DAJ CYNK

T-Mobile wprowadza zegarki Williama Adamsa

22.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12

Ważne 4

5

Deutsche Telekom ogłosił strategiczną współpracę z Williamem Adamsem, znanym w mediach jako will.i.am. Raper i producent muzyczny dostarczy DT smartwatche i platformę do ich głosowej obsługi.

Deutsche Telekom ogłosił strategiczną współpracę z Williamem Adamsem, znanym w mediach jako will.i.am. Raper i producent muzyczny dostarczy DT smartwatche i platformę do ich głosowej obsługi.Pierwszym z urządzeń wprowadzonych do oferty będzie "dial". Chociaż Adams twierdzi, że nie jest do smartwatch, tylko smartfon na nadgarstku, może być to opinia nieco na wyrost. Do diala wsadzimy kartę nanoSIM, a znaczna część obsługi będzie działała w oparciu o komendy głosowe w ramach platformy AneedA i łączność LTE.

Dialem możemy sprawdzić liczbę przemierzonych kroków, pisać SMS-y, dzwonić, odtwarzać muzykę i robić sobie selfie za pomocą aparatu 2 Mpix. Najważniejszą wartością dodaną ma być w/w "raperskie Siri".

Nie znamy póki co cen w T-Mobile, natomiast w Wielkiej Brytanii od kwietnia partnerem muzyka ma być sieć Three, w której przy umowie na 2 lata gadżet dostaniemy za 25 funtów przy miesięcznym zobowiązaniu w wysokości 20 funtów.


Źródło tekstu: Deutsche Telekom, The Telegraph, wł

Komentarze
Zaloguj się