DAJ CYNK

Zestawienie bonusów za rejestrację numerów na kartę

29.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 64285

Ważne 15

3

Operatorzy prześcigają się w promocjach dla osób rejestrujących numery na kartę. Jako, że powoli zbliża się ostateczny termin rejestracji, zebraliśmy w jednej wiadomości wszystkie aktualne bonusy za rejestrację w każdej z sieci.

Operatorzy prześcigają się w promocjach dla osób rejestrujących numery na kartę. Jako, że powoli zbliża się ostateczny termin rejestracji, zebraliśmy w jednej wiadomości wszystkie aktualne bonusy za rejestrację w każdej z sieci.

Orange i nju mobile

Od 14 października dostępny jest nowy, większy niż do tej pory, bonus dla osób rejestrujących numer w sieci Orange i nju mobile. Aktualnie jest to 1000 zł do wykorzystania na rozmowy (na numery stacjonarne też), SMS-y, MMS-y i transmisję danych oraz 100 GB. Bonus można wykorzystać przez 30 dni. Aby go uruchomić należy wysłać SMS-a o treści BONUS pod numer 80028. Promocja jest też dostępna dla osób przenoszących numer do sieci i jest ważna do 30 listopada. Dodać trzeba, że przenoszący numer do Orange może skorzystać, że specjalnie przygotowanych ofert np. nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 18GB danych za 28 zł.

Zobacz: Regulamin bonusu za rejestrację numeru w Orange
Zobacz: Regulamin bonusu za rejestrację numeru w nju mobile

Play, RedBull Mobile i Fakt Mobile

Play posiada kilka wariantów rejestracji numerów. Dla osób mających już numer w sieci jego wysokość zależy od stażu numeru (dotyczy również RedBull Mobile i Fakt Mobile):

  • 100 GB, rok ważności konta - dla klientów Play Internet na kartę,
  • 100 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla nowych klientów,
  • 200 zł, 10 GB, rok ważności konta - dla numerów ze stażem w sieci 1-2 lata,
  • 300 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 2-3 lata,
  • 400 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż 3-4 lata,
  • 500 zł, 10 GB, rok ważności konta - za staż powyżej 4 lat.

Bonusy są ważne przez 30 dni.

Osoby przenoszące numer do sieci Play dostaną konto ważne rok, pakiet 20 GB oraz 200 zł i w tym przypadku bonusy są ważne przez 60 dni. Pakiety złotówek mogą być wykorzystane na połączenia do wszystkich sieci (w tym numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y. Aby skorzystać z promocji należy skorzystać z krótkiego kodu *111*300*1#, wysłać SMS-a o treści START.300 na numer 111) lub uruchomić go po zalogowaniu do swojego konta na Play24.

Promocja obowiązuje do 1 lutego 2017 roku.

Zobacz: Regulamin promocji w sieci Play
Zobacz: Regulamin promocji w sieci RedBull Mobile
Zobacz: Regulamin promocji w sieci Fakt Mobile

T-Mobile, Heyah i tuBiedronka

Klienci rejestrujący numer w T-Mobile i Heyah otrzymają pakiet 10 GB dodawany do każdego doładowania za minimum 25 zł przez rok (maksymalnie jeden raz na 30 dni), nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci przez 30 dni oraz rok ważności konta. Pakiet internetowy za doładowanie należy uruchomić SMS-em o treści TAK na numer 80575, dwa pozostałe bonusy uruchamiają się automatycznie.

Osoby przenoszące numer do T-Mobile otrzymają za 25 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, nielimitowane SMS-y i nielimitowany Internet przez trzy okresu rozliczeniowe (potem 10 GB co miesiąc). Ta promocja obowiązuje do 3 stycznia 2017 roku. T-Mobile cały czas ma na swojej stronie regulamin, wg którego promocja kończy się 30 września 2016 roku, ale regulamin na stronie Heyah mówi o końcu promocji 1 lutego 2017 roku.

Klienci sieci tuBiedronka za rejestrację numeru otrzymują konto ważne rok

Zobacz: Regulamin promocji rok ważności konta za rejestrację numeru w Heyah
Zobacz: Regulamin bonusu za doładowanie w Heyah
Zobacz: Regulamin bonusu za rejestrację w T-Mobile
Zobacz: Regulamin promocji rok ważności konta za rejestrację numeru w tuBiedronka
Zobacz: Regulamin promocji dla przenoszących numer

Plus i Plush na kartę

Klienci rejestrujący numer w Plusie na kartę otrzymają 500 zł (na połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, SMS-y, MMS-y i transmisję danych), 50 GB oraz rok ważności konta. Bonus jest ważny przez 30 dni. Aby go uruchomić należy wysłać SMS-a o treści BONUS na numer 80110. Klienci Plusha na kartę za rejestrację otrzymują 500 zł i 50 GB na 30 dni. Bonus uruchamiany jest w taki sam sposób.

Osoby przenoszące numer do Plusa otrzymają 50% rabatu na jedną z wybranych promocji:
  • bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne,
  • bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i bezpieczny pakiet internetowy
  • rozmowy i SMS-y do wszystkich na komórki bez limitu i bezpieczny pakiet internetowy 6 GB.

Promocje są ważne do 1 lutego 2017 roku.

Zobacz: Regulamin bonusów za rejestrację numerów w Plusie na kartę
Zobacz: Regulamin bonusów za rejestrację numerów w Plusie na kartę w Plushu
Zobacz: Regulamin bonusu Rok ważności konta w Plusie na kartę

Virgin Mobile

Każdy klient rejestrujący numer w Virgin Mobile otrzymuje bonus w postaci zwrotu 50% wartości pakietów #WSZYSTKO: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ lub #DLAMNIESUPER przez dwa okresy rozliczeniowe. Aby uruchomić bonus należy skorzystać z krótkiego kodu *222*50#. Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2017 roku.

Zobacz: Regulamin bonusu "Kasa wraca" za rejestrację numeru w Virgin Mobile

lajt mobile

Osoby rejestrujące numer w laj mobile otrzymają podwójną wartość doładowania. Premiowane jest zasilenie konta dowolną kwotą w przedziale 1-500 zł. Promocja jest uruchamiana automatycznie i obowiązuje do odwołania.

Zobacz: Regulamin bonusu za rejestrację numeru w lajt mobile

Mobile Vikings

Dla wszystkich, którzy zarejestrują numer na kartę w Mobile Vikings, przewidziano bonus w postaci darmowych 10 GB Internetu oraz nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne na okres 31 dni. Osoby korzystające jedynie z oferty Internetu mobilnego otrzymają w prezencie 14 GB Internetu na okres 60 dni. Warunkiem skorzystania z bonusu jest doładowanie konta kwotą minimum 10 zł w ofercie głosowej i 20 zł w ofercie Internetu mobilnego.

Bonus można uruchomić po zalogowaniu się do swojego konta na stronie internetowej operatora. Promocja obowiązuje do 1 lutego 2017 roku.

Zobacz: Regulamin bonusu za doładowanie w sieci Mobile Vikings

wRodzinie

Rejestrując numer - poza 24 miesięczną ważnością konta (po doładowaniu konta), klienci wRodzinie otrzymują pół roku rozmów wewnątrz sieci wRodzinie za darmo.

Aktywacja bonusu następuje po formalnym potwierdzeniu dokonania rejestracji numeru przez operatora.

Zobacz: Regulamin bonusu za rejestrację numeru w sieci wRodzinie

Informacje o rejestracji

Szczegółowe informacje dotyczące formy rejestracji oraz dostępnych punktach, w których można jej dokonać, znajdują się na specjalnie stworzonych stronach internetowych. Wszystkie niezbędne adresy znajdują się poniżej:

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się