DAJ CYNK

Szkła ochronne dla Samsunga S8 i S8+

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 22608

Firma ZAGG wprowadza na rynek szkła ochronne, które zostały zaprojektowane specjalnie do ochrony zaokrąglonych ekranów Samsunga Galaxy S8 oraz S8+.Firma ZAGG wprowadza na rynek szkła ochronne InvisibleShield Glass Contour i Sapphire Defense Contour, które zostały zaprojektowane specjalnie do ochrony zagiętych ekranów Samsunga Galaxy S8 oraz S8+.

Bardzo ciekawe jest szkło Sapphire Defense Contour, które stanowi wyjątkowe połączenie kryształów szafiru dla wysokiej ochrony przed zarysowaniami tak ekranu jak i samej szyby, hartowanego szkła w celu zapewnienia niezakłóconej czułości dotyku oraz tradycyjnej ochrony ekranu (jak choćby folia) dla zapewnienia odporności na uderzenia.

Te cechy tworzą hybrydową osłonę ekranu szklanego, która absorbuje i rozprasza siłę uderzenia, zapewniając 7-krotnie większą ochronę wyświetlacza smartfonu przed upadkiem i uderzeniem, w porównaniu z ekranem bez zabezpieczenia. Szkła także wyposażone są w wysokiej jakości powłokę oleofobową, dzięki czemu łatwo zachować w czystości ekran smartfonu.

Zobacz: Szafirowe szkło ochronne do smartfonu

Cieszymy się, że możemy przedstawić całkowicie innowacyjne szkło dla nowych urządzeń Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+, które może stanowić doskonałe zabezpieczenie zakrzywionego ekranu tych smartfonów. - powiedział Brian Stech, prezes ZAGG i dodał: Teraz możemy chronić nie tylko ich niezwykłe zakrzywione krawędzie, ale dzięki naszym zaawansowanym procesom projektowania, inżynierii i testów, które przeprowadzamy w laboratoriach już wkrótce będziemy w stanie zapewnić taką samą ochronę ekranów najpopularniejszych telefonów komórkowych. Wierzymy, że nasze rozwiązania pomogą użytkownikom korzystać z urządzeń mobilnych w każdych warunkach bez obaw o uszkodzenie wyświetlacza.

Szkła będą dostępne w przedsprzedaży 10 kwietnia tego roku na stronie internetowej producenta, a pod koniec kwietnia powinny trafić do wybranych sklepów. Sugerowana cena detaliczna ma wynosić 39,99 euro. Marka InvisibleShield dla swoich rozwiązań oferuje opcję ograniczonej gwarancji na całe życie produktów i wymieni je, jeśli kiedykolwiek zostaną zużyte lub uszkodzone.

Zobacz: Przedsprzedaż Samsungów Galaxy S8 w Orange
Zobacz: Przedsprzedaż Samsungów Galaxy S8 w Play
Zobacz: Przedsprzedaż Samsungów Galaxy S8 w T-Mobile
Zobacz: Guard S8 - startuje nowy program ochrony dla flagowców Samsunga
Zobacz: Wszystko o Samsungach Galaxy S8 i S8+

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung, Zagg

Źródło tekstu: Zagg, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu