DAJ CYNK

Tak będzie wyglądać BlackBerry Key2 LE

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2014

W tym roku na rynku zadebiutował nowy model z symbolem BlackBerry i fizyczną klawiaturą QWERTY. Jednak nie każdy chce wydawać równowartości 650 dolarów. I tutaj pojawia się BlackBerry Key2 LE.W tym roku na rynku zadebiutował nowy model z symbolem BlackBerry i fizyczną klawiaturą QWERTY. Jednak nie każdy chce wydawać równowartości 650 dolarów. I tutaj pojawia się BlackBerry Key2 LE.

Tańszy klawiaturkowiec będzie miał nieco słabszy układ, mniej pamięci RAM i układ klawiatury znany bardziej z modelu KeyOne niż Key2. Mimo tego nowy telefon będzie miał przycisk Convenience Key, który zadebiutował razem z Key2. Klawiatura nie będzie również służyła jako trackpad, konieczne stanie się zatem "mazanie" po ekranie.

Zmianie ulegnie również aparat i pojemność akumulatora. Powinno się to przełożyć na o wiele lepszą startową cenę urządzenia. A wygląd? Serwis Android Police dotarł do zdjęć przedstawiających wersję LE.

Czego dokładnie możemy się spodziewać w kwestii specyfikacji? Będzie to telefon z 4 GB RAM, 32/64 GB pamięci wbudowanej, Snapdragonem 636, podwójnym aparatem głównym 13 MP + 5 MP i akumulatorem o pojemności 3000 mAh.

Zobacz: Tańsza wersja BlackBerry Key 2 to "Key 2 LE"
Zobacz: BlackBerry "Key2 Lite" przechodzi certyfikację FCC

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: androidpolice

Źródło tekstu: androidpolice, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu