ~
-1

2010-04-12 14:05:19

Gizmo, moze to Ty masz nieciekawa osobowosc- tak przynajmniej wynika ze sposobu w jaki traktujesz rozmowcow. Ja mam bez przerwy problem z zasiegiem, a wlasciwie z nawiazaniem polaczenia kiedy jestem w zasiegu stacji wlasnych Play (nie mam tego problemu kiedy jestem w roamingu z Plusem). Tak wiec ja tez nikomu bym tego szajsu nie polecil

Odpowiedz

80. ~Adam
1

2010-04-12 11:51:34

A ja polecam każdemu Play w Kazdej postaci. Sam mam kilka telefonów w Play i rodzinka dalsza tez przechodzi i jest super zadowolona. Zrywane połaczenia to bajki konkurencji. Mi tez tak gadali i ani razu przez 2 lata nie zerwało

Odpowiedz

79. ~yeti
1

2010-04-11 11:30:12

Też prawda ale to że miałbyś taniej nie oznacza że faktycznie miałbyś taniej w rzeczywistości. Jeżeli masz całą rodzinkę w innej sieci to już nie masz wcale taniej. Bo w jednej sieci są nawet w abonamentach zniżki i pakiety gdzie gadki wychodzą za grosze.

Odpowiedz

78. ~PoliPig
-1

2010-04-10 02:52:34

Przechodząc do Play poczułbym się jak egoista. Co z tego, że ja miałbym taniej, skoro wszyscy dzwoniący do mnie płaciliby 3 razy więcej? Płacenie za ideologię? Ja podziękuję. Może za 2-3 lata

Odpowiedz

77. ~arek
-1

2010-04-08 11:58:04

Korzystałem z play fresh ponad pół roku,wczesniej miałem TT. Od kilku dni ponownie jestem w TT a karta play trafiła do klopa. Jakość usług przeraża ostatnimi czasy: zrywa połączenia głosowe,szumi a niekompetencja pracowników biura obsługi woła o pomstę do nieba. Korzystam też z play online w abonamencie i zauważylem że jakość usług bardzo się pogorszyła. Jak dzwoniłem do B.O. to trafiłem na jakiegoś ćwoka,który nie potrafił nawet zresetować mojego konta playonline. Żenada :/

Odpowiedz

76. ~ztomasz
-1

2010-04-08 10:29:30

~Taol te 3% to bedziesz miec jak bedziesz ladowac przez blue. Moj link polecajacy dzieki ktoremu dostaniesz dodatkowo 2zl to https://www.blue.pl/?idAgent=MzI3NDc=&idBanner=LTE=

Odpowiedz

75. ~
1

2010-04-07 22:09:14

Ja już poleciłem PF jednej pani. Nie narzeka chyba (w sumie nie pytałem). Kolega chciał przedłużyć umowę w spamErze. Zaszedł do punktu, a tam mu zaproponowali telefon (taki jaki on chce) za 700 zł. Kolega zaśmiał się w głos (to już lepiej w necie bez cyrografu sobie kupić, duży wybór do takiej kwoty) i wybiera się do Playa (tam ten telefon będzie miał za 1 zł).

Odpowiedz

74. ~moonlight
-1

2010-04-07 11:48:04

hmmm, to ciekawe, moze powinni raczej nagrodzic tych co wciaz pozostaja w play mimo ze maja ograniczenia w mozliwosci korzystania z sieci dzieki pomyslom typu uniemozliwienie wybrania roamingu plusa :)

Odpowiedz

73. ~
1

2010-04-07 11:44:57

72. Zagnot wypisywanie takich głupot jak Twoje wynika z braku wiedzy i niechęci czytania regulaminów. Czytanie nie boli.

Odpowiedz

72. ~Zagnot
-1

2010-04-07 11:16:05

Pewnie. Nie mam nic innego do roboty jak tylko wciskać tę playową padlinę moim znajomym. Poza tym na znajomych się nie zarabia....

Odpowiedz

71. ~ddd
1

2010-04-07 10:14:09

Śmieszą mnie idioci którzy najeżdżają na playa bo obniżył stawki, nie biąrąc pod uwagę tego, że dzięki temu ich sieć też im obnży :)

Odpowiedz