DAJ CYNK

Android 2.2 już w maju

21.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6822

Ważne 0

0

Według Android and Me jeszcze w maju na rynek trafi nowa wersja systemu operacyjnego Google Android oznaczona jako 2.2 Froyo. Wiemy już jakich zmian można się po nim spodziewać.

Według Android and Me jeszcze w maju na rynek trafi nowa wersja systemu operacyjnego Google Android oznaczona jako 2.2 Froyo. Wiemy już jakich zmian można się po nim spodziewać.

Przede wszystkim dostaniemy obsługę Flash 10.1 - czyli możliwość otwierania strumieniowego audio i wideo na większości popularnych witryn. Do tego Google obiecuje większą ilość wolnej pamięci RAM, kompilator JIT, dodaną w standardzie funkcję radia FM, udoskonaloną obsługę OpenGL ES 2.0 i obsługę wielokolorowych trackballi.

Testy oprogramowania już trwają, nowy system zostanie oficjalnie zaprezentowany na konferencji, która odbędzie się 19. maja w San Francisco.

Źródło tekstu: Android and Me, wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~bandito
0

2010-09-12 17:25:12

Android 2.2 dodaje sterowniki 3D oraz możliwość używania technologi Flash na stronach internetowych. http://www.petitiononline.com/sgalax22/ To petycja do producenta w sprawię aktualizacji.

Odpowiedz

34. ~Petrez80
0

2010-05-15 10:07:28

Wczoraj na infolinii samsunga powiedzieli, ze aktualizacja do 2.1 powinna byc w ciagu miesiaca. Nie wiadomo czy aktualizacji bedzie mozna dokonac samodzielnie czy w serwisach producenta.

Odpowiedz

33. ~pablo
0

2010-04-23 09:17:56

hose a jest jakis backup na programy do androida ?

Odpowiedz

32. ~baribal
0

2010-04-22 20:03:36

Mam nadzieje, ze ten update szybko sie pojawi na Desire.sie pojawi.

Odpowiedz

31. ~jarekt
0

2010-04-22 09:42:16

Hero to genialny telefon a 1.5 podrasowany przez HTC dziala rewelacyjnie. Druga strona medalu jednak jest taka, ze aktualizacje sa obiecywane od roku i termin przesowany juz byl chyba z 8 razy. To jest wybitnie niepowazne traktowanie klientow. Ja rozumiem poslizg tygodniowy ale polroczny? Teraz kupilem Milestona i ciesze sie 3 razy lepszym telefonem z androidem 2.1. W dodatku android jest prawie czysty wiec zrobienie aktualizacji powinno byc banalnie proste. 3 razy sie zastanowie nad kolejna sluchawka od HTC.

Odpowiedz

0

2010-04-22 08:42:57

Mam na hero 1.5 i jestem więcej niż zadowolony.Podobno 2.1 to rewolucja więc nie mogę sie do doczekać. Cieszy mnie ze następny mój telefon z Androidem będzie miał radio. Trochę wolno i skokowo aktualizuje HTC ale i tak lepiej traktuje klientów niż symbian i windows mobile więc nie narzekam :) Jak ktoś juz napisał za szybko wchodzą te aktualizacje.

Odpowiedz

29. Hose
0

2010-04-22 07:51:20

pablo - tracisz wszystko, z karty niby nic nie znika jednak dodatkowo najlepiej ją wyjąć na czas aktualizacji.

Odpowiedz

28. ~
0

2010-04-22 01:18:15

Taka ingerencja w oprogramowanie to utrata gwarancji, taka jest zasada. Musi wyjsc oficjalnie wtedy możecie coś robić.

Odpowiedz

27. ~pablo
0

2010-04-22 00:04:24

Jak to jest z aktualizacja??Czy traci sie wczesniej zainstalowane programy??Np przez pc studio??

Odpowiedz

26. ~pablo
0

2010-04-22 00:03:55

25.Jak to nie tracisz gwarancji??Przeciesz przez odina chyba własnie sie traci gwarancje?Czy ma ktos link to oficjalnego androida2.1 w pełnej wersji?

Odpowiedz

25. ~baalzahmon
0

2010-04-21 21:45:26

dzierski to sobie sam zaktualizuj, to żaden problem i nie tracisz gwarancji OMG szukacie problemów.

Odpowiedz

24. Hose
0

2010-04-21 21:19:29

Wersja v2.1 jest w i5700 bardzo szybka i sprawnie działa (chociaż prawdę mówiąc 1.6 miałem okazję tylko dobę testować zanim wrzuciłem 2.1), ciekawe czy 2.2 wniesie jeszcze jakieś nowości bo wiadomo że obecne telefony bez sprzętowego radia chyba raczej nadal go mieć nie będą, w każdym razie nie sądzę by radio było w jakimś aparacie "zaszyte" i czekało na odpowiednią wersję androida ;-)

Odpowiedz

23. kwistas
0

2010-04-21 20:51:23

Jak pisałem, nie ma co się napalać jak nic nie wiadomo.

Odpowiedz

22. kwistas
0

2010-04-21 20:47:53

19. wiem o tym, chodziło mi o Galaxy, coś mówiono, nawet Samsung coś wspominał i nadal nic nie dostali.

Odpowiedz

21. rcicho
0

2010-04-21 20:40:46

Samsung i5700 Spica na 100% dostanie oficjalny Android 2.1 (kwestia najbliższych tygodni). Hero też na 100% i z tego co wiem będzie to w maju w okolicy połowy miesiaca (może trochę wcześniej). Magic też dostanie ale Magici z polskiego Orange raczej nie. Orange wycofało ze sprzedaży tez świetny telefon i nie zamierza go juz wspierać. Być może HTC samodzielnie da aktualizację dla polskich Magic''ów ale to nic pewnego. Co do Samsunga i7500 Galaxy to nie dawno mówiło się że być może otrzyma aktualizację do 2.0 ale pewnie nic z tego nie wyszło. Oczywiście dla każdego telefonu z Androidem są różne nieoficjalne ROMy (w tym również dla i7500). Trzeba tylko trochę o tym poczytać.

Odpowiedz