DAJ CYNK

ZTE Blade G w sierpniu w Play

17.07.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3897

Ważne 3

3

ZTE przedstawił model Blade G, udoskonaloną wersję poprzednich wcieleń smartfonów z tej serii. Odnajdziemy w nim między innymi większy wyświetlacz oraz mocniejszą baterię.

ZTE przedstawił model Blade G, udoskonaloną wersję poprzednich wcieleń smartfonów z tej serii. Odnajdziemy w nim między innymi większy, 4.5-calowy wyświetlacz oraz mocniejszą baterię o pojemności 2000mAh.

ZTE Blade G wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 4.5 cala. Dotykowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli umożliwia odtwarzanie filmów w wysokiej jakości obrazu, a funkcja HD audio nadaje im odpowiednią oprawę. Sercem smartfona jest dwurdzeniowa jednostka napędowa z zegarem 1.2GHz, która sprawnie obsługuje aplikacje działające pod kontrolą Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Na uwagę zasługują przydatne moduły - Bluetooth 3.0 oraz A-GPS. Producent zaimplementował również dwie kamerki - frontową VGA do wideo rozmów i główną o matrycy 5MPx, z auto focusen oraz fleszem.

Kolejny smartfon z serii Blade, z oznaczeniem G, już utorował sobie drogę do oferty operatorskiej i będzie dostępny w sierpniu w Play za symboliczną złotówkę - mówi Sławomir Kowalik, który w ZTE Poland odpowiada za sprzedaż terminali abonenckich.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE

Tagi: zte
Przewiń w dół do następnego wpisu