DAJ CYNK

Darmowy abonament za polecenie w lajt mobile

26.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3543

Ważne 7

4

Polecając innej osobie abonament w Lajt Mobile można uzyskać darmowy abonament do trzech miesięcy za każdą poleconą osobę.

Polecając innej osobie abonament w Lajt Mobile można uzyskać darmowy abonament do trzech miesięcy za każdą poleconą osobę.

Aby skorzystać z promocji osoba polecająca musi przekazać operatorowi dane osoby zainteresowanej ofertą. Można zrobić to pod nr telefonu 727 700 700 lub elektronicznie na adres: info@lajtmobile.pl. Następnie operator kontaktuje się z tą osobą, a w przypadku podpisania umowy polecający otrzymuje zniżkę na abonament w wysokości zobowiązania zawartego przez nowego klienta. Czyli jeśli osoba polecana podpisze umowę na 36,99 zł, to osoba polecająca dostanie zniżkę na abonament w kwocie 36,99 zł.

Jeśli osoba polecająca ma umowę zawartą na okres 24 miesięcy, to zniżka jest wprowadzana na okres 3 miesięcy, przy umowie na 12 miesięcy są to 2 miesiące rabatu i jeden miesiąc przy umowie na czas nieokreślony.

Promocja trwa do odwołania, a ilość poleconych osób jest nieograniczona.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Tagi: Lajt Mobile
Komentarze
Zaloguj się
15. ~Grzybek
0

2016-02-29 08:16:08

Bardzo fajna oferta, tylko ciekawi mnie sam operator. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z nim ?

Odpowiedz

14. ~Z1
0

2016-02-27 02:09:06

PIERWSZY RAZ SŁYSZĘ O TEJ SIECI WIRTUALNEJ / sorki ale ja korzystam z konkurencji :) TAKIE MAMY CZASY :)

Odpowiedz

13. ~
0

2016-02-26 22:55:26

Ten cały club50 to jakaś lichwa z tego co czytam.

Odpowiedz

12. LuiN
0

2016-02-26 21:22:26

@11, tak jak Ci pisałem pod innym newsem, nie pominęliśmy tej oferty z premedytacją i dziękujemy za cynk w temacie. Telepolis.pl jest po to, by można było znaleźć najlepsze oferty niezależnie od tego czy sami o nie walczyliśmy, czy też nie. Ta nie da się ukryć jest bardzo ciekawa.

Odpowiedz

11. ~pabloki
-1

2016-02-26 18:30:34

można zyskać więcej niż w fast50club. taniej niż wplusie a działaja na plusie.wystarcza np. 4 osoby z 2letnia umową i polecający ma rok abonamentu za darmo.

Odpowiedz

10. ~9
0

2016-02-26 18:17:23

9. Musisz pogadac z Luinem/'' on te sprawy zna. Uwazaj na nick to bedziesz go widzial - jest b. Czesto.

Odpowiedz

9. ~cycuś dziadziusia
0

2016-02-26 17:59:11

1 moźe Ty mnie poinformujesz o jakim klubie piszesz.

Odpowiedz

8. ~Anal
-2

2016-02-26 17:45:42

darmowy anal za polecenie

Odpowiedz

7. ~Tomq
0

2016-02-26 17:19:42

Celebrytow*

Odpowiedz

6. ~Tomq
1

2016-02-26 17:19:15

@4 nie muszą się reklamowac,nie wynajmują celebrować dlatego gimby są zdziwiony jak ty. A działają na plusie !!

Odpowiedz

3. ~SA10B
0

2016-02-26 16:51:31

@2 Boss Witek będzie wk....

Odpowiedz

2. ~
0

2016-02-26 16:46:44

Lepszy bonus niż klubie Fast50

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
-1

2016-02-26 16:42:13

Konkurencja dla Fast50Club brawo!

Odpowiedz