DAJ CYNK

Wyprzedaż urządzeń w Orange

27.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5267

Ważne 1

7

Orange rusza z poświąteczną wyprzedażą sprzętu. Ceny urządzeń (początkowa i rat) są niższe do 500 zł.

Orange rusza z poświąteczną wyprzedażą sprzętu. Ceny urządzeń (początkowa i rat) są niższe do 500 zł.





Promocja obowiązuje od 27 grudnia. Łączne ceny smartfonów są niższe do 500 zł:

  • Samsung Galaxy S6 za 329 zł na start (stara cena 709 zł) w abonamencie za 74,99 zł z ratą 25,01 zł (stara rata 30zł),
  • HTC Desire 825 za 39 zł na start (stara cena 59 zł) w abonamencie za 54,99 zł z ratą 5,01 zł (stara rata 25,0 zł),
  • Huawei P9 Lite dual SIM za 129 zł na start (stara cena 209 zł) w abonamencie za 54,99 zł z ratą 20 zł (stara rata 30 zł),
  • Huawei P9 dual SIM za 109 zł na start (stara cena 399 zł) w abonamencie za 74,99 zł z ratą 35,01 zł (stara rata 60 zł),
  • LG X Power za 0 zł na start (stara cena 69 zł) w abonamencie za 54,99 zł z ratą 10 zł (stara rata 20 zł),
  • Huawei P8 Lite dual SIM za 0 zł (stara cena 19 zł) w abonamencie za 34,99 zł z ratą 20 zł (stara rata 25,01 zł),
  • HTC Desire 626 za 0 zł (stara cena 99 zł) w abonamencie za 34,99 zł z ratą 15,01 zł,
  • Microsoft Lumia 650 za 0 zł (stara cena 99 zł) w abonamencie za 24,99 zł z ratą 15,01 zł.

Wyprzedaż dotyczy również tabletów:
  • Samsung Galaxy Tab A 2016 LTE za 0 zł na start w abonamencie za 44,90 zł z ratą 20 zł (stara rata 35 zł),
  • Huawei MediaPad T1 8.0 z routerem Orange Airbox LTE za 0 zł w abonamencie za 44,90 zł z ratą 10 zł (stara rata 10 zł),
  • Alcatel Plus 10 LTE z dołączaną klawiaturą za 0 zł (stara cena 49 zł) w abonamencie za 44,90 zł z ratą 20 zł (stara rata 35 zł).

Oprócz tego obniżone zostały ceny wybranych akcesoriów.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
27. wlkp
0

2016-12-28 08:17:52

miało być do @23

Odpowiedz

26. wlkp
0

2016-12-28 08:14:29

@22 ,pewnie że ma,ja też mam .Tylko 2 lata temu to była inna bajka,i trafiały się bardzo sensowne promocje w Orange .Teraz nie ma najmniejszego sensu ładować się na 2 letnią umowę żeby tylko dostać od nich telefon.Branie samego abonamentu bez telefonu też mija się z celem,bo podpisujemy na 2 lata umowę a mamy drożej jak bez umowy na kartę,jaki sens to nie wiem .Osobiście jak skończą mi się obecne umowy dam szanse VM,według mnie mają całkiem sensowne oferty .

Odpowiedz

25. ~?
0

2016-12-27 22:52:14

Jak myślicie lepiej wziąć internet w Orange,w obecnej promocji z Tab A6 LTE z miesięczną opłatą 65 zł, czy czy w T mobile laptopa Ideapad 100 s za 1 zł z abo 70 zł.Ten laptop nie będzie mulił przy podstawowych czynnościach jak surfowanie,e- mail ,skype, filmy?Bo ma on tylko 2 giga ramu i nie wiem,czy Lenowo tam nie preinstalowało jakichś śmieci jak to producenci mają w zwyczaju.

Odpowiedz

24. ~up
0

2016-12-27 22:06:10

milionów

Odpowiedz

23. ~do @22
0

2016-12-27 22:04:58

Jakoś kilka ładnych milipnów ludzi ma od nich telefon i jakoś żyją i nie żałują:),więc nie przesadzaj.

Odpowiedz

22. szcuras
0

2016-12-27 21:52:47

wziąc telefon w orange to jak pójsc na mont everest w tenisowkach. totalnie bez sensu i szybko się załuje

Odpowiedz

21. ~Yola
0

2016-12-27 21:43:21

Dziękuję postoję.

Odpowiedz

20. ~:(
0

2016-12-27 21:11:15

Teraz żałuję,że na Szalonych dniach nie wziąłem G piątki za 249 zł z abo za 90 zł,z tego pół roku za darmo za przeniesienie numeru.To była okazja roku,ale myślałem,że na poświątecznych wyprzedażach,może trafi się jeszcze lepsza okazja,no i się przeliczyłem,bo bieda straszna.

Odpowiedz

19. ~
0

2016-12-27 19:39:34

@18 i rozumiem że zamawiałeś przed 12.12?

Odpowiedz

18. ~Olek
0

2016-12-27 19:30:01

@ 15 mogę Ci podać nr zamówień , jutro ma kurier przyjechać

Odpowiedz

17. ~
0

2016-12-27 18:34:35

Miało być w T mobile ;-)

Odpowiedz

16. ~kokos
0

2016-12-27 18:34:00

W takim mobile już jest wyprz ;-)

Odpowiedz

15. ~
0

2016-12-27 18:05:17

@11 tak się składa że pracuję na obsłudze sklepu internetowego i wierz mi byłem w pracy 21-22-23-24.12 i nic takiego nie miało miejsca wróciły ceny z przed 12 grudnia kiedy to zaczęły się szalone dni chyba że masz jakiś cennik żeby podeprzeć swoje słowa? i podajesz cenę z planu wspólnego 84,99 :) i nie bronię orane tylko śmieje się z takich wpisów bo na stronie orange jestem hmmm jakieś 20-30 razy dziennie i widzę jak to wygląda :)

Odpowiedz

14. egran5
0

2016-12-27 17:51:39

jak ktos chce ryzykowac z telefonami z orange...

Odpowiedz

13. wlkp
0

2016-12-27 16:28:57

Frajerów wszędzie szukają,jak ktoś coś planuje kupić radzę obserwować sklepy internetowe i ceny danego towaru ! Podnoszenie cen na kilka dni a potem obniżka do starej ceny lub nieco wyższej jest wielce reklamowane jak wielka przecena,robią nas w idiotów na każdym kroku .Dodatkowo rada taka sprawdzajcie dostarczany towar przy odbiorze ,wypychają teraz wszystko,mnie się trafił używany lub z wystawki brudny sprzęt jako całkowicie nowy ( ze sklepu ole ole ),oszuści .Ja z Orange się pomału żegnam,2 numery właśnie skasowałem u nich,kolejne 2 za kilka dni zmieniają sieć,nic mnie nie trzyma już u nich,tym bardziej beznadziejny zasięg tej sieci .

Odpowiedz