DAJ CYNK

Znamy więcej szczegółów powrotu Nokii

02.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3897

Ważne 7

1

Jesteśmy coraz bliżej powrotu Nokii na rynek smartfonów. W sieci pojawiły się kolejne szczegóły na ten temat.

Jesteśmy coraz bliżej powrotu Nokii na rynek smartfonów. W sieci pojawiły się kolejne szczegóły na ten temat.

Nowe urządzenia Nokii będzie produkować firma HMD Global, której część załogi stanowią byli pracownicy Nokii i Microsoftu. Firma będzie korzystać z zasobu patentów i marki Nokia przez co najmniej 10 lat.

Na oficjalnej stronie Nokii pojawiła się już nowa zakładka - telefony. Jest ona jeszcze pusta, ale już niedługo powinny się na niej pojawić pierwsze smartfony i proste telefony. Ich sprzedaż ma ruszyć w pierwszej połowie 2017 roku, a sama prezentacja ma odbyć się na początku przyszłego roku.

Źródło tekstu: The Verge; wł

Tagi: nokia
Komentarze
Zaloguj się
19. ~r
-1

2016-12-02 16:32:50

Które to te nowe wiadomości? Bo ja nic nowego nie widzę.

Odpowiedz

18. ~Calm7
0

2016-12-02 15:42:41

Nareszcie coś dla Mnie:-D

Odpowiedz

17. DanielR
0

2016-12-02 15:32:05

orson_dzi , zakładka "Telefony" nie jest pusta. Są na niej słynne buble tupu 216, 222, czy 230. Czyli SZAJS za który - jak widać, Noka chce wziąć pełną odpowiedzialność, skoro go reklamuje na swojej stronie.

Odpowiedz

16. ~
0

2016-12-02 15:19:23

W Polsce to będzie hit, bo to tutaj silna marka!

Odpowiedz

15. DanielR
0

2016-12-02 14:38:35

Boże jeśłi istniejesz spraw, by Nokia wprowadziła wreszcie na rynek W PEŁNI DOPRACOWANY TELEFON z fizyczną klawiaturą w oparciu o oprogramowanie w wersji minimum s40, rozbudowane o współczesne niezbędne funkcjonalności.

Odpowiedz

14. ~Piter
1

2016-12-02 13:43:46

Przydałby się porządny telefon z klawiaturą, ale nie taki jak te tanie plastikowe, kolorowe które wyglądają jak zabawki dla dzieci.A smartfony...najważniejszy okres na rynku to tragiczne rządy Elopa i sprzedaż działu telefonów. Teraz karty są praktycznie rozdane, a to będzie składak ze znaczkiem Nokii. Ciekawe czy nakładka będzie pozytywnie się wyróżniała na rynku. No i cena...jest Samsung, Apple, LG, ale też Huawei, Xiaomi...

Odpowiedz

13. ManiacGSM
-2

2016-12-02 13:34:24

jedynie gdzie może isć sprzedaż to Indie, bo nikt w europie nie kupi tego shitu.

Odpowiedz

12. konsurek
1

2016-12-02 12:50:32

jak będzie wąż, biorę trzy!

Odpowiedz

11. ~
1

2016-12-02 12:39:38

No zobaczymy gdyby coś było dobrego to być może kupię.

Odpowiedz

10. telebolo
0

2016-12-02 12:36:56

pierwszy i najlepszy tel 3310

Odpowiedz

9. ~~~~
0

2016-12-02 12:24:24

@2 Telefony będą bazować na Androidzie, co więc nie ściągnięsz nic.

Odpowiedz

8. ~kanku3
0

2016-12-02 12:08:28

części = część

Odpowiedz

7. ~Twitter-owicz
0

2016-12-02 12:02:31

@5 Jak się nic nie zmieniło to :

Odpowiedz

0

2016-12-02 12:02:16

Do dario, ślepy jestes ?

Odpowiedz